איזו מערכת מתאימה לכלי שלכם?

PRO היא מערכת איתור מתקדמת, מבין המתקדמות שקיימות כיום בשוק. מופעלת אוטומטית, מספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי והתראה למוקד מבצעי מאויש 24/7. כוללת גם גלאי זעזועים וזיהוי גרירה למקרה של ניסיון גניבה ללא התנעת הכלי. המערכת מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, טרקטורונים וקלנועיות. 

PRO I היא מערכת איתור מהמתקדמות הקיימות כיום בשוק מערכות המיגון והאיתור. מתאימה לרוב סוגי הדו גלגלי וגם לרייזרים וטרקטורונים הנעים על 4 גלגלים. אחריות נגד גניבה כלולה במחיר וכמובן חיבור למוקד מבצעי מאויש ואיתור והשבה של הכלי במקרה של ניסיון גניבה, גם מעבר לגבולות הקו הירוק.

PRO S היא מערכת איתור משוכללת ומתקדמת המיועדת להתקנה על קטנועים בנפח של עד 400 סמ”ק, במחיר אטרקטיבי וללא תשלום חודשי. צריכת החשמל של המערכת נמוכה ומותאמת לקטנועים. המערכת כוללת אזעקה שקטה באפליקציה, חיבור למוקד מאויש 24/7 ואיתור והשבה של הכלי במקרה של גנבה.

אזעקת ביפר היא ללא ספק הדור החדש של האזעקות לרכב דו גלגלי – אזעקה שקטה המפעילה התרעה בטווח  של קילומטר אחד בשטח ללא הפרעה ועד חצי קילומטר בשטח בנוי. המערכת בעלת צריכת זרם נמוכה במיוחד ומתאימה להתקנה על כל הכלים הדו גלגליים או ארבע גלגליים בעלי מצבר של 12 וולט.

M1000 היא מערכת אזעקה מהסוג הישן והטוב – מערכת ממוחשבת בעלת צופר חזק, אטומה למים ומפגעים ומיועדת לעמידה בזעזועים וטלטלות קשות במיוחד. מתאימה במיוחד לאופנועי שטח, אולם ניתן להתקין אותה על כל הסוגים של רכב דו גלגלי. בעלת צריכת זרם חסכונית במיוחד. 

M2000 היא מערכת אזעקה מתקדמת בנויה ביציקה מחומר אפוקסי העמיד בפני מים, פגעי מזג אוויר וזעזועים שונים. מערכת זו מתאימה לכל סוגי האופנועים והקטנועים וכן עומדת בדרישות כל חברות הביטוח למיגון רכב דו גלגלי. בעלת טכנולוגיית “סליפינג מוד” לצריכת זרם חסכונית של 0.7 מילי אמפר בלבד. 

M4000 היא המילה האחרונה בתחום האזעקות לקטנועים, מתאימה לכלים דו גלגליים בנפח של עד 250 סמ”ק. מגיעה עם שלט אלקטרוני בטכנולוגיית “רולינג קוד”, גלאי זעזועים ואפשרות לניתוק מובנה מרחוק באמצעות השלט. בעלת טכנולוגיית “סליפינג מוד” לצריכת זרם חסכונית של 0.7 מילי אמפר בלבד. 

לקבלת מידע נוסף >>

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מערכות המיגון של הזעקה האחרונה הן מהמתקדמות ביותר בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, ומתאימות לכל סוגי האופנועים והקטנועים, וכן גם לרייזרים וקלנועיות. באתר תמצאו את כל הפרטים על המערכת שמתאימה לכלי שלכם.

כן. מערכת PRO S היא מערכת איתור משוכללת ומתקדמת המיועדת להתקנה על קטנועים בנפח של עד 400 סמ”ק, במחיר אטרקטיבי וללא תשלום חודשי. תמצאו את הפרטים המלאים באתר.

המחיר משתנה כמובן מדגם לדגם ותלוי גם בנפח וסוג הכלי. כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מערכת איתור בעצם עושה גם את העבודה של אזעקה, ובנוסף יודעת גם לאתר את הכלי בכל רגע נתון ולשדר את מיקומו למוקד מבצעי. אין ספק כי רצוי להתקין מערכת איתור על הכלי שלכם. מצאו באתר את המערכת שמתאימה לכם.