מערכת מיגון ואיתור PRO Z

חברות הביטוח מחייבות את כל בעלי הכלים הדו-גלגליים למגן את הכלי לפני עריכת ביטוח. לשם כך יש צורך במערכת מיגון שעונה על הדרישות של חברת הביטוח מצד אחד, וגם כמובן מספקת הגנה מרבית מפני גניבות מצד שני. מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24/7 המקבל דיווח על כל אירוע חריג בכל זמן ובכל מקום, ובמקרה של חשד לגניבה נוצר קשר מידי עם הלקוח ובמקרה הצורך מוזנק צוות ייעודי למקום, בשיתוף פעולה עם כוחות הביטחון.

גם מערכת המיגון והאיתור PRO Z לאופנועים ולקטנועים נהנית כמובן מחיבור למוקד המבצעי, והמנויים מקבלים שירות סביב השעון וכן ניסיון השבה של הכלי בכל הארץ ואף מעבר לגבולות הקו הירוק. היתרון הגדול של המערכת נעוץ בעלות ההתקנה הנמוכה יחסית לשירות ולשקט הנפשי שהיא מעניקה. בכמה מאות שקלים ודמי מנוי מופחתים, תוכלו לקבל מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהמובילות שיש כיום בשוק, ולישון בשקט בלילה כאשר אתם יודעים שיש מי ששומר על האופנוע שלכם.

מאפייני המערכת והשירות:

 • מתאימה לכל סוגי האופנועים והקטנועים
 • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
 • אזעקה שקטה – מתריעה בזמן אמת רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
 • הפעלה ודריכה אוטומטית של המערכת, ללא שלט
 • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
 • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
 • התרעה במקרה של ניתוק מצבר ומתח נמוך
 • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
 • במקרה של גניבה יוזנק צוות סיירים לניסיון השבת הכלי – גם מעבר לגבולות הקו הירוק
 • במקרה שהכלי לא אותר תוך 30 יום, המנוי יבוטל
 • במקרה והכלי אותר, יוחזר ללקוח במצב בו הוא נמצא AS IS
 • שנה אחריות על המערכת לאחר ההתקנה

 

מחיר:

 • עלות המערכת, כולל התקנה: 870 ש”ח (תשלום חד פעמי)
 • דמי מנוי חודשיים: 31 ש”ח

 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

 

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן