מערכת מיגון ואיתור PRO

רכב דו גלגלי הוא הפתרון התחבורתי הפופולרי ביותר בשנים האחרונות, בעיקר לאור התגברות גודש התנועה בכבישי ישראל. יחד עם זאת, העלייה במספר הכלים מביאה איתה גם עלייה במספר הגניבות. עלויות הביטוח היקרות מחייבות אותנו למצוא פתרונות נוספים למיגון הכלי, שיוכלו לספק לנו גם מעטפת הגנה וגם ראש שקט כדי לישון טוב יותר בלילה.

הפתרון האולטימטיבי בשוק המיגון לרכב דו גלגלי הוא מערכת איתור לאופנוע – זוהי מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהדור החדש של מערכות האיתור והמיגון. היא מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, בעלת צריכת זרם נמוכה וחסכונית ועמידה בפני פגעי מזג אוויר. המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 ובו מוקדנים דרוכים אשר במקרה של ניסיון גניבה יקפיצו מיד צוות ייעודי או את כוחות הביטחון על מנת לנסות ולהשיב את הכלי לבעליו החוקיים.

מערכת איתור לאופנוע PRO

מערכת מיגון ואיתור מסוג PRO מספקת הגנה סביב השעון ומתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות. 

מאפייני המערכת והשירות:

 • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
 • הפעלה אוטומטית – ללא שלט.
 • אזעקה שקטה – מתריעה רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
 • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
 • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
 • התרעה במקרה של ניתוק מצבר ומתח נמוך
 • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
 • מידע בזמן אמת ומעקב אחר הכלי דרך אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד
 • במקרה של גניבה יוזנק צוות סיירים לניסיון השבת הכלי
 • השירות ניתן בשטחי מדינת ישראל בלבד

 

מחיר:

 • עלות המערכת: 1,400 ש”ח (תשלום חד פעמי)
 • עלות התקנה: 250 ש”ח
 • דמי מנוי חודשיים: 44 ש”ח


לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

 

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן