מערכת מיגון ואיתור

כיום, על מנת לבטח את הכלי הדו גלגלי שלכם, כל חברות הביטוח דורשות מערכת מיגון כזו או אחרת, הכוללת גם איתור מבוסס GPS כדי לדעת היכן נמצא הכלי במקרה של גניבה. אולם, למרות העלויות הגבוהות של הביטוח, חברות הביטוח לא מתחייבות לנסות לאתר את הכלי שלכם – זה פשוט לא משתלם להן. גם ללא ניסיון איתור, תצטרכו להוכיח כי הכלי שלכם נגנב ולעבור תהליכים בירוקרטיים ארוכים ומסורבלים לפני שתקבלו את הפיצוי שיאפשר לכם לקנות אחד חדש.

משום כך, התקנת מערכת מיגון ואיתור לכל רכב דוגמת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות או רייזרים נראית לנו פעמים רבות כמותרות במידה והכלי מבוטח בביטוח מקיף, אולם המציאות מוכיחה שזה ממש לא כך. 

מערכת איתור הזעקה האחרונה

מערכת מיגון איתור מבית הזעקה האחרונה

מערכות המיגון והאיתור שלנו משלימות את הביטוח של כלי הרכב ומתלוות אליו, ולכן אין קשר לשאלה האם הכלי מבוטח אם אתם מלתבטים לגבי התקנת מיגון.

המערכות כוללות מנגנון איתור חסין ומוצפן המשדר כל העת למוקד המאויש 24/7 את מיקום הכלי, מהירות הנסיעה, מקרים של ניתוק מצבר וכן פתיחת וסגירת סוויץ'. המערכת מאפשרת לנו לעקוב אחרי מסלול הכלי בכל רגע נתון ולזהות פעילות חריגה בזמן אמת.

מאפיינים אלה מאפשרים לנו להודיע לכוחות הביטחון ולצוות סיירים שלנו באופן מיידי על מיקום הכלי במקרה גניבה, ולסייע להם לאתר אותו במהירות האפשרית.

המערכת יודעת לזהות גם ניסיונות גניבה ללא התנעת הכלי (ניסיונות גרירה או הרמה) באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד של בעל הכלי. בכל מקרה שהמוקד יזהה פעילות שאינה שגרתית ייווצר קשר מידי עם בעל הכלי.

מוקד מבצעי מאויש 24/7

המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל מוקדנים העמודים בקשר עם סיירים ממונעים בפריסה ארצית. במוקד מנטרים את מיקום הכלי בזמן אמת, ובמקרה של גניבה, פועלים באופן מיידי להזנקת צוותי הסיירים או כוחות הביטחון לטובת השבת הכלי לבעליו החוקיים במהירות האפשרית.

בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמן אמת מהמוקד, עד להשבת הכלי. המערכות שלנו מוכרות כמערכות מיגון עבור חברות הביטוח, ומעניקות ללקוחות ביטחון מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו.

מערכות האיתור שלנו אינה מהווה ביטוח או תחליף לביטוח – אך בהחלט מהווה מענה במקרים של גניבת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות ורייזרים. אנו בטוחים ביעילותו של השירות שלנו, עד כדי שאנו מבטיחים אחריות מלאה על השבת הכלי! 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו עכשיו: 03-6839129 או השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מערכות מיגון ואיתור לפי כלים

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לטרקטרונים / רייזרים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים - מותאמת לדרישות חברות הביטוח

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO Z המיועדת להתקנה על קטנועים ואופנועים מכל הסוגים, ומותאמת בדיוק לדרישות חברות הביטוח. אפליקציה ייעודית, מחיר אטרקטיבי וחיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7.

מערכת מיגון ואיתור

לאופנועי שטח

מערכות מיגון ואיתור מתקדמות PRO / PRO I, המותאמות במיוחד לאופנועי שטח, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7, כוללות גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה ו/או הרמה.

מערכת מיגון ואיתור

לרכבים תפעוליים וקלנועיות

מערכת מיגון ואיתור חסכונית ומתקדמת PRO, עם אזעקה שקטה המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. מתאימה לרכבים תפעוליים וקלנועיות מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

מערכת מיגון ואיתור

לקרוואנים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO, המותאמת לקרוואנים, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית ומתאימה לקרוואנים מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

דילוג לתוכן