אזעקה לאופנוע – אצל מתקין מורשה בלבד

לכל אחד מאיתנו יש איזה חבר או חברה שבטוחים ש"לי זה לא יקרה". למרות שהסטטיסטיקה מראה שאופנועים וקטנועים הם כלי הרכב הכי נגנבים בישראל, רבים מאיתנו מנסים להדחיק את המחשבה על כך שהם יכולים להתעורר בוקר אחד ולא למצוא את הכלי שלהם בחניה. אבל זה קורה מידי יום (בעיקר מידי לילה), וקשה מאוד לברוח מהסטטיסטיקה, בעיקר אם יש לכם כלי פופולרי יותר שהגנבים אוהבים, כמו קטנוע ג'וירייד או טימקס.

גם אם האופנוע שלכם נעול ומעוגן לקיר בטון עם מנעול רציני מפלדה מחוסמת, כנראה שאם גנב מוכשר ונחוש במיוחד שם עליו עין, הוא ינסה את מזלו מתישהו ולא בטוח שהמנעול בעצמו יספיק כדי לשמור על האופנוע. כלי העבודה של הגנבים משתכללים עם הזמן וכך גם שיטות העבודה שלהם. לכן, מנעול לאופנוע שלכם הוא אמנם טוב כאמצעי מיגון בסיסי, אבל עלול שלא להספיק אם לא תגבו אותו באמצעי מיגון נוסף.

כדי להיות יותר מודעים למה שקורה עם האופנוע שלכם, גם כאשר שאתם לא נמצאים איתו בקשר עין או בטווח שמיעה, תצטרכו להתקין מערכת מיגון ואיתור לאופנוע. זו מערכת שמעניקה לכם את האפשרות להישאר בשליטה על מה שקורה סביב הכלי במהלך היום או הלילה, כאשר אתם לא לידו.

המערכת יודעת לזהות, באמצעות גלאי זעזועים, תנודות לא רצויות על הכלי, ולהתריע באופן שקט באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת על המכשיר הנייד שלכם. זה מאפשר הרבה פעמים לתפוס את הגנב "על חם" משום שללא התראה רועשת לא תמיד הוא יודע אם מותקנת מערכת מיגון על האופנוע או לא.

בנוסף, המערכת מחוברת כמובן למוקד מבצעי המאויש 24/7 על ידי מוקדנים שיודעים להפעיל מיידית במקרה הצורך צוות ייעודי שייצא למיקום של הכלי, ובנוסף עומדים בקשר עם כל כוחות הביטחון הרלוונטיים. חיבור המערכת למוקד הוא היתרון הגדול מאוד שלה, ובמקרים רבים מצליח להביא להשבת הכלי תוך זמן קצר

אז איך זה עובד?

הדבר הראשון שצריך לזכור זה שמערכת מיגון ואיתור לאופנוע מתקינים אצל מתקין מקצועי ומורשה. למרות שחלק מכם ודאי בעלי ידע או חוש טכני מפותח, מאוד מומלץ לא להתעסק לבד עם ההתקנה. מספיק חוט אחד שמחובר למקום הלא נכון או קיט אלקטרוני שנופל על הרצפה ונשבר, ואתם צריכים להתחיל הכל מחדש, וזה עוד מבלי לדבר על הנזק הכספי שתצטרכו לספוג. התקנה אצל מתקין מקצועי גם מעניקה לכם אחריות על העבודה וגם מאפשרת שירות ראוי במקרה של תקלות או בעיות, דבר שיכול לקרות.

אם כבר דיברנו על שירות, כדאי להוסיף גם שהחיסכון בנושא הזה יכול לעלות ביוקר בשלב מאוחר יותר. יש לא מעט מערכות רבות שניתן לקנות לבד, באינטרנט או בחנויות שאינן מתמחות בכך, אבל כאשר מתעוררת בעיה הרוכב נאלץ להתרוצץ בין סוכנים או מתקינים שונים כדי למצוא את זה שיוכל לתת להם שירות או למכור להם חלקי חילוף מתאימים. כאשר אתם מתקינים מערכת מיגון ואיתור לאופנוע שלכם במקום מורשה ומסודר, אתם יכולים להיות שקטים שיש "אבא ואמא" למערכת שלכם ויש מי שידע לתת לכם את השירות הטוב והמתאים ביותר.

עוד דבר חשוב שכדאי להביא בחשבון הוא התאמת המערכת לכלי שלכם. יש סוגים שונים של מערכות, ולכל אחת מאפיינים אחרים ופונקציות שונות שמתאימות לסוגים שונים של כלי רכב דו גלגלי, אופנועי שטח כלים כמו טרקטורונים או רייזרים, רכבים תפעוליים וקלנועיות וגם קרוואנים. כשאתם מחפשים מערכת מיגון בעצמכם, הרבה פעמים המידע עליה יכול להיות מוטעה או כזה שלא הבנתם אותו נכון, וכך אתם יכולים למצוא את עצמכם רוכשים מערכת שלא מתאימה וכספכם ירד לטמיון.

חברת התקנות מנוסה מעסיקה עובדים מקצועיים ומיומנים שכבר התקינו מערכת אחת או שתיים בחיים, ויודעים בדיוק איזו מערכת תתאים לכלי שלכם, מבחינת הדגם, הנפח ועוד פרמטרים שצריך להביא בחשבון. 

חשוב לציין שמערכת מיגון ואיתור לאופנוע, למרות שהיא יעילה, היא לא פוליסת ביטוח, ולמרות כל הנאמר כאן היא לא תחזיר לכם כסף במקרה של גניבה או תאונה. בשביל זה יש ביטוח מקיף לאופנוע. היא אולי לא יכולה להבטיח ב-100% שאף אחד לא יתקרב לכלי שלכם, אבל היא כן תאפשר לכם לדעת בדיוק מה קורה איתו בכל רגע נתון ולהתריע באופן מידי כאשר מתרחש משהו חריג.

בחברת הזעקה האחרונה אנחנו מתקינים את האזעקות המתקדמות ביותר בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, ומעניקים שירות גם לאחר ההתקנה לעשרות אלפי לקוחות מרוצים.

כל המתקינים שלנו מנוסים ומקצועיים ומכירים את כל סוגי הכלים והמערכות המתאימות להם. האזעקות שלנו מתאימות לכל סוגי הרכב הדו-גלגלי, לטרקטורונים, רייזרים לקלנועיות ורכבים תפעוליים וכן לקרוואנים.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן