אזעקה לאופנוע

מי כמונו מבין עד כמה האופנוע או הקטנוע שלנו יקרים לנו, לפעמים אפילו כמו בן משפחה. לקום יום אחד ולגלות שהוא נעלם מהמקום שבו השארנו אותו רק כמה שעות קודם לכן זה אחד הדברים היותר מדכאים שאפשר לחשוב עליהם. לכן, חשוב מאוד לנסות ולהגיע למצב שבו הסיכוי (והסיכון) שזה יקרה מצטמצם למינימום האפשרי ואתם תוכלו לישון בשקט בלילה מבלי שכל חתול שמהלך על עלים בחצר יקפיץ אתכם מהמיטה בחשש. משום כך, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור הכלי שלכם (וגם בשביל השקט הנפשי שלכם) הוא להתקין אזעקה לאופנוע, כזו שתדע להתריע בזמן הנכון ובצורה הטובה והיעילה ביותר..

אזעקות לאופנוע

איך בוחרים אזעקה לאופנוע?

השוק מלא באזעקות ומערכות מיגון לאופנוע מסוגים שונים. רובן לא יקרות כל כך, והן הולכות ונעשות מתקדמות יותר ויותר ומאפשרות אופציות משוכללות יותר מדגם לדגם. לכן, היחס בין העלות לתועלת בהתקנת אזעקה לאופנוע הוא גבוה וברוב המכריע של המקרים העסק יוצא משתלם למדי.

חשוב לבחור אזעקה שתכלול גלאי זעזועים כדי שבמקרה של ניסון גרירה או הרמה של הכלי תוכלו לדעת על כך בזמן אמת, גם אם אינכם נמצאים בקשר עין עם הכלי. כמו כן, גלאי זעזועים יעיל גם במקרה שהאופנוע שלכם נופל או מקבל מכה גם בלי ניסיון לגנוב אותו.

כדאי מאוד שאזעקה לאופנוע תכלול גם מנגנון דריכה אוטומטי. מי מאיתנו לא חווה את ההתלבטות המעיקה בזמן ההליכה למשרד, כאשר האופנוע כבר הרחק מאחור: “האם הפעלתי את האזעקה או לא”? דריכה אוטומטית תפעיל את המערכת שלכם תוך דקה או שתיים מרגע כיבוי המנוע ותחסוך לכם את ההתעסקות בכך מכאן והלאה.

על האזעקה להיות מותאמת לכלי שלך באופן ספציפי. יש אזעקות שמותאמות לכלים עם מצבר עם מתח מסוים, ויש מערכות שמותקנות על כלים מנפח מסוים בלבד. חשוב שהאזעקה תתאים בדיוק לסוג ונפח הכלי על מנת שברגע האמת היא תפעל ללא בעיות ובצורה יעילה.

יש לשים לב כי המערכת המותקנת היא בעלת צריכת זרם מינימלית. מערכת עם צריכת זרם גבוהה מידי עלולה “לאכול” את המצבר ולהותיר אותו ריק בדיוק ביום שאתם ממהרים לפגישה חשובה. מערכת עם צריכה חסכונית של עד 0.6 מילי אמפר היא מערכת אזעקה טובה שלא זוללת את המצבר של הכלי שלכם.

 

אילו סוגי אזעקות לאופנוע קיימים בשוק?

כאמור, יש בשוק סוגים רבים של אזעקות לאופנוע במגוון רחב של מחירים ושל איכות. יש אזעקות שמחוברות למוקד מאוייש, ויש כאלה שרק מתריעות. יש אעזקות שמתריעות אצל בעל הכלי בלבד, מחוברות למערכת איתור או עומדות בפני עצמן, אזעקות ביפר ואזעקות בטכנולוגיות שונות.

אחת מהאזעקות הללו תתאים לבטח לאופנוע שלכם. לא כדאי להמתין שיקרה משהו ולפעול לאחר מעשה, אלא רצוי למגן את האופנוע שלכם מבעוד מועד ולישון בשקט בלילה. אחרי שהשקעתם כל כך הרבה כדי לרכוש את הכלי שאתם אוהבים, אזעקה ומיגון זה המקום האחרון שתרצו לחסוך בו.

 

הגיע הזמן להתקדם – עוברים לזעקה האחרונה וישנים בשקט בלילה!

ב”הזעקה האחרונה” אנחנו מתקינים מערכות מיגון ואזעקה לאופנוע מהמתקדמות ביותר שיש כיום בשוק האזעקות. המערכות של הזעקה האחרונה הן המילה האחרונה בתחום המיגון, עם אפשרות שילוב במערכת איתור המחוברת למוקד מבצעי, והוכחו במקרים רבים כיעילות במניעת גניבות ובהרתעה מפני גנבים.

מערכות האזעקה והאיתור לאופנוע של הזעקה האחרונה כוללות גם מנגנון איתור ייחודי ומוצפן שיודע לשדר למוקד המאוייש שלנו את מיקום הכלי בזמן אמת ובאמצעותו אנחנו יכולים לדעת האם מתבצע ניסיון גניבה שלו כמו גם על מקרים בהם מתבצע ניסיון לניתוק מצבר.

המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה מאוייש 24/7 ובו מוקדנים מקצועיים ומנוסים וסיירים בפריסה ארצית, שיודעים להגיע במהירות האפשרית לכלי שלכם במקרה שהוזז ממקומו שלא על ידכם ולא בהסכמתכם. במקרה של התרעה נוצר קשר באופן מידי עם בעל הכלי.

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה מהוות מערכת משלימה לאזעקה. מערכת האיתור מנטרת את מיקום הכלי בזמן אמת ומשדרת אותו לבעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית. מערכת זו מסייעת לנו באיתור הכלי בתוך דקות והשבתו לבעליו החוקיים במקרה של ניסיון גניבה, לעתים תוך פחות מ-24 שעות!

 

התקדמו למערכות האזעקה לאופנוע של הזעקה האחרונה – צרו איתנו קשר כאן או בטלפון 03-6839129 לקבל הצעת מחיר עוד היום כדי לישון בשקט כבר הלילה.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן