לקוחות ממליצים

"כמו בכל לילה החניתי את האופנוע מחוץ לדירה שלי בת"א, אופנוע מסוג ימאהה טנרה 660. בשעה 03:39 מתקשרים אלי מהמוקד של "הזעקה האחרונה" ומודיעים לי שנוגעים לי באופנוע. יצאתי לחניה לבדוק, אני לא רואה את הכלי – גנבו אותו! המוקד שלח ניידות לתפוס את הגנבים על חם, השוטרים עצרו את הגנבים על כביש 1 לכיוון ירושלים, ליד מחלף ענבה, בתוך טנדר [...] תודה ליאיר ולמוקדן של הזעקה האחרונה ולשוטרים שבזכותם נתפסו הגנבים!"
מיגון לאופנוע
גל יוספי
אתמול ב-03:23 קיבלתי טלפון מהמוקד של "הזעקה האחרונה". המוקדן אמר שמישהו מתעסק עם האופנוע ושאני אלך לבדוק. תוך חצי דקה הייתי בחוץ וכבר לא היה זכר לאופנוע. הודעתי למוקד החברה שהאופנוע איננו והמשכתי לעמוד שם בהלם לא מאמין שזה קרה [...] לאחר כחמש דקות התקשרתי שוב למוקד לבדוק מה קורה, אמרו לי שהאופנוע בגרירה נוסע על כביש 1 מזרחה ושאין לי מה לדאוג – הם מטפלים בזה יחד עם משטרת ישראל. כעבור פחות משעה (!) התקשר אלי מנכ"ל החברה והודיע לי שהאופנוע והגנבים נתפסו על כביש 1 ליד אבו גוש!! באותו הטרנזיט היה גם אופנוע נוסף שנגנב מהשכונה שלי. תוך זמן קצר הגעתי לתחנת המשטרה במבשרת ציון, פגשתי שם צוות של שוטרים מדהימים שפעלו במהירות ובמקצועיות ובזכותם נתפסו הגנבים ואני זכיתי באופנוע שלי מחדש".
מיכאל גרשנזון
"אין על הזעקה האחרונה! חייבים לפרגן ליאיר וכל צוות הזעקה האחרונה! מלון בראשית, חופשה משפחתית ורייזר אחד חדש בן שבועיים... ב-4 בבוקר מתעוררים מצלצול טלפון בשאלה האם אנחנו על הרייזר. כשהסברנו שאנחנו ישנים במלון בראשית, ענה לנו הבחור 'אחי הרגע הוציאו לך את הרייזר מהחנייה בבראשית והוא בנסיעה חכיוון המכתש'. מאותו הרגע יאיר (הבעלים) והצוות המעולה שלו יצרו קשר ישיר עם השוטר שבדיוק הגיע למלון אחרי שהביטחון הזעיק אותו, ישר נתן לו נ.צ מדויקת והרייזר נמצא שלם! ברגע שהבינו שהרייזר נגנב מיד כיבו אותו... אין שרות כזה ואין יחס כזה בשום מקום! הזעקה האחרונה - אפשר לישון בשקט! תודה!
טל נוי
"אני לא נוהג לפרסם פוסטים אבל הפעם פשוט רציתי להודות בריש גלי לחברת "הזעקה האחרונה" ולצוות הסיירים מטעמה, שמרוב צניעותם אפילו לא מסרו את שמם, שעמלו ביחד עם של משטרת ישראל במשך שעות רבות על מנת לאתר את האופנוע שלי, שנגנב ממני היום מתחת למשרד שלי, ולשמחתי כי רבה מצאו אותו שלם וכמעט ללא פגע, בסמטה שכוחת אל ברחבי השוק בעיר התחתית. תודה רבה לכם. אי אפשר אפילו לתאר את ההרגשה המדהימה שמשהו יקר ערך נלקח ממך ובדיוק כשאבדה תקווה מישהו מחזיר לך אותו. תודה"
מיגון לאופנוע
מורדי כהן
"אין דברים כאלה.... 1:10 - עוצם עיניים ופתאום טלפון -"מוקד הזעקה האחרונה" על המסך. "הלו?" "שלום - האופנוע בתנועה, אתה עליו?" מכנסיים, נעליים, ריצה במדרגות... "צודק, גנבו אותו" "אין בעיה, הוא בכיוון רמאללה, אנחנו מטפלים" 5:40 - טלפון: "רד - האופנוע כאן". פחות מחמש שעות ונגמר האירוע! הממזר (האופנוע) אפילו לא הביא מתנות מהדיוטי של רמאללה. אין דברים כאלה! תודות ענקיות לכל הצוות - אני כבר יודע איזה סיפור ירוץ היום בברזיה..."
אלה ויסוקר-שרון
"אני את ה'מתנה' שלי לחג קיבלתי! לפניי כשבועיים נגנב לי הכלי מז'בוטנסקי רמת גן. ממש ליד הבית. הכלי נגנב לקלקיליה. אני, שהייתי ממש בספק שאראה אותו חזרה התמרמרתי באוזני יאיר, הבעלים של הזעקה האחרונה. יאיר הרגיע אותי ותוך מספר שעות קיבלתי ממנו דיווח שהכלי נתפס על ידי המשטרה הפלסטינית בקלקיליה והוא מוחזק שם. עד שיתאפשר מסיבות "בירוקרטיות" להביא אותו ארצה. היום, לאחר 14 יום לקחתי חזרה את הכלי ממשרדי הזעקה האחרונה בתל אביב [...] ברצוני להודות ליאיר המקסים (!) על הליווי האישי, מאור הפנים והרצון האמיתי לעזור"!
דודי שמה

לקבלת מידע נוסף >>

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם