אפליקציה

בלעדי לחברת הזעקה האחרונה
אפליקציה ייעודית לאיתור הכלי שלכם בזמן אמת

הקושי באיתור כלי רכב גנוב

בכלי רכב רבים מותקנת כיום מערכת GPS לאיתור, כחלק מדרישות חברות הביטוח. אולם, גם גנבי הרכב השתכללו עם השנים והם מצליחים להערים על מערכות איתור רבות ולנטרל אותן טרם גניבת הרכב ובכך למנוע מהמשטרה לאתר את מיקומם ולהשיב את הרכב לבעליו. משום שרוב כלי הרכב מבוטחים בביטוח מקיף, במקרה הגרוע ביותר, אם כלי הרכב לא נמצא, מפצה חברת הביטוח את הבעלים בשווי שלו על פי המחירון. כך עובדות חברות הביטוח כמנגנון פיצוי ולא כמערכת המיועדת להשבת כלי רכב גנובים.

מערכת קטנה וחכמה

מערכות המיגון והאיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה – PRO ;PRO I; ו-PRO Z הן מערכות איתור המותקנות באופן שמקשה על פירוקן ועל נטרולן. הן מפעילות אזעקה "שקטה" השולחת דיווח למוקד מבצעי מאויש 24/7, וכן לאפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד של הלקוח, ללא אזעקה רועשת על הכלי עצמו. האפליקציה מאפשרת לנו וללקוח לעקוב אחרי מסלול הכלי בכל רגע נתון ובזמן אמת. מוקד הזעקה האחרונה עובד בשיתוף פעולה מלא עם צוותים ייעודיים הקיימים במשטרת ישראל, וכמו כן עם יתר כוחות הביטחון וההצלה – מד"א, צה"ל, מג"ב והמשטרה הפלסטינית למקרים של חציית הקו הירוק.

אפליקציה ייעודית
מעקב אחרי הכלי שלך בזמן אמת

מערכות המיגון והאיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה מתנהלות בשקיפות מלאה עבור הלקוח שיכול לעקוב באמצעות האפליקציה אחר תנועות הכלי שלו. האפליקציה מאפשרת לנו לאתר כלים גנובים ולזהות ניסיונות גרירה או הרמה שלהם במהירות וביעילות על מנת לבצע איתור השבה שלהם במהירות האפשרית. 

המוקד המבצעי שלנו מאויש 24/7 ובאמצעות האפליקציה אנו יכולים לדעת בדיוק איפה הכלי שלכם, ולהזניק אליו צוות ייעודי לניסיון השבה בכל מקרה של גניבה. 

המידע שמספקת האפליקציה מאפשר לנו ולכם לקבל את כל המידע הדרוש, בכל זמן, כדי להעניק לכם שקט נפשי ולהתנהל בשקיפות מלאה על כל דבר שקורה עם הכלי שלכם. האפליקציה של הזעקה האחרונה מאפשרת לכם להתחבר לכלי שלכם 24/7 ולקבל בכל זמן שתרצו את הנתונים הבאים: 

  • מיקום הכלי שלכם בזמן אמת על גבי מפה
  • קבלת התראה על ניסיון הזזה / גרירה של הכלי 
  • קבלת התראה על ניסיון התנעה של הכלי 
  • קבלת התראה על ניתוק מצבר
  • כפתור ליצירת קשר ישיר עם המוקד המבצעי


הצטרפו גם אתם לעשרות אלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים בשקט בלילה ומשאירים למקצוענים של הזעקה האחרונה את הדאגות!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129 

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם 

דילוג לתוכן