אזעקה לקטנוע – מה חשוב לדעת?

אם אתם מחפשים מערכת אזעקה לקטנוע שלכם, אתם כנראה לא לבד. קטנועים הם כלי הרכב הנגנב ביותר בישראל ובכל יום נגנבים עשרות כלים, כך על פי הסטטיסטיקה, ורק חלק קטן מהם נמצא ומושב לבעליהם המקורי. נכון שרוב הכלים מבוטחים בביטוח מקיף, ובמקרה של גניבה אפשר לקבל מהביטוח פיצוי בשיעור דומה לשווי הכלי, אולם גניבת קטנוע היא אירוע לא נעים לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם מביאה איתה תחושות מאוד לא נעימות של פגיעה בפרטיות שלנו, שלא לדבר על כאב הראש שגורמת כל הבירוקרטיה הנדרשת על מנת להפעיל את הביטוח.

אז איך מתמודדים? בהנחה שלמגר לחלוטין את תופעת הגניבות לא נצליח כנראה, נותר לנו רק להתגונן ככל הניתן ולהקשות על מי שמבקשים לגנוב מאיתנו את הקטנוע שלנו. השוק רווי בפתרונות שונים ומגוונים שמבטיחים לנו הגנה והרתעה מפני גנבים ופורצים. שירותים אלה משתנים בהתאם לשווי הכלי, מהות המערכת, השירות המשלים הניתן לאחר ההתקנה וכמובן הטיפול במקרה של ניסיון גניבת הקטנוע.

בגלל ריבוי הפתרונות המוצעים, חשוב לבחון היטב מהן הדרישות שלנו (ושל חברת הביטוח) ומה מתאים לקטנוע שלנו לפני שאנחנו ניגשים לרכוש ולהתקין מערכת מערכת מיגון כלשהי. היות שגם יכולות הגנבים משתכללות ככל שעובר הזמן, רצוי להשקיע במערכת שאינה מסתכמת רק באזעקה או התראה, אלא מעניקה מיגון כולל. באופן כללי, כאשר מדברים על אזעקה לקטנוע, צריך לדבר לא רק במונחים של האזעקה המרעישה המוכרת לנו מפעם (וכבר אינה חוקית היום), אלא להבין שמדובר במערכת מיגון ואיתור כוללת. רק מערכת כזו יכולה באמת לצמצם את הסיכוי שבוקר אחד תתעוררו ולא תמצאו את הקטנוע שלכם במקום שהשארתם אותו בערב הקודם.

מה חשוב לדעת לפני התקנת מערכת מיגון ואיתור לקטנוע?

ראשית, שהמערכת מתאימה לקטנוע שלנו. לא כל מערכת מתאימה לכל קטנוע, זה תלוי במתח המצבר, נפח המנוע ודגם הכלי הספציפי. בשל כך, מאוד לא מומלץ לקנות באופן עצמאי מערכות מיגון ולהתקין אותן בעצמכם. חשוב להשאיר את המלאכה הזו לאנשים שזה מקצועם והם מומחים בכל הקשור בהתקנות של מערכות איתור לקטנועים מכל הדגמים והגדלים.

דבר נוסף שחובה שיהיה במערכת הוא שליטה מרחוק. המערכות המיושנות מוגבלות בטווח הקליטה שלהן ואינן מאפשרות לבעל הכלי לדעת מה קורה עם הכלי שלו במידה והוא אינו נמצא איתו בקשר עין תמידי. לעומתן, מערכות מיגון ואיתור לקטנוע מהדור החדש מאפשרות לדעת מה קורה עם הקטנוע שלנו מכל מקום שבו אנחנו נמצאים. ההתראות מתקבלות במכשיר הנייד שלנו באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת עליו. נוסף על ניסיונות גניבה של הקטנוע, המערכת יודעת להתריע גם במקרים של ניתוק מצבר וכך מאפשרת לנו שליטה מלאה על הנעשה בקרבת הקטנוע, גם כאשר אנחנו רחוקים ממנו.

החלק החשוב ביותר במערכת האיתור הוא החיבור למוקד המבצעי והאפשרות לדעת את מיקום הכלי בכל רגע נתון. כאשר מתבצע ניסיון גניבה והכלי מוזז ממקומו, מתקבלת התראה במוקד, שמאויש 24/7, והמוקדנים מודיעים על כך לבעל הכלי באופן מידי. בנוסף, העובדה שמיקום הקטנוע ידוע מאפשרת לשלוח אליו סיירים או להודיע לכוחות הביטחון על המקרה, כדי שאלה ישלחו צוותים לתפיסת הגנב ולהשבת הכלי לבעליו החוקי. איתור מהיר ויעיל יכול למנוע גניבה, ובמקרים רבים צוות שמוזנק בזמן גורם לגנב אף לנטוש את הקטנוע ולברוח מבלי לממש את תכניתו המקורית, על מנת שלא להיתפס.

מערכת אזעקה לקטנוע בעידן המודרני היא כאמור כבר הרבה יותר מאזעקה – התקנת מערכת מיגון ואיתור מתאימה לקטנוע שלכם היא למעשה השקעה שעשויה לחסוך לכם כסף רב ועוגמות נפש צפויות, אם חלילה גנב יתעניין בקטנוע שלכם. מעבר לכך, היא מעניקה לכם שקט נפשי וראש שקט במידה ואתם לא נמצאים בסביבת הקטנוע לאורך רוב שעות היום או הלילה.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה

בחברת הזעקה האחרונה אנחנו עוסקים כבר שנים רבות בהתקנה של מערכות מיגון ואיתור מודרניות ומתקדמות, מהטובות שקיימות כיום בשוק המיגון לרכב דו גלגלי. המערכות שלנו מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24/7, ובמקרים רבים מצליח המוקד להביא לתפיסה והשבה של כלים לאחר ניסיון גניבה.

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים טוב בלילה ויודעים שיש מי ששומר על הקטנוע שלהם, גם כאשר הם לא נמצאים לידו!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן