אודות

חברת הזעקה האחרונה בע"מ הוקמה בשנת 1995 וסיפקה מערכות אזעקה לכלי רכב דו גלגליים ולרכבי שטח ופנאי. בשנת 2007, כחלק מזיהוי מגמות השוק והתרחבות הפעילות, פיתחה החברה מערכות מיגון ואיתור לטובת השבת כלי רכב גנובים וזאת באמצעות שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, מוקד מבצעי, צוות סיירי שטח וחבירה לכל כוחות הבטחון בשטחי ישראל ומעבר לקו הירוק. המומחיות של החברה הינה בתחום הרכבים הדו גלגליים, רכבי השטח הפנאי, הקלנועיות והקרוואנים.

המערכות שלנו הינן מערכות חכמות ודינמיות, המותקנות על גבי הכלים השונים, לומדות את התנהלות הלקוחות על הכלים ויודעות להסיק מסקנות לגבי הרגלי הנסיעות ובכך לזהות בסבירות גבוהה, האם מדובר בנסיעה שגרתית המבוצעת על ידי בעל הכלי, או האם מדובר בניסיון גניבה. במקרה בו מתעורר חשד לגבי אופן ומהות הנסיעה, המוקד המבצעי יצור קשר עם בעל הכלי על מנת לוודא כי הנסיעה מבוצעת על ידו או בהסכמתו.

כל מערכות המיגון והאיתור שלנו נמצאות בחזית הטכנולוגיה, עומדות בכל דרישות חברות הביטוח ומחוברות למוקד מבצעי מאויש 24/7. המוקד מקבל התראות מהמערכות בשטח ויודע לזהות באם מדובר בניסיון גניבה או בהתנהלות שגרתית. במידה והמוקד מזהה אירוע חריג הוא פועל באופן מיידי לעדכן את הלקוח במידע ומפעיל במידת הצורך, צוות סיירים הנמצאים בכוננות סביב לשעון, לטובת איתור והשבת הכלי. כחלק ממערך ההשבה אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל כוחות הביטחון: משטרת ישראל, מג"ב, צה"ל והמשטרה הפלסטינית.

בנוסף לשרות המיגון האיתור וההשבה, ניתן להוסיף שירות מציל חיים באמצעות התקנת גלאי תאונה המזהה בזמן אמת, התהפכות, עצירה פתאומית ו/או תאונה ומשדר התראה למוקד המבצעי. המוקד יצור קשר עם בעל הכלי לצורך סיוע. בכל מקרה בו המוקד לא הצליח ליצור קשר, יוזעק אמבולנס למקום האירוע.

כל המערכות שלנו מחוברות לאפליקציה ייעודית המותקנת על הטלפון הסלולרי של בעל הכלי. האפליקציה מאפשרת לבעל הכלי לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. בנוסף, במידה והמערכת תזהה ניסיון גניבה, תשלח התראה גם לבעל הכלי.

חברתנו מעניקה שרות לעשרות אלפי לקוחות מרוצים. צוות העובדים, המתקינים והסיירים שלנו הינו צוות מקצועי ואיכותי ובעל ניסיון מצטבר של עשרות שנים. מאחורינו אלפי מקרים של השבת כלים גנובים לבעליהם, לעיתים תוך פחות מ 24 שעות. מעטפת השירותים הכוללת של הזעקה האחרונה באה לענות על הצורך של כל אחד ואחת מלקוחותיה והוא להיות בראש שקט!

מערכות מיגון ואיתור לפי כלים.

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לטרקטרונים / רייזרים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים - מותאמת לדרישות חברות הביטוח

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO Z המיועדת להתקנה על קטנועים ואופנועים מכל הסוגים, ומותאמת בדיוק לדרישות חברות הביטוח. אפליקציה ייעודית, מחיר אטרקטיבי וחיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7.

מערכת מיגון ואיתור

לאופנועי שטח

מערכות מיגון ואיתור מתקדמות PRO / PRO I, המותאמות במיוחד לאופנועי שטח, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7, כוללות גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה ו/או הרמה.

מערכת מיגון ואיתור

לרכבים תפעוליים וקלנועיות

מערכת מיגון ואיתור חסכונית ומתקדמת PRO, עם אזעקה שקטה המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. מתאימה לרכבים תפעוליים וקלנועיות מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

מערכת מיגון ואיתור

לקרוואנים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO, המותאמת לקרוואנים, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית ומתאימה לקרוואנים מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

דילוג לתוכן