אודות הזעקה האחרונה

הזעקה האחרונה

הזעקה האחרונה היא אחת החברות הותיקות בשוק האזעקות ומערכות האיתור לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות ורייזרים. החברה הוקמה בשנת 1995 כחברה להתקנת מערכות אזעקה והחל משנת 2007 עוסקת גם באיתור והשבת כלי רכב גנובים לבעליהם, באמצעות מערכות איתור מתקדמות המותקנות על הכלים ומחוברות למוקד הפעיל 24/7 שבו מתבצע מעקב אחרי הכלים בכל רגע נתון.

המערכות שלנו יודעות לזהות בסבירות גבוהה האם הלקוח הוא זה שנמצא על הכלי, ומסוגלות להתריע באופן מידי במקרה הצורך כאשר ברור שמדובר בניסיון גניבה או גרירה שלו. 

במוקד שלנו עובדים עשרות סיירים הנמצאים בכוננות סביב השעון וכמו כן אנו עובדים בשיתוף פעולה עם כוחות השמירה והביטחון בכל רחבי הארץ, המקצים כוח אדם ייעודי לביצוע משימות איתור כלים גנובים והשבתם – משטרת ישראל, מג”ב, צה”ל והמשטרה הפלסטינית למקרים בהם הכלי נגנב ומועבר אל מעבר לקו הירוק.

המערכות שלנו מאפשרות לנו, מלבד שיתוף פעולה עם כוחות נוספים, גם ללמוד ולהסיק מסקנות מהרגלי הנסיעות של הלקוח ובכך לזהות טוב יותר האם מדובר בנסיעה שגרתית שמבוצעת על ידי בעל הכלי. בכל מקרה שמתעורר חשד לגבי אופן ומהות הנסיעה, המוקד שלנו ייצור קשר מידי עם בכל הכלי על מנת לוודא כי הנסיעה מתבצעת על ידו/בהסכמתו.

אנו משרתים עשרות אלפי לקוחות מרוצים ומאחורינו מאות מקרים של השבת כלים גנובים לבעליהם, באחוזי הצלחה גבוהים מאוד, לעתים תוך פחות מ-24 שעות. מערכת האיתור המתקדמת שלנו מהווה יתרון משמעותי על פני מערכות מיגון אחרות, כאשר הלקוח מעודכן בזמן אמת על המתרחש באמצעות אפליקצייה ייעודית המותקנת על מכשיר הטלפון שלו.

נוסף על מערכות המיגון מפני גניבה אנו מציעים גם גלאי תאונה – זוהי מערכת מצילת חיים הפועלת באמצעות גלאי המותקן על האופנוע או הקטנוע שלכם ויודע לזהות תאונה או התהפכות הכלי ולשדר התראה למוקד בזמן אמת. המוקד ייצור קשר עם הנהג לצורך סיוע ובמקרה הצורך, או אם המוקד לא הצליח ליצור קשר עם הנהג, מוזעק מידית אמבולנס למקום התאונה.

צוות המתקינים והסיירים המקצועי של הזעקה האחרונה הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום המיגון וההשבה והמערכות שאנו מתקינים הוכחו כיעילות ומוצלחות במקרים רבים.

לקבלת הצעה והצטרפות חייגו עכשיו: 03-6839129 או השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם.

לקבלת מידע נוסף >>

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם