אזעקה לאופנוע – אצל מתקין מורשה בלבד

לכל אחד מאיתנו יש איזה חבר או חברה שבטוחים ש”לי זה לא יקרה”. למרות שהסטטיסטיקה מראה שאופנועים וקטנועים הם כלי הרכב הכי נגנבים בישראל, רבים מאיתנו מנסים להדחיק את המחשבה על כך שהם יכולים להתעורר בוקר אחד ולא למצוא את הכלי שלהם בחניה. אבל זה קורה מידי יום (בעיקר מידי לילה), וקשה מאוד לברוח מהסטטיסטיקה, בעיקר אם יש לכם כלי פופולרי יותר שהגנבים אוהבים, כמו קטנוע ג’וירייד או טימקס.

גם אם האופנוע שלכם נעול ומעוגן לקיר בטון עם מנעול רציני מפלדה מחוסמת, כנראה שאם גנב מוכשר ונחוש במיוחד שם עליו עין, הוא ינסה את מזלו מתישהו ולא בטוח שהמנעול בעצמו יספיק כדי לשמור על האופנוע. כלי העבודה של הגנבים משתכללים עם הזמן וכך גם שיטות העבודה שלהם. לכן, מנעול לאופנוע שלכם הוא אמנם חובה כאמצעי מיגון בסיסי, אבל עלול שלא להספיק אם לא תגבו אותו באמצעי מיגון נוסף.

כדי להיות יותר מודעים למה שקורה עם האופנוע שלכם, גם כאשר שאתם לא נמצאים איתו בקשר עין או בטווח שמיעה, תצטרכו להתקין אזעקה לאופנוע. סביר להניח שבכל מקרה תצטרכו להתקין אזעקה כדי לבטח את הכלי, אבל מעבר לחובה זה גם נותן לכם אפשרות להישאר בשליטה על מה שקורה סביבו במהלך היום או הלילה, כאשר אתם לא לידו.

האזעקה יודעת לזהות, באמצעות גלאי זעזועים, תנודות לא רצויות על הכלי, ובאזעקות מתקדמות ניתן גם לכוון את הרגישות של הגלאי ככה שלא כל משב רוח יגרור את הפעלת האזעקה. בנוסף, בהתאם לשינוי בחוק שנכנס לא מזמן, אזעקות מודרניות כמו אזעקת ביפר אינן רועשות יותר וההתראה מתבצעת רק באמצעות השלט שנמצא אצל הרוכב. זה מאפשר הרבה פעמים לתפוס את הגנב “על חם” משום שללא התראה רועשת לא תמיד הוא יודע אם מותקנת אזעקה על האופנוע או לא.

מיגון לאופנוע

אז איך זה עובד?

הדבר הראשון שצריך לזכור זה שאזעקה לאופנוע מתקינים אצל מתקין מקצועי ומורשה. למרות שחלק מכם ודאי בעלי ידע או חוש טכני מפותח, מאוד מומלץ לא להתעסק לבד עם ההתקנה. מספיק חוט אחד שמחובר למקום הלא נכון או קיט אלקטרוני שנופל על הרצפה ונשבר, ואתם צריכים להתחיל הכל מחדש, וזה עוד מבלי לדבר על הנזק הכספי שתצטרכו לספוג. התקנה אצל מתקין מקצועי גם מעניקה לכם אחריות על העבודה וגם מאפשרת שירות ראוי במקרה של תקלות או בעיות, דבר שיכול לקרות.

אם כבר דיברנו על שירות, כדאי להוסיף גם שהחיסכון בנושא הזה יכול לעלות ביוקר בשלב מאוחר יותר. יש אזעקות רבות שניתן לקנות לבד, באינטרנט או בחנויות שאינן מתמחות בכך, אבל כאשר מתעוררת בעיה הרוכב נאלץ להתרוצץ בין סוכנים או מתקינים שונים כדי למצוא את זה שיוכל לתת להם שירות או למכור להם חלקי חילוף מתאימים. כאשר אתם מתקינים אזעקה לאופנוע שלכם במקום מורשה ומסודר, אתם יכולים להיות שקטים שיש “אבא ואמא” למערכת שלכם ויש מי שידע לתת לכם את השירות הטוב והמתאים ביותר.

עוד דבר חשוב שכדאי להביא בחשבון הוא התאמת האזעקה לכלי שלכם. יש סוגים שונים של אזעקות, ולכל אחת מאפיינים אחרים ופונקציות שונות שמתאימות לסוגים שונים של כלי רכב דו גלגלי, טרקטורונים או רייזרים. כשאתם מחפשים אזעקה בעצמכם, הרבה פעמים המידע עליה יכול להיות מוטעה או כזה שלא הבנתם אותו נכון, וכך אתם יכולים למצוא את עצמכם רוכשים אזעקה לא מתאימה וכספכם ירד לטמיון.

חברת התקנות מנוסה מעסיקה עובדים מקצועיים ומיומנים שכבר התקינו אזעקה או שתיים בחיים, ויודעים בדיוק איזה אזעקה תתאים לכלי שלכם, מבחינת הדגם, הנפח ועוד פרמטרים שצריך להביא בחשבון. חשוב גם שהאזעקה תהיה חסכונית, כלומר שלא תצרוך זרם גבוה מידי עד שהמצבר של הכלי ייגמר (וזה כמובן יקרה בדיוק ביום שבו אתם ממהרים לצאת מהבית). גם זו התלבטות שהתקנה אצת מתקין מורשה תחסוך מכם.

חשוב לציין שאזעקה לאופנוע היא לא פוליסת ביטוח, ולמרות כל הנאמר כאן היא לא תחזיר לכם כסף במקרה של גניבה או תאונה. בשביל זה יש ביטוח מקיף לאופנוע. היא אולי לא יכולה להבטיח ב-100% שאף אחד לא יתקרב לכלי שלכם, אבל היא כן תאפשר לכם לדעת בדיוק מה קורה איתו בכל רגע נתון ולהתריע באופן מידי כאשר מתרחש משהו חריג.

 

בחברת הזעקה האחרונה אנחנו מתקינים את האזעקות המתקדמות ביותר בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, ומעניקים שירות גם לאחר ההתקנה לאלפי לקוחות מרוצים. כל המתקינים שלנו מנוסים ומקצועיים ומכירים את כל סוגי הכלים והמערכות המתאימות להם. האזעקות שלנו מתאימות לכל סוגי הרכב הדו-גלגלי, לטרקטורונים, רייזרים וגם לקלנועיות.

התקשרו עכשיו למספר 03-6839129 לקבלת הצעת מחיר ולתיאום התקנה, או השאירו פרטיכם בעמוד הזה ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן