הגנה על קלנועיות מכל הסוגים

DEFENDER PRO I - מגנה על קלנועיות מכל הסוגים והגדלים

מיגון לקלנועיות

לפרטים וקבלת הצעת מחיר לשמירה על הקלנועית שלכם – מלאו פרטיכם בעמוד צור קשר או התקשרו: 03-6839129.

אנו מתקינים מערכות הגנה על קלנועיות של היצרנים והמשווקים הבאים:

יצרנים

קלנועית קימקו

חברת קימקו הטאיוונית מתמחה באופנועים, קטנועים, קלנועיות וטרקטורונים. קלנועית קימקו משווקת בארץ על ידי חברת עופר אבניר.

קלנועית שופריידר

קלנועית שופריידר מיוצרת על ידי חברת שופריידר הטאיוונית. בנוסף לקלנועיות, שופריידר מתמחה בייצור קטנועים וכסאות ממנועים.

קלנועית אפיקים

קלנועית אפיקים היא קלנועית תוצרת ישראל. קלנועית אפיקים מגיעה במספר דגמים המתאימים ליחיד או לזוג, לסביבה עירונית או כפרית. בנוסף, מייצרת אפיקים קלנועיות מתקפלות, קלנועיות לנסיעה בתוך מבנים וקלנועיות למטען.

משווקים

קלנועית  SCOOTERZ

חברת SCOOTERZ מתמחה בייבוא ושיווק של כלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, משווקת  SCOOTERZ גם כסאות ממונעים, אופניים חשמליים, משטחיות להובלת ציוד ועוד.

קלנועית רכב חשמלי בע”מ

קלנועית רכב חשמלי בע”מ, הקרויה גם חשמלית ריידר בע”מ, היא חברה המשווקת קלנועיות של החברה הטאיוונית  Merits. המתאימות ליחיד או לזוג. החברה מציעה גם קלנועיות מתקפלות וכסא גלגלים חשמלי.

קלנועית גלגל יציב

קלנועית גלגל יציב היא קלנועית זוגית של חברת VITAFOM והיא הכלי היחיד בארץ בעל כידון בצד המאפשר נהיגה בטוחה. הקלנועית  משווקת על ידי חברת גלגל יציב המתמחה בכלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, גלגל יציב מציעה גם תלת אופן חשמלי, כסא גלגלים ממונע ועוד.

קלנועית תל יוסף

חברת תל יוסף רכב חשמלי משווקת קלנועיות יחיד, קלנועיות זוגיות, כיסאות גלגלים, רכב תפעולי ועוד. קלנועית תל יוסף מכונה בחברה “תלנועית”.

קלנועית גלגלים ירוקים

גלגלים ירוקים היא חברה המתמחה בשיווק של כלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, גלגלים ירוקים משווקת קורקינטים חשמליים, אופניים חשמליים, כמו גם ערכות הסבה, אביזרים ותוספות.

ירוקנועית

חברה המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של קלנועיות חשמליות. בנוסף, משווקת ירוקנועית כלי רכב חשמליים נוספים, כגון: אופניים חשמליים, מיני סקוטר, רכבי גולף, טרקטורונים חשמליים ועוד.

יעל שירות התקר בע”מ

סוכנת מורשה של קלנועיות, מיני קלנועיות וכסאות ממונעים. יעל שירות התקר בע”מ ממוקמת בנהריה, ופרישת השירות שלה היא בכל חלקי הארץ, וכוללת גם פנצ’ריה ותיקוני דרך.

רכב חשמלי קיבוץ חולתה

חברת קל-נוע קיבוץ חולתה, הנקראת גם חברת רכב חשמלי קיבוץ חולתה, משווקת קלנועיות חדשות וקלנועיות יד שנייה. החברה מספקת שירותים בכל חלקי הארץ.

קלנועית יד 2

אנו בזעקה האחרונה מתקינים את מערכת האבטחה המתקדמת DEFENDER PRO I גם על קלנועית יד 2.

הגנו על הקלנועית שלכם: רכשו עוד היום את מערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO I מבית “הזעקה האחרונה”, והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים, שישנים יותר טוב בלילה.

ליצירת קשר לחצו כאן או התקשרו: 03-6839129.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן