אפליקציה

בלעדי לחברת הזעקה האחרונה – אפליקציה ייעודית לאיתור הכלי שלכם בזמן אמת

הקושי באיתור כלי רכב גנוב

בכלי רכב רבים מותקנת כיום מערכת GPS לאיתור, כחלק מדרישות חברות הביטוח. אולם, גם גנבי הרכב השתכללו עם השנים והם מצליחים להערים על מערכות איתור רבות ולנטרל אותן טרם גניבת הרכב ובכך למנוע מהמשטרה לאתר את מיקומם ולהשיב את הרכב לבעליו. משום שרוב כלי הרכב מבוטחים בביטוח מקיף, במקרה הגרוע ביותר, אם כלי הרכב לא נמצא, מפצה חברת הביטוח את הבעלים בשווי שלו על פי המחירון. כך עובדות חברות הביטוח כמנגנון פיצוי ולא כמערכת המיועדת להשבת כלי רכב גנובים.

 

מערכת קטנה וחכמה

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה – PRO; PRO I; ו-PRO R הן מערכות איתור המותקנות באופן שמקשה על פירוקן ועל נטרולן. הן מפעילות אזעקה “שקטה” השולחת דיווח למוקד ולאפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד של הלקוח, ללא אזעקה רועשת על הכלי עצמו. האפליקציה מאפשרת לנו וללקוח לעקוב אחרי מסלול הכלי בכל רגע נתון ובזמן אמת. מוקד הזעקה האחרונה עובד בשיתוף פעולה מלא עם צוות ייעודי הקיים במשטרת ישראל וכמו כן עם יתר כוחות הביטחון וההצלה – מד”א, צה”ל, מג”ב והמשטרה הפלסטינית למקרים של חציית הקו הירוק.

 

אפליקציה ייעודית – מעקב אחרי הכלי שלך בזמן אמת

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה מתנהלות בשקיפות מלאה עבור הלקוח שיכול לעקוב באמצעות האפליקציה אחר תנועות הכלי שלו. האפליקציה מאפשרת לנו לאתר כלים גנובים ולזהות ניסיונות גרירה או הרמה שלהם במהירות וביעילות על מנת לבצע איתור השבה שלהם במהירות האפשרית. 

הצטרפו גם אתם לעשות אלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים בשקט בלילה ומשאירים למקצוענים של הזעקה האחרונה את הדאגות – לפרטים והצטרפות השאירו פרטים פה ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו: 03-6839129.

מיגון לאופנוע
מערכת PRO ו- PRO I
מערכת PRO R

לקבלת מידע נוסף >>

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם