אזעקות לאופנוע

סטטיסטיקת גניבות האופנועים בישראל היא עגומה למדי ומלמדת על גניבת אופנוע, או רכב דו גלגלי באופן כללי, בכל שעתיים וחצי בממוצע. זה כמובן נתון שאף אחד לא רוצה להיות חלק ממנו, אולם לאור העובדה שזאת המציאות כל רוכב יודע שעליו להיזהר ולנקוט אמצעים כדי להימנע מכך ככל הניתן ולשמור על הכלי הדו גלגלי שלו. למעשה, מיגון לאופנועים וקטנועים כבר לא נחשב היום מותרות, אלא נלקח בחשבון כחלק מההוצאות על רכישת ותחזוקת רכב דו גלגלי. 

מהי הדרך הטובה ביותר למגן את הכלי? ובכן, זה תלוי כמובן איזה כלי, מה הדגם, הנפח והמטרה שלו (האם לכביש או לשטח), אולם בשוק המיגון לרכב דו גלגלי יש היום מגוון מערכות איתור לאופנוע, מתקדמות ומודרניות, שתפקידן לא רק להתריע בעת ניסיון גניבה אלא גם לאתר ולמצוא את הכלי לאחר שנגנב, גם אם נגרר, או הועמס על משאית ואינו במצב נסיעה של ממש. בנוסף מערכת המיגון והאיתור מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 כך שברגע שהמוקד מקבל התראה על אירוע חריג ומזהה כי מדובר בנסיו גניבה, מוזנק צוות ייעודי בשילוב כוחות הביטחון (במידת הצורך) לטפל באירוע.

אזעקות לאופנוע – לא מה שחשבתם

אם בעבר כשאמרנו "אזעקה לאופנוע" הכוונה היתה לרכיב שמותקן על הכלי ומצפצף בכל פעם שמישהו מנסה להתעסק איתו (מבלי לנטרל את האזעקה), הרי שכיום מדובר בדור חדש של אמצעי מיגון שמציעים הרבה יותר מכך. נתחיל בעובדה שאזעקות רועשות כבר אינן חוקיות כיום. כל מי שהיתה מותקנת לו על הכלי אזעקה רועשת, היה חייב להסיר אותה עד לשנת 2017, וכיום כל המערכות כוללות אזעקה "שקטה" – כלומר מתריעה אצל בעל הכלי באמצעות השלט או אפליקציה ייעודית. 

בנוסף לכך, עם התקדמות הטכנולוגיה היה ברור שאזעקות לבדן, שכל מה שהן עושות הוא לצפצף, אינן יעילות מספיק בהרתעת הגנבים שפעמים רבות מהירים יותר מאשר בעלי הכלי ומספיקים להעלים את הכלי לפני שהוא מגיע. לכן, הדור החדש של האזעקות הוא למעשה לא "אזעקה" אלא מערכת מיגון ואיתור הכוללת הצגת מיקום הכלי בזמן אמת, ופיצ'רים נוספים כמו חיבור למוקד מבצעי ויכולת להאט או לעצור לגמרי את הכלי מרחוק. 

מערכת איתור לאופנוע  – הדור החדש של האזעקות 

ככל שהטכנולוגיה, התקדמה, כאמור, נכנסו לשוק מערכות מיגון משוכללות ומודרניות הרבה יותר מהאזעקה המסורתית. מערכות מיגון ואיתור לאופנוע כיום הן מערכות מושלמות המספקות הגנה כוללת במספר רבדים:

ראשית, המערכת מחוברת לאפליקציה ייעודית שכמובן יש לבעל הכלי על הטלפון הנייד, וכך הוא יכול לקבל התראות בזמן אמת על כל אירוע חריג וגם לדעת איפה הכלי שלו נמצא בכל רגע נתון. למשל, אם הכלי נגנב, הוא יוכל לדעת את המסלול שעושה הגנב כדי לדווח למשטרה. כמובן שהמערכת פעילה גם כאשר הכלי כבוי, וזה מאפשר לזהות את מיקומו גם אם נגרר הוא הועמס על משאית והוא לא בנסיעה של ממש. 

בנוסף, המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7, וכך יהיה מי שיקבל את ההתראה סביב השעון, גם אם בעל הכלי אינו זמין או ישן. ברגע שהמוקד יקבל התראה על אירוע חריג, זה יאפשר לו להזניק צוות ייעודי או את כוחות הביטחון במקרה שזוהה שמדובר אכן באירוע גניבה. הטכנולוגיה מאפשרת כיום גם להאט או לעצור את הכלי מרחוק, דבר שמקל מאוד על התפיסה שלו, וכמובן ההשבה שלו ללקוח. 

אזעקות לאופנוע של הזעקה האחרונה 

בעצם, ה"אזעקות לאופנוע" של חברת הזעקה האחרונה הן לא רק אזעקות. הן מערכות מיגון ואיתור מתקדמות הכוללות התראה במידת הצורך ומספקות שרות רחב ומקיף של איתור וניסיון השבה במקרה של גניבה.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן