לקוחות ממליצים

היום בשלוש ורבע בלילה האופנוע שלי נגנב, השכן שלי ראה טנדר נכנס לחנייה של הבניין וממנו יצא בחור שלבוש כחרדי, מניח שהיו שניים והכניסו את האופנוע לטנדר מסוג gmc,ישר קיבלתי טלפון מהזעקה האחרונה למי שמכיר.תמיד חשבתי שלי זה לא יקרה. והנה זה קרה. תוך שעה בערך מצאו לי את האופנוע משטרת ישראל, כאשר היה מוסלק בין עצים בקרבת שדה חיטה בכפר חב"ד. שוכב מכוסה במלא ענפים. אני רוצה להודות לזעקה האחרונה ולמשטרת ישראל שמצאו אותו.
אזעקה לאופנוע
אריאל נחום
גנבו לי אתמול את האופנוע אבל הוא חזר! אתמול חזרתי ממסעדה בשעה 00:00, אחרי 10 דק׳ אני מקבלת התראה באפליקציה של ״הזעקה האחרונה״ שיש לי באופנוע,(סוג של איתורן) מסתכלת מהר מהחלון אני רואה שאין אופנוע, *גנבו לי* את האופנוע!!!! מיד מתקשרת למוקד של ״הזעקה האחרונה״ ומדווחת לו , הוא אומר לי שהוא רואה את האופנוע כמה בניינים ליד . אמרתי לו שאני רצה לשם ,הוא התריע לי שזה מסוכן ושאני אחכה ושממש עכשיו הוא מזעיק שוטרים.לא ראיתי בעיניים רצתי מהבית עם מפתח ביד בידיעה שאני לא יודעת את מי אני הולכת לפגוש , לא היה בי פחד ולא הכי קטן, אני את האופנוע שלי מחזירה. הלכתי לבניין שהוא ראה את האופנוע פעם אחרונה ולא היה שם כלום, התחלתי לטפס מעל גדר , הלכתי מאחורי בניינים בלי פנס בלי כלום ולא פחדתי, אחרי איזה 15 דק׳ שאני בלחץ ולא מפחדת מכלום באו שבעה שוטרים והתחילו לעזור לי ,אבל הם גם לא מצאו את האופנוע במקום הזה. ממש כמו בסרט פעולה כולם קופצים מחפשים ,מפעילים פנסים ואין זכר לאופנוע. אחרי 40 דק׳ מהמוקד של ׳הזעקה האחרונה׳ אומרים לי שרואים אותו ברחוב אחר שהוא גם ממש קרוב למיקום שחיפשנו בו. הלכנו לשם ,פתאום ראינו את האופנוע חונה לו על המדרכה בלי אף אחד ליד,בלי אף נזק.(יש להם מזל) השוטרים מהר אמרו לי לחזור הביתה והם התפזרו בבניינים ליד כדי לתצפת על האופנוע למקרה שהגנבים יחזרו. התקשרתי למוקד ׳הזעקה האחרונה׳ זה היה בערך ב2 בלילה כבר, הוא אמר לי שזאת השיטה של הגנבים בדרך כלל, הם גוררים את האופנוע לאזור קרוב ומשאירים אותו כמה שעות כדי לראות אם יש איתורן ואם מישהו בא לקחת אותו. בדרך כלל יש לגנבים תצפיתן שמשקיף על האופנוע , ובגלל זה המשטרה רצתה לראות אם מישהו בא לקחת לכן האופנוע נשאר שם עד 5 לפנות בוקר אבל הגנבים לצערי לא חזרו.(כנראה ראו את השוטרים באזור) ב 5 בבוקר התקשרו אליי ואמרו לי לבוא לקחת את האופנוע. וזהו , המשטרה נשארה שם לתצפת גם לאחר שלקחתי את האופנוע אבל הגנבים לצערי לא נמצאו. אבל הכי חשוב שהאופנוע שלי חזר אליי ? תודה רבה למשטרת ישראל שפעלה כל הלילה על מנת להחזיר לי את האופנוע ובנוסף תודה ל׳הזעקה האחרונה׳ שפעלו ביעילות ואיתרו את האופנוע במהירות.(ממליצה לכל רוכב שהאופנוע שלו חשוב לו להשתמש בשירותים שלהם)
אזעקות לאופנוע
סיוון חלבה
אתמול בזמן שהייתי בטורקיה קיבלתי טלפון לפנות בוקר שהאופנוע שלי נגנב ומתחילים מרדף אחריי חוליית הגנבים ועכשיו בשעה טובה אפשר להגיד - הילד חזר אליי ❤️ אחרי יומיים מורטי עצבים הצלחנו להחזיר את ג׳קסון הילד שלי, אומנם קצת פצוע אבל בסה״כ בריא ושלם. עבד הגנב השוהה הבלתי חוקי עצור כרגע וקיבל הארכת מעצר עד יום שני, חלק מהחולייה ברחו - אבל גם אליכם נגיע. תודה רבה למשטרת ישראל ולזעקה האחרונה על העבודה המדהימה שבזכותכם הכלי שלי חזר אליי, מוריד את הכובע.
מערכת איתור
דניס צ'רקוב
28.11 שעה 06:50 בבוקר מקבל טלפון מהזעקה האחרונה- "עידו? האופנועים שלך ושל הבת זוג נמצאים בתזוזה." יוצא למרפסת רואה אין אופנועים. נכנס לפאניקה צועק להם בטלפון גנבו לי אותם!! "הבנתי. מטפלים". במקביל מחייג למשטרה מסתכל באפליקציה ומתחיל לרדוף אחרי המיקום החי שאני מקבל באפליקציה אך ללא הצלחה. המרחק מהבית לשטחים הוא כמה דקות נסיעה.. מבין שאת האופנועים אני לא אראה יותר.. מבואס על החיים שלי מתקשר למוקד של הזעקה האחרונה שם אומרים לי "עידו אל תדאג אמרנו שנטפל אז נטפל". עוברים הימים ואין סימן לאופנועים.. התחלתי לאבד תקווה ולחפש אופנוע חדש בידיעה שכל הכסף שהשקעתי שם מעבר למחירון הולך לפח. שלושה שבועות אחרי, יום חמישי מקבל טלפון מיפעת מהזעקה האחרונה. "עידו, האופנועים שלך יצאו מהשטחים, בריאים ושלמים. צריכה לטפל בניירת תבוא יום ראשון לקחת אותם אני בשוק, לא יודע מה להגיד הדבר הראשון שיצא לי מהפה "שקרנית". הגענו היום כמו שאמרה, ואכן האופנועים פה בריאים ושלמים וזה לא היה קורה בלעדיהם. לכל מי שהתלבט, הזעקה האחרונה אלה החברה הכי מקצועיים שיש והם מתחייבים לזה שלא תצא בידיים ריקות. מקצוענים אחד אחד, החל מהמוקד ועד למנהלים. תודה רבה לכם על השירות המדהים. אותי קניתם!
אזעקות לאופנוע
עידו צדוק
אתמול ב-03:23 קיבלתי טלפון מהמוקד של "הזעקה האחרונה". המוקדן אמר שמישהו מתעסק עם האופנוע ושאני אלך לבדוק. תוך חצי דקה הייתי בחוץ וכבר לא היה זכר לאופנוע. הודעתי למוקד החברה שהאופנוע איננו והמשכתי לעמוד שם בהלם לא מאמין שזה קרה [...] לאחר כחמש דקות התקשרתי שוב למוקד לבדוק מה קורה, אמרו לי שהאופנוע בגרירה נוסע על כביש 1 מזרחה ושאין לי מה לדאוג – הם מטפלים בזה יחד עם משטרת ישראל. כעבור פחות משעה (!) התקשר אלי מנכ"ל החברה והודיע לי שהאופנוע והגנבים נתפסו על כביש 1 ליד אבו גוש!! באותו הטרנזיט היה גם אופנוע נוסף שנגנב מהשכונה שלי. תוך זמן קצר הגעתי לתחנת המשטרה במבשרת ציון, פגשתי שם צוות של שוטרים מדהימים שפעלו במהירות ובמקצועיות ובזכותם נתפסו הגנבים ואני זכיתי באופנוע שלי מחדש".
אזעקה לאופנוע
מיכאל גרשנזון
"אין דברים כאלה.... 1:10 - עוצם עיניים ופתאום טלפון -"מוקד הזעקה האחרונה" על המסך. "הלו?" "שלום - האופנוע בתנועה, אתה עליו?" מכנסיים, נעליים, ריצה במדרגות... "צודק, גנבו אותו" "אין בעיה, הוא בכיוון רמאללה, אנחנו מטפלים" 5:40 - טלפון: "רד - האופנוע כאן". פחות מחמש שעות ונגמר האירוע! הממזר (האופנוע) אפילו לא הביא מתנות מהדיוטי של רמאללה. אין דברים כאלה! תודות ענקיות לכל הצוות - אני כבר יודע איזה סיפור ירוץ היום בברזיה..."
קסדה לאופנוע
אלה ויסוקר-שרון
"אני לא נוהג לפרסם פוסטים אבל הפעם פשוט רציתי להודות בריש גלי לחברת "הזעקה האחרונה" ולצוות הסיירים מטעמה, שמרוב צניעותם אפילו לא מסרו את שמם, שעמלו ביחד עם של משטרת ישראל במשך שעות רבות על מנת לאתר את האופנוע שלי, שנגנב ממני היום מתחת למשרד שלי, ולשמחתי כי רבה מצאו אותו שלם וכמעט ללא פגע, בסמטה שכוחת אל ברחבי השוק בעיר התחתית. תודה רבה לכם. אי אפשר אפילו לתאר את ההרגשה המדהימה שמשהו יקר ערך נלקח ממך ובדיוק כשאבדה תקווה מישהו מחזיר לך אותו. תודה"
מיגון לאופנוע
מורדי כהן
"אין על הזעקה האחרונה! חייבים לפרגן ליאיר וכל צוות הזעקה האחרונה! מלון בראשית, חופשה משפחתית ורייזר אחד חדש בן שבועיים... ב-4 בבוקר מתעוררים מצלצול טלפון בשאלה האם אנחנו על הרייזר. כשהסברנו שאנחנו ישנים במלון בראשית, ענה לנו הבחור 'אחי הרגע הוציאו לך את הרייזר מהחנייה בבראשית והוא בנסיעה חכיוון המכתש'. מאותו הרגע יאיר (הבעלים) והצוות המעולה שלו יצרו קשר ישיר עם השוטר שבדיוק הגיע למלון אחרי שהביטחון הזעיק אותו, ישר נתן לו נ.צ מדויקת והרייזר נמצא שלם! ברגע שהבינו שהרייזר נגנב מיד כיבו אותו... אין שרות כזה ואין יחס כזה בשום מקום! הזעקה האחרונה - אפשר לישון בשקט! תודה!
מיגון לטרקטורונים
טל נוי
"כמו בכל לילה החניתי את האופנוע מחוץ לדירה שלי בת"א, אופנוע מסוג ימאהה טנרה 660. בשעה 03:39 מתקשרים אלי מהמוקד של "הזעקה האחרונה" ומודיעים לי שנוגעים לי באופנוע. יצאתי לחניה לבדוק, אני לא רואה את הכלי – גנבו אותו! המוקד שלח ניידות לתפוס את הגנבים על חם, השוטרים עצרו את הגנבים על כביש 1 לכיוון ירושלים, ליד מחלף ענבה, בתוך טנדר [...] תודה ליאיר ולמוקדן של הזעקה האחרונה ולשוטרים שבזכותם נתפסו הגנבים!"
הגנה על טרקטורונים מכל הסוגים
גל יוספי
"אני את ה'מתנה' שלי לחג קיבלתי! לפניי כשבועיים נגנב לי הכלי מז'בוטנסקי רמת גן. ממש ליד הבית. הכלי נגנב לקלקיליה. אני, שהייתי ממש בספק שאראה אותו חזרה התמרמרתי באוזני יאיר, הבעלים של הזעקה האחרונה. יאיר הרגיע אותי ותוך מספר שעות קיבלתי ממנו דיווח שהכלי נתפס על ידי המשטרה הפלסטינית בקלקיליה והוא מוחזק שם. עד שיתאפשר מסיבות "בירוקרטיות" להביא אותו ארצה. היום, לאחר 14 יום לקחתי חזרה את הכלי ממשרדי הזעקה האחרונה בתל אביב [...] ברצוני להודות ליאיר המקסים (!) על הליווי האישי, מאור הפנים והרצון האמיתי לעזור"!
דודי שמה
דילוג לתוכן