כלים שהשבנו

הזעקה האחרונה פועלת בשוק הדו גלגלי משנת 1995, רמת השירות והמקצועיות של החברה מתעצמות בכל פעם שכלים גנובים מוחזרים לבעליהם החוקיים. יעידו על כך מאות לקוחות מרוצים. אנחנו עובדים עם כל כוחות הביטחון הרלוונטיים בפעילות שגרתית, בעת אירועים חריגים ובנוסף מקיימים מבצעי מיוחדים לתפיסת כלים גנובים, כאשר מתקבל מודיעין מתאים. אסטרטגיית השרות המקצועי שלנו בשילוב מערכות המיגון והאיתור המתקדמות שלנו מאפשרות לנו להשיב כלים גנובים ללקוחות שלא האמינו שזה אפשרי. המערכות שלנו מותאמות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח, מכל הסוגים ושל כל היצרנים. המערכות שלנו מותקנות על גבי כלי שטח ופנאי וכלים תפעוליים – טרקטורונים, רייזרים ואף קלנועיות, לאחרונה נוספה קטגוריה נוספת – קרוואנים נגררים.

כל המערכות שלנו מחוברות למוקד מבצעי ייעודי המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה וכן מספקות מידע בזמן אמת בכל רגע נתון.

סיפורי הצלחה.

לקוחות מרוצים של הזעקה האחרונה שקיבלו את הכלים שלהם בחזרה

מיגון לאופנועים

הכלי הזה הגיע עד קלקיליה (!) והוחזר משם לבעליו החוקי, שיודע שאפשר לסמוך על הזעקה האחרונה! שאפו!

מיגון לאופנוע

כך נראה לקוח מרוצה, וכך נראה ימאהה MT07 אחרי שהושב אליו לאחר ניסיון גניבה ממרכז הארץ.

הזעקה האחרונה

כלי שנתפס וחזר ללקוח לאחר ניסיון גניבה שני (!) מתל אביב. מימין: הכלי בחניה. משמאל: עוד לקוח מרוצה 🙂

מערכת מיגון לאופנועים

לקוח מרוצה שניצל מעוגמת נפש גדולה משום שבחר להתקין מערכת איתור של הזעקה האחרונה, וקיבל את הקטנוע שלו בחזרה.

אזעקה לאופנועים

הג'וירייד שבתמונה נגנב (בלי הלקוח שעליו...) בעיר במרכז הארץ, ובשיתוף פעולה עם משטרת ישראל נמצא והושב לבעליו תוך זמן קצר, שהספיק אפילו להצטלם איתו רגע לפני שנסע הביתה מרוצה.

מערכת איתור לקטנוע

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים זה להתקשר ללקוחות ולבקש מהם להגיע אלינו לקחת את הכלי שלהם, לאחר שהושב. כמו למשל הימאהה 300 xmax הזה 🙂

הזעקה האחרונה אזעקות

עוד לקוח שהגיע אלינו כדי לקחת את הכלי שלו, לאחר ניסיון גניבה, והודה על כך שהתקין מערכת איתור של הזעקה האחרונה.

מערכת איתור לאופנוע שטח

אופנוע KTM duke שנגנב ממרכז הארץ, הושב לבעליו תוך זמן קצר לאחר שאותר על ידי מערכת האיתור של הזעקה האחרונה. הלקוח כמובן מרוצה עד הגג...

אזעקות לרייזרים

עוד לקוח מרוצה שהגיע אלינו לאסוף את הכלי שלו שנגנב מתל אביב ונתפס בזמן, בדרך לשטחים, רגע לפני שהיה מאוחר מידי.

מערכת איתור לאופנוע הזעקה האחרונה

מערכת האיתור של הזעקה האחרונה פשוט הצילה את הכלי הזה מגניבה בתל אביב. איחלנו לא שישמור על החיוך ושלא יזדקק עוד לעזרה שלנו בשביל זה.

מנעולים לאופנוע

לא סתם הלקוח הזה מחייך – מדובר בפעם השניה שאנחנו מצליחים להשיב לו את הג'וימקס הזה לאחר ניסיונות גניבה מירושלים.

כלים שהשבנו.

כלים שנגנבו או נעשה ניסיון לגנוב אותם והושבו לבעליהם בזכות מערכת האיתור של הזעקה האחרונה

איתור לאופנוע

מי מסתתר מאחורי ההסוואה...? עוד כלי של לקוח מרוצה שהגנבים ניסו להחביא ממערכת האיתור שלנו, ללא הצלחה.

צ'יפ מיגון לאופנוע

ניסיון גניבה של קאן אם מאבריק מקיבוץ הצפון הארץ על ידי טרקטור! הכלי נמשך ממחסן, אבל לאחר שהגנבים לא הצליחו להתניע אותו הם ניסו לגרור אותו עם הטרקטור. מערכת האיתור של הזעקה האחרונה כמובן מיד זיהתה את המתרחש, והכלי אותר בקרבת מקום.

אזעקה לטרקטורון

על המשאית עומד רייזר 1000 שנגנב ממושב בשרון בגרירה, ונתפס על ידי מערכת האיתור של הזעקה האחרונה באזור מחלף קרית גת, עם הפנים מזרחה, רגע לפני שיהיה מאוחר מידי.

מערכת איתור לאופנוע

מה לא ינסו גנבי האופנועים כדי להעלים מאיתנו את הכלים הגנובים... הנה BMW מדגם GS700F שנגנב ממושב במרכז הארץ, ונתפס בשדה לא רחוק, תוך שהגנבים מנסים להסתיר אותו בסבך הצמחייה במקום. לא עזר להם...

מערכות איתור לדו גלגלי

אופנוע מסוג ימאהה MT 07 שנגנב בגרירה מתל אביב ונתפס על כביש 431 מוחבא בתוך טנדר. במקרה זה גם החשודים בגניבה נתפסו הודות לשיתוף פעולה מצוין עם משטרת ישראל.

מבצעים מיוחדים.

שיתוף פעולה עם כוחות הביטחון להשבת כלים גנובים ממקומות שגם אתם לא חשבתם שנצליח להגיע אליהם…

איתור כלים גנובים

מבצע מיוחד עם פלוגה ל"א של מג"ב איו"ש, שבמאמץ רב ובעבודה אדירה הצליחה להשיב את הכלי שבתמונה (פולריס רייזר 800) שנגנב לחברון (!) כדי להחזיר אותו לעוד לקוח מרוצה של הזעקה האחרונה.שאפו!

אזעקה לאופנוע

פלוגה ל"א של מג"ב איו"ש מפציצה שוב, והפעם במרדף אחרי קוואסאקי ZX6R שנגנב לאזור חברון, והסתיים באיתור של חוליה שלמה של גנבים, ועוד 15 (!) כלים נוספים שנגנבו ועשו את דרכם בחזרה לבעליהם. אין מילים.

מערכת איתור לדו גלגלי

הכלי הזה, KTM 200 Duke, נגנב ממושב בשפלה והספיק לעשות את דרכו לשטחים, אבל בשיתוף פעולה עם מג"ב איו"ש הוא נתפס והוחזר שלם ותקין, לאחר שאותר על ידי מערכת האיתור של הזעק האחרונה. אלופים!

הצוות שלנו בפעולה!

תהיתם פעם איך נראית תפיסה של כלי בשידור חי? קבלו:

דילוג לתוכן