מוקד הזעקה האחרונה – המפתח שלכם לשקט נפשי

אחד מהאמצעים שקיימים על מנת למזער את הסיכון לגניבת האופנוע או הקטנוע שלכם הוא התקנת מערכת איתור. מערכת איתור לאופנוע או לקטנוע היא יחידה המותקנת במקום מוצנע על הכלי, ומדווחת בזמן אמת על מיקומו והאם הוא נמצא בנסיעה או לא. הלקוח מחובר גם הוא למידע זה באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת על המכשיר הסלולרי שלו וכך יכול להיות מעודכן במצב הכלי שלו גם אם אינו נמצא איתו בקשר עין, מה שקורה ברוב המקרים למשך שעות רבות ביום.

היתרון הגדול בהתקנת מערכת איתור לאופנוע שלכם הוא היכולת לזהות את המיקום המדויק ובכך לסייע לכוחות הביטחון לנסות ולהשיב את הכלי במקרה של ניסיון גניבה, או לחלופין לשלוח צוות סיירים עצמאי אם מדובר במקרה בו הם יגיעו מהר יותר. יכולת זו מתאפשר בזכות היותה של המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאוייש במשך 24 שעות, 7 ימים בשבוע אליו מתנקזות כל ההתראות מכל המערכות המותקנות על הכלים של מנויי הזעקה האחרונה.

מערכת איתור לאופנוע

איך זה עובד?

כאשר אתם מתקינים מערכת איתור לאופנוע שלכם, מעבר למחיר ההתקנה קיימת גם אפשרות להיות מנוי על שירותי המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה, תמורת תשלום חודשי קבוע. מוקד זה כאמור מאוייש על ידי צוות העובדים 24/7 והוא מנטר את תנועות כל הכלים באמצעות מערכת האיתור המותקנת עליהם. כך אנחנו יכולים לדעת בכל רגע נתון היכן נמצא הכלי שלכם ולהודיע לכם במקרה של פעילות שנראית חריגה. פעולה חריגה יכולה להיות גם ניתוק המצבר או ניסיון הזזה של הכלי מהמקום בו הוא עמד. ההתראה מגיעה אליכם באופן מידי באמצעות האפליקציה, ובמקרה הצורך המוקד גם יוצר אתכם קשר כדי לוודא שאתם מודעים לכך שקרה משהו ולהבין אם מדובר בפעולה שלכם.

לאורך הזמן, המערכת יודעת ללמוד את הרגלי הנסיעות שלכם ולהסיק מסקנות בהתאם – למשל אם המוקד יזהה נסיעה באזור שאינו שגרתי ו/או בשעה שבה הכלי לא נוטה להיות בתנועה, תידלק מיד נורה אדומה אצל הצוות והוא יצור קשר מידי עם בעל הכלי, על מנת לוודא שאכן מדובר בנסיעה שנעשית על ידו או על דעתו. בשיטה זו נתפסו עשרות כלים לאורך השנים כאשר הבעלים כלל לא היה מודע לעובדה שהם נעלמו!

במוקד המבצעי עובדים, מעבר לאנשי המטה, גם עשרות סיירים במשמרות סביב השעון אשר נמצאים בכוננות למקרה של הזנקה למרדף אחרי כלי גנוב, ובנוסף מתקיים שיתוף פעולה הדוק בינם לבין כל כוחות הביטחון הרלוונטיים ברחבי הארץ, אשר חלקם אף מקצה כוח אדם ייעודי למשימות איתור והשבת כלים גנובים. הצוות כולו הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום המיגון וההשבה של כלים ואחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו לאורך השנים מעידים על מערכת העובדת ומתפקדת בצורה יעילה.

שירות נוסף שניתן לקבל על ידי חיבור למוקד הוא התקנת גלאי תאונה שיודע להתריע במקרה שהוא מזהה תאונה של הכלי. במקרה כזה המוקד יוצר קשר עם בעל הכלי על מנת לוודא זאת. במידה ואין מענה לאחר מספר ניסיונות יישלח אמבלונס למיקום הכלי כפי שמופיע במוקד. מערכת זו כבר הצילה את חייהם של רוכבים אשר נקלעו למצב בו הם אינם יכולים ליצור קשר לאחר תאונה או התהפכות, וללא סיוע היו מתקשים לחלץ עצמם מהסיטואציה הלא נעימה.

חשוב לציין כי מערכת האיתור שלנו, ולמעשה כל מערכת איתור לאופנוע או אזעקה לאופנוע, אינה מהווה ביטוח או תחליף לביטוח מקיף לאופנוע. היא בהחלט מהווה מענה הולם למקרים של ניסיונות גניבה ואף מצליחה להשיב באחוזים גבוהים כלים שנגנבים כמעט על בסיס יומי. אולם ביטוח מקיף לאופנוע הוא מוצר אחר ומערכת האיתור מהווה מערכת משלימה בלבד, אך כזו שתספק לכם את השקט הנפשי הדרוש על מנת לישון טוב יותר בלילה.

התקדמו למערכות האיתור לאופנוע של הזעקה האחרונה – צרו איתנו קשר כאן או בטלפון 03-6839129 לקבלת הצעת מחיר למערכת איתור לאופנוע שלכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן