מערכת איתור

מערכת איתור

כיום, על מנת לבטח את כלי הרכב שלכם, כל חברות הביטוח דורשות מערכת מיגון כזו או אחרת, הכוללת גם איתור מבוסס GPS כדי לדעת היכן נמצא הכלי במקרה של גניבה. אולם, למרות העלויות הגבוהות של הביטוח, חברות הביטוח לא מתחייבות לנסות לאתר את הכלי שלכם – זה פשוט לא משתלם להן. גם ללא ניסיון איתור, תצטרכו להוכיח כי הכלי שלכם נגנב ולעבור תהליכים בירוקרטיים ארוכים ומסורבלים לפני שתקבלו את הפיצוי שיאפשר לכם לקנות אחד חדש.


משום כך, התקנת מערכת איתור לכל רכב דוגמת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות או רייזרים נראית לנו פעמים רבות מיותרת במידה והכלי מבוטח בביטוח מקיף. האמת? אי אפשר להאשים אתכם.

מערכת איתור הזעקה האחרונה

מערכת איתור מבית הזעקה האחרונה
לעומת חברות ביטוח או מערכות מיגון אחרות, מערכת האיתור שלנו משלימה את מערך המיגון כולו ומתלווה למערכת האזעקה. המערכת כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן המשדר כל העת למוקד מאוייש את מיקום הכלי, מהירות הנסיעה, ניתוק מצבר, פתיחת וסגירת סוויץ’. המערכת מאפשרת לנו לעקוב אחרי מסלול הכלי שלך בכל רגע נתון ולזהות פעילות חריגה בזמן אמת. מאפיינים אלה מאפשרים לנו להודיע לכוחות הביטחון ולסיירים שלנו על מיקום הכלי במקרה גניבה ולסייע להם לאתר אותו במהירות האפשרית. המערכת יודעת לזהות גם ניסיונות גניבה ללא התנעת הכלי (ניסיונות גרירה או הרמה) באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד של בעל הכלי. בכל מקרה שהמוקד יזהה פעילות שאינה שגרתית ייווצר קשר מידי עם בעל הכלי.

 

מוקד מאוייש 24/7
המוקד של הזעקה האחרונה מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל מוקדנים וסיירים ממונעים בפריסה ארצית המנטרים את הכלי בזמן אמת, ופועלים באופן מיידי למנוע את גניבתו ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית, גם במקרה שהועלה על נגרר והוזז ממקומו. בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמת אמת מהמוקד, עד להשבת הכלי לבעליו. המערכת מוכרת כמערכת אזעקה עבור חברות הביטוח ומעניקה למנוייה ביטחון מלא מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו.

מערכת האיתור שלנו אינה מהווה ביטוח או תחליף לביטוח – אך בהחלט מהווה מענה במקרים של גניבת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות ורייזרים. אנו בטוחים ביעילותו של השירות שלנו, עד כדי שאנו מבטיחים אחריות מלאה על השבת הכלי! 

לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו עכשיו: 03-6839129 או השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם.

לקבלת מידע נוסף >>

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

בהחלט. מערכת האיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימה לדרישה של כל חברות הביטוח לצורך עריכת ביטוח לכלי שלכם. באתר תמצאו את כל הפרטים והמחירים.

לעומת חברות ביטוח או מערכות מיגון אחרות, מערכת האיתור שלנו משלימה את מערך המיגון כולו ומתלווה למערכת האזעקה. היא אינה ביטוח מקיף אלא מערכת שתפקיד להשיב את הכלי בעת ניסיון גניבה.

כל מערכות האיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל מוקדנים וסיירים ממונעים בפריסה ארצית המנטרים את הכלי בזמן אמת, ופועלים למנוע את גניבתו ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית.

חוץ מהחיבור למוקד הלקוח מיודע באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד שלו. בכל מקרה שהמוקד יזהה פעילות שאינה שגרתית ייווצר קשר מידי עם בעל הכלי. קראו עוד על האפליקציה באתר.