אזעקה לקטנוע – מה חשוב לדעת?

אם אתם מחפשים מערכת אזעקה לקטנוע שלכם, אתם כנראה לא לבד. קטנועים הם כלי הרכב הנגנב ביותר בישראל ובכל יום נגנבים עשרות כלים, כך על פי הסטטיסטיקה, ורק חלק מזערי מהם נמצא ומושב לבעליהם המקורי. נכון שרוב הכלים מבוטחים בביטוח מקיף לקטנוע, ובמקרה של גניבה אפשר לקבל מהביטוח פיצוי בשיעור דומה לשווי הכלי, אולם גניבת קטנוע היא אירוע לא נעים לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מביאה איתה תחושות מאוד לא נעימות של פגיעה בפרטיות שלנו, שלא לדבר על כאב הראש שגורמת כל הבירוקרטיה הנדרשת על מנת להפעיל את הביטוח.

אז איך מתמודדים? בהנחה שלמגר לחלוטין את תופעת הגניבות לא נצליח כנראה, נותר לנו רק להתגונן ככל הניתן ולהקשות על מי שמבקשים לגנוב מאיתנו את הקטנוע שלנו. השוק רווי בפתרונות שונים ומגוונים שמבטיחים לנו הגנה והרתעה מפני גנבים ופורצים. שירותים אלה משתנים בהתאם לשווי הכלי, מהות המערכת, השירות המשלים הניתן לאחר ההתקנה וכמובן הטיפול במקרה של ניסיון גניבת הקטנוע.

משום ריבוי הפתרונות המוצעים, חשוב לבחון היטב מהן הדרישות שלנו (ושל חברת הביטוח) ומה מתאים לקטנוע שלנו לפני שאנחנו ניגשים לרכוש ולהתקין מערכת אזעקה לקטנוע. היות שגם יכולות הגנבים משתכללות ככל שעובר הזמן, רצוי להשקיע במערכת שאינה מסתכמת רק באזעקה אלא מעניקה מיגון הוליסטי עם מערכות המשלימות זו את זו. באופן כללי, כאשר מדברים על אזעקה לקטנוע, צריך לדבר לא רק במונחים של האזעקה המרעישה המוכרת לנו מפעם (וכבר אינה חוקית היום), אלא להבין שמדובר במערכת מיגון ואיתור כוללת. רק מערכת כזו יכולה באמת לצמצם את הסיכוי שבוקר אחד תתעוררו ולא תמצאו את הקטנוע שלכם במקום שהשארתם אותו בערב הקודם.

אזעקה לאופנוע

אז מה חשוב לנו לדעת לפני רכישה והתקנה של אזעקה לקטנוע?

ראשית, שהאזעקה מתאימה לקטנוע שלנו. לא כל אזעקה מתאימה לכל קטנוע, זה תלוי במתח המצבר, נפח המנוע ודגם הכלי הספציפי. בשל כך, מאוד לא מומלץ להזמין מערכות להתקנה עצמית דרך האינטרנט ולנסות להתקין אותם בעצמכם. חשוב להשאיר את המלאכה הזו לאנשים שזה מקצועם והם מומחים בכל הקשור בהתקנות של אזעקה לקטנוע מכל הדגמים והגדלים.

דבר נוסף שרצוי מאוד שיהיה הוא שליטה מרחוק על האזעקה. המערכות המיושנות מוגבלות בטווח הקליטה שלהן ואינן מאפשרות לבעל הכלי לדעת מה קורה עם הכלי שלו במידה והוא אינו נמצא איתו בקשר עין תמידי. לעומתן, אזעקה לקטנוע מהדור החדש, אשר מותקנת בנוסף למערכת לאיתור הכלי, מאפשרת לדעת מה קורה עם הקטנוע שלנו מכל מקום שבו אנחנו נמצאים, וההתראות מתקבלות במכשיר הנייד שלנו באמצעות הודעת SMS או אפליקציה ייעודית המותקנת עליו. נוסף על ניסיונות גניבה של הקטנוע, המערכת יודעת להתריע גם במקרים של ניתוק מצבר וכך מאפשרת לנו שליטה מלאה על הנעשה בקרבת הקטנוע, גם כאשר אנחנו רחוקים ממנו.

החלק החשוב ביותר במערכת האיתור הוא החיבור למוקד המבצעי והאפשרות לדעת את מיקום הכלי בכל רגע נתון. כאשר מתבצע ניסיון גניבה והכלי מוזז ממקומו, מתקבלת התראה במוקד שמודיע על כך לבעל הכלי באופן מידי. בנוסף, העובדה שמיקום הקטנוע ידוע מאפשרת לשלוח אליו סיירים או להודיע לכוחות הביטחון על המקרה, כדי שאלה ישלחו צוותים לתפיסת הגנב ולהשבת הכלי לבעליו החוקי. איתור מהיר ויעיל יכול למנוע גניבה, ובמקרים רבים צוות שמוזנק בזמן גורם לגנב אף לנטוש את הקטנוע ולברוח מבלי לממש את תכניתו המקורית, על מנת שלא להיתפס.

מערכת אזעקה לקטנוע בעידן המודרני היא כאמור כבר הרבה יותר מאזעקה – התקנת המערכת המתאימה לקטנוע שלכם היא למעשה השקעה שעשוייה לחסוך לכם כסף רב ועוגמות נפש צפויות, אם חלילה גנב יתעניין בקטנוע שלכם. מעבר לכך, היא מעניקה לכם שקט נפשי וראש שקט במידה ואתם לא נמצאים בסביבת הקטנוע לאורך רוב שעות היום או הלילה.

מערכות האזעקה לקטנוע של “הזעקה האחרונה”

ב”הזעקה האחרונה” אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בהתקנה של מערכות אזעקה לקטנוע מודרניות ומתקדמות, מהטובות שקיימות כיום בשוק המיגון לרכב דו גלגלי. המערכות שלנו מאפשרות חיבור למוקד מבצעי מאוייש 24/7 בתשלום חודשי קבוע, ובמקרים רבים מצליח המוקד להביא לתפיסה והשבה של כלים לאחר ניסיון גניבה.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שישנים טוב בלילה ויודעים שיש מי ששומר על הקטנוע שלהם, גם כאשר הם לא נמצאים לידו. לקבל הצעת מחיר עבור אזעקה לקטנוע השאיר פרטים כאן ונחזור אליכם או התקשרו לטלפון 03-6839129.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן