אזעקה לאופנוע

מי כמונו מבין עד כמה האופנוע או הקטנוע שלנו יקרים לנו, לפעמים אפילו כמו בן משפחה. לקום יום אחד ולגלות שהוא נעלם מהמקום שבו השארנו אותו רק כמה שעות קודם לכן זה אחד הדברים היותר מדכאים שאפשר לחשוב עליהם. לכן, חשוב מאוד לנסות ולהגיע למצב שבו הסיכוי (והסיכון) שזה יקרה מצטמצם למינימום האפשרי ואתם תוכלו לישון בשקט בלילה מבלי שכל חתול שמהלך על עלים יבשים בחצר יקפיץ אתכם מהמיטה בחשש. משום כך, הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות עבור הכלי שלכם (וגם בשביל השקט הנפשי שלכם) הוא להתקין מערכת מיגון ואיתור על האופנוע שלכם, כזו שתדע להתריע בזמן הנכון ובצורה הטובה והיעילה ביותר.

מה ההבדל בין מערכת מיגון ואיתור לבין אזעקה לאופנוע?

אזעקה לאופנוע היתה בעבר פתרון פופולרי ונפוץ ששירת רוכבי דו גלגלי רבים. היא לא היתה משוכללת מידי אלא בעיקר עשתה רעש שהיה אמור להבריח את הגנבים לאחר שהמערכת זיהתה אותם. עם השנים פחת השימוש בהן, וגם נאסר עליהן להיות רועשות, והתקדמות הטכנולוגיה אפשרה מערכות מתקדמות יותר, יעילות יותר וכאלה שמספקות פתרון שלם יותר. 

כאלה הן מערכות מיגון ואיתור – יודעות גם להתריע על כל פעולה חריגה וגם לאתר את הכלי בזמן אמת, ולשדר את מיקומו לאפליקציה ייעודית על המכשיר הנייד שלכם, וגם למוקד מבצעי מאויש 24/7, שמחובר לצוותים ייעודיים ולכוחות הביטחון לטובת הזנקה במקרה הצורך.

לכן, לטובת מיגון מלא ושלם לכלי שלכם, מערכת מיגון ואיתור היא הפתרון הרצוי והמומלץ, בעוד שאזעקה היא פתרון מיושן שכבר לא עושים בו שימוש. 

איך בוחרים מערכת מיגון ואיתור לאופנוע?

יש מערכות מיגון ואיתור לאופנוע מסוגים שונים. רובן לא יקרות כל כך, והן הולכות ונעשות מתקדמות יותר ויותר ומאפשרות אופציות משוכללות יותר מדגם לדגם. לכן, היחס בין העלות לתועלת בהתקנת מערכת מיגון ואיתור לאופנוע הוא גבוה וברוב המכריע של המקרים העסק יוצא משתלם למדי.

חשוב לבחור מערכת שתכלול גלאי זעזועים כדי שבמקרה של ניסון גרירה או הרמה של הכלי תוכלו לדעת על כך בזמן אמת, גם אם אינכם נמצאים בקשר עין עם הכלי. כמו כן, גלאי זעזועים יעיל גם במקרה שהאופנוע שלכם נופל או מקבל מכה גם בלי ניסיון לגנוב אותו.

כדאי מאוד שהמערכת תכלול גם מנגנון דריכה אוטומטי. מי מאיתנו לא חווה את ההתלבטות המעיקה בזמן ההליכה למשרד, כאשר האופנוע כבר הרחק מאחור: "האם הפעלתי את המערכת או לא"? דריכה אוטומטית תפעיל את המערכת שלכם תוך דקה או שתיים מרגע כיבוי המנוע ותחסוך לכם את ההתעסקות בכך מכאן והלאה.

על מערכת המיגון והאיתור להיות מותאמת לכלי שלך באופן ספציפי. יש מערכות שמותאמות לכלים עם מצבר עם מתח מסוים, ויש מערכות שמותקנות על כלים מנפח מסוים בלבד. חשוב שהמערכת תתאים בדיוק לסוג ונפח הכלי על מנת שברגע האמת היא תפעל ללא בעיות ובצורה יעילה.

יש לשים לב כי המערכת המותקנת היא בעלת צריכת זרם מינימלית. מערכת עם צריכת זרם גבוהה מידי עלולה "לאכול" את המצבר ולהותיר אותו ריק בדיוק ביום שאתם ממהרים לפגישה חשובה. מערכת עם צריכה חסכונית של עד 0.6 מילי אמפר היא מערכת אזעקה טובה שלא זוללת את המצבר של הכלי שלכם.

הגיע הזמן להתקדם – עוברים לזעקה האחרונה וישנים בשקט בלילה!

אצלנו בחברת הזעקה האחרונה מתקינים מערכות מיגון ואיתור לאופנוע מהמתקדמות ביותר שיש כיום בשוק. כל מערכות המיגון והאיתור לאופנוע של הזעקה האחרונה כוללות גם מנגנון איתור ייחודי ומוצפן שיודע לשדר למוקד המבצעי המאויש שלנו את מיקום הכלי בזמן אמת, ובאמצעותו אנחנו יכולים לדעת האם מתבצע ניסיון גניבה שלו כמו גם על מקרים בהם מתבצע ניסיון לניתוק מצבר.

המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה מאויש 24/7 ובו מוקדנים מקצועיים ומנוסים וסיירים בפריסה ארצית, שיודעים להגיע במהירות האפשרית לכלי שלכם במקרה שהוזז ממקומו שלא על ידכם ולא בהסכמתכם. במקרה של התרעה נוצר קשר באופן מידי עם בעל הכלי. המערכת מנטרת את מיקום הכלי בזמן אמת ומשדרת אותו לבעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית. מערכת זו מסייעת לנו באיתור הכלי בתוך דקות והשבתו לבעליו החוקיים במקרה של ניסיון גניבה, לעתים תוך פחות מ-24 שעות!

התקדמו למערכות האזעקה לאופנוע של הזעקה האחרונה עוד היום כדי לישון בשקט כבר הלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן