אזעקה לאופנוע – האם היא פתרון טוב כנגד ניסינות גניבה?

לרבים מאיתנו יש קשר מיוחד עם הכלי שלהם, הרבה מעבר לכלי רכב רגיל. רכבים דו גלגליים הם כלי הרכב הכי נגנבים בישראל, וכדי שלא נתעורר בוקר אחד ונגלה שבמקום שבו השארנו את האופנוע שלנו אתמול בלילה, נמצא עכשיו רק הכיסוי שלו (ואם הגנב היה ממש נחמד הוא גם השאיר לנו את הקסדה), אנחנו מתקינים מערכות מיגון שונות כדי להרתיע את הגנבים או לפחות להוציא להם את הנשמה עד שיצליחו באמת להרים את הכלי לאיזשהו מקום.  

מערכות אלה תפקידן להרתיע את הגנבים שיודעים כי התעסקות עם כלי שעליו מותקנת מערכת מיגון היא פחות מומלצת, אבל גם לתת לנו התראה במקרה שהגנב לא התרשם מהמערכת וניסה בכל זאת לגנוב את האופנוע שלנו, למרות הסיכון. 

אזעקה לאופנוע – האם היא באמת מרתיעה?

נתחיל בעובדה שגניבות תמיד היו וככל הנראה תמיד יהיו. למגר את התופעה לחלוטין אנחנו לא יכולים, וגם לא מתיימרים לעשות זאת. אבל להקשות על מי שבא לקחת לנו את הכלי בלי רשות? זה בהחלט מה שאנחנו רוצים לעשות. בעבר היו מסתפקים בהתקנת אזעקה לאופנוע, כזו שבעיקר מרעישה ואמורה להבהיל את הגנבים. אזעקות מרעישות כבר אינן חוקיות כיום, ובכל מקרה הטכנולוגיה התקדמה ולמערכות מודרניות יותר עם פונקציות נוספות. 

כיום מערכות "אזעקה לאופנוע" הן למעשה מערכות מיגון ואיתור, שיודעות כמובן גם להתריע במקרה של גניבה או תזוזה אבל גם לנטר את מיקום הכלי בזמן אמת ולשדר אותו ללקוח ולמוקד מבצעי. לכן, כאשר אתם מחפשים מיגון איכותי לאופנוע שלכם, מה שאתם מחפשים בעצם זה מערכת מיגון ואיתור ולא אזעקה לאופנוע. 

מה כוללת מערכת מיגון ואיתור איכותית?

כדי שמערכת מיגון ואיתור תעבוד ביעילות, היא צריכה לכלול מספר פונקציות:

התראה "שקטה" באמצעות אפליקציה – אזעקה רועשת כבר אינה חוקית היום גם ככה, אבל גם כאשר היתה חוקית, חוץ מלעשות רעש היא לא באמת סייעה במשהו. מערכת מיגון ואיתור מודרנית כבר לא זקוקה לשלט אלא מדווחת לאפליקציה ייעודית בטלפון הנייד של בעל הכלי על כל אירוע חריג. 

גלאי זעזועים – מערכת מיגון ואיתור חייבת להכיל גלאי זעזועים שיודע לזהות ניסיונות הזזה או גרירה שלו. בכל מקרה שהכלי עובר טלטלה מסוימת, הגלאי מבין שמשהו אינו תקין ושולח מיד התראה באפליקציה. חשוב גם שתהיה אפשרות לכוון את רגישות הגלאי כדי שלא כל רוח חזקה מידי תפעיל התראה מהאופנוע שלכם.

צריכת זרם נמוכה – לאזעקות הישנותהיתה נטייה "לאכול" את המצבר שלכם. מערכת מודרנית עם צריכת זרם מינימלית (עד 4 מיליאמפר) תשאיר את המצבר שלכם תקין גם כאשר האופנוע עומד במשך כמה ימים ולא נעשה בו שימוש.

התקנה מקצועית – אל תנסו להתקין מערכות מיגון ואיתור לאופנוע או להעביר את הקיט האלקטרוני מכלי אחד לאחר בעצמכם, רק כי ראיתם איך הוא מותקן. מערכות מיגון ואיתור הן דבר שצריך להתאים לכלי הספציפי שלכם מבחינת התאמת הרכיבים, המיקום שלהם, החיבור למערכת החשמל ועוד. גשו למתקין מקצועי שידע לתת לכם גם אחריות על העבודה ושירות במקרה הצורך. שום דבר לא שווה מקרה שבו המערכת לא תעבוד בזמן אמת בגלל טעות שעשיתם.

חיבור למוקד מבצעי – גולת הכותרת של כל מערכת מיגון ואיתור היא חיבור למוקד מבצעי. מוקד כזה, שמאויש 24/7, מקבל בזמן אמת דיווח על מיקום הכלי וכן התראה על כל אירוע חריג. המוקד מחובר לצוותים ייעודיים של סיירים, וכן לכוחות הביטחון, ובמקרה גניבה מזניק את הכוחות הרלוונטיים. מוקד הזעקה האחרונה הביא לתפיסתם של כלים רבים מאוד, והשבתם לבעליהם החוקיים תוך פרק זמן קצר, לעתים פחות מ-24 שעות. 

הצטרפו עוד היום לעשרות לפי לקוחות מרוצים ותיהנו ממערכת אזעקה מתקדמת ומודרנית המתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן