הגנה על קלנועיות מכל הסוגים

קלנועית היא כלי הרכב המועדף על אנשים המתקשים בהליכה, או מי שצריכים ללכת מרחקים ארוכים במסגרת עבודתם, למשל במפעלים החולשים על שטחים ענקיים או במקומות כמו שדות תעופה.

הקלנועית מסייעת להתניידות קלה ופשוטה במרחקים קצרים, והיא מגיעה למהירות של עד 12 קמ”ש. המנוע שלה הוא חשמלי, והיא נחשבת כלי רכב “ירוק” וידידותי לסביבה. היא פועלת באמצעות מצברים במתח של 24V וטעינה מלאה שלהם מספיקה למרחק של כ-40 ק”מ. טעינת קלנועיות מתבצעת באמצעות שקע חשמלי רגיל.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של קלנועית הוא שאינה דורשת רישיון נהיגה, ולמעשה כל אחד יכול לנהוג בה. זהו כלי רכב אמין, זריז ופשוט יחסית לתחזוקה שוטפת.

גניבת קלנועיות

לאור כל יתרונותיה שפורטו כאן, אפשר להבין מדוע קלנועיות נחשבות לאחד מכלי הרכב היותר פופולריים בקרב הגנבים. לכן גם קלנועיות זקוקות למערכת מיגון ואיתור, במיוחד כאשר חלק מהמשתמשים בהן אלו אנשים המתקשים בהליכה שלצערנו לא יוכלו לעשות דבר גם אם יראו את הכלי נגנב מול עיניהם. מערכות מיגון ואיתור לקלנועיות דומות במהותן למערכות מיגון לכלים דו גלגליים והן יכולות הן להתריע על ניסיונות גניבה והן לאתר את מיקום הכלי כדי לסייע במציאתו.

אנו מתקינים מערכות מיגון ואיתור על קלנועיות של היצרנים והמשווקים הבאים:

יצרנים

קלנועית קימקו

חברת קימקו הטאיוונית מתמחה באופנועים, קטנועים, קלנועיות וטרקטורונים. קלנועית קימקו משווקת בארץ על ידי חברת עופר אבניר.

קלנועית שופריידר

קלנועית שופריידר מיוצרת על ידי חברת שופריידר הטאיוונית. בנוסף לקלנועיות, שופריידר מתמחה בייצור קטנועים וכסאות ממנועים.

קלנועית אפיקים

קלנועית אפיקים היא קלנועית תוצרת ישראל. קלנועית אפיקים מגיעה במספר דגמים המתאימים ליחיד או לזוג, לסביבה עירונית או כפרית. בנוסף, מייצרת אפיקים קלנועיות מתקפלות, קלנועיות לנסיעה בתוך מבנים וקלנועיות למטען.

משווקים

קלנועית  SCOOTERZ

חברת SCOOTERZ מתמחה בייבוא ושיווק של כלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, משווקת  SCOOTERZ גם כסאות ממונעים, אופניים חשמליים, משטחיות להובלת ציוד ועוד.

קלנועית רכב חשמלי בע"מ

קלנועית רכב חשמלי בע"מ, הקרויה גם חשמלית ריידר בע"מ, היא חברה המשווקת קלנועיות של החברה הטאיוונית  Merits. המתאימות ליחיד או לזוג. החברה מציעה גם קלנועיות מתקפלות וכסא גלגלים חשמלי.

קלנועית גלגל יציב

קלנועית גלגל יציב היא קלנועית זוגית של חברת VITAFOM והיא הכלי היחיד בארץ בעל כידון בצד המאפשר נהיגה בטוחה. הקלנועית  משווקת על ידי חברת גלגל יציב המתמחה בכלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, גלגל יציב מציעה גם תלת אופן חשמלי, כסא גלגלים ממונע ועוד.

קלנועית תל יוסף

חברת תל יוסף רכב חשמלי משווקת קלנועיות יחיד, קלנועיות זוגיות, כיסאות גלגלים, רכב תפעולי ועוד. קלנועית תל יוסף מכונה בחברה "תלנועית".

קלנועית גלגלים ירוקים

גלגלים ירוקים היא חברה המתמחה בשיווק של כלי רכב חשמליים. בנוסף לקלנועיות, גלגלים ירוקים משווקת קורקינטים חשמליים, אופניים חשמליים, כמו גם ערכות הסבה, אביזרים ותוספות.

ירוקנועית

חברה המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של קלנועיות חשמליות. בנוסף, משווקת ירוקנועית כלי רכב חשמליים נוספים, כגון: אופניים חשמליים, מיני סקוטר, רכבי גולף, טרקטורונים חשמליים ועוד.

יעל שירות התקר בע"מ

סוכנת מורשה של קלנועיות, מיני קלנועיות וכסאות ממונעים. יעל שירות התקר בע"מ ממוקמת בנהריה, ופרישת השירות שלה היא בכל חלקי הארץ, וכוללת גם פנצ'ריה ותיקוני דרך.

רכב חשמלי קיבוץ חולתה

חברת קל-נוע קיבוץ חולתה, הנקראת גם חברת רכב חשמלי קיבוץ חולתה, משווקת קלנועיות חדשות וקלנועיות יד שנייה. החברה מספקת שירותים בכל חלקי הארץ.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן