אזעקת ביפר – הזעקה האחרונה

אין דבר יותר מדכא מלגלות שהאופנוע או הקטנוע שלכם נעלם בלי להשאיר סימן ובלי התראה מוקדמת. רכב דו גלגלי מוביל כבר שנים את מצעד כלי הרכב הנגנבים ביותר, ובכל שעתיים וחצי (!) בממוצע נגנב אופנוע או קטנוע בישראל. אם גם אתם חוששים להשאיר את האופנוע או הקטנוע שלכם לבד אפילו לכמה דקות ולהפוך לחלק מהסטטיסטיקה, אין מנוס מלהתקין מערכת מיגון על הכלי שתוכל לצמצם משמעותית את הסיכון שבוקר אחד תתעוררו לחניה ריקה. אחד הפתרונות הטובים והמוצלחים יותר לכך הוא אזעקת ביפר.  

אזעקה לאופנוע

מהי אזעקת ביפר?

אזעקת ביפר היא אזעקה לאופנוע המותקנת על הכלי שלכם ויודעת להתריע ברגע שמישהו נוגע או מתעסק איתו. ההתרעה היא “שקטה” ומופיעה בשלט של בעל הכלי, מבלי לעורר מהומה ומבלי להרעיש. כך, גם אם האופנוע או הקטנוע נמצאים ברחוב והרוכב יושב בקומה 10 ואינו נמצא בקשר עין עם הכלי – הוא יוכל לדעת ברגע שמישהו מחליט להתעסק עם הכלי שלו, או בכל מקרה אחר בו הוא מוזז ממקומו, נגרר או מקבל מכה.

 

מהם היתרונות של אזעקת ביפר על פני אזעקות אחרות?

אחד היתרונות הבולטים של אזעקת ביפר היא היותה אזעקה שקטה – קרי, מתריעה באמצעות השלט בלבד ולא על הכלי עצמו. זה מאפשר לבעל הכלי לדעת בזמן אמת אם קורה משהו סביב הכלי שלו – ניסיון גניבה, הזזה, נפילה או הרמה.

טווח ההתרעה הוא רחוק במיוחד – רדיוס של קילומטר אחד בשטח פתוח ושל כ-500 מטרים בשטח בנוי. זהו טווח שבהחלט עונה על הצרכים של הרוב המוחלט של האנשים בהשאירם את האופנוע או הקטנוע במקום מסוים. את האזעקה עצמה ניתן להפעיל/לנטרל מהשלט בטווח של עד 50 מטרים מהכלי.

אזעקת ביפר כוללת גם גלאי זעזועים, שניתן בתהליך קצר ופשוט לכוון את הרגישות שלו ולקבוע באילו מקרים הוא יתריע בשלט של בעל הכלי, ומה עוצמת המכה/תנודה שנדרשת לשם כך.

הדריכה של אזעקת ביפר מתבצעת באופן אוטומטי בתוך שתי דקות מכיבוי המנוע. אין צורך לזכור בכל פעם מחדש להפעיל אותה ונמנעת גם השאלה המוכרת לכולנו של “הפעלתי את האזעקה של האופנוע או לא”?

צריכת הזרם של המערכת כולה היא נמוכה – בסך הכל ארבעה מילי אמפר, כך שאין סיכון שהמצבר יתרוקן מהשימוש בה.

בכלים ללא אימובילייזר, יש אפשרות גם לניתוק ההתנעה במקרה שהאזעקה מופעלת. אפשרות זו מעולה למי שאינו נמצא כל היום בקשר עין עם הכלי או בסמוך אליו, ויודע שייקח לו כמה דקות להגיע אליו במקרה הצורך.

 

באילו כלים ניתן להתקין אזעקת ביפר?

אזעקת ביפר מתאימה לכל כלי רכב דו גלגלי בעל מצבר של  12 וולט. המערכת המותקנת עומדת כמובן בדרישות של חברות הביטוח ומוכרות על ידן כאמצעי מיגון.

 

מה כוללת ההתקנה של אזעקת ביפר?

ההתקנה של אזעקת ביפר אורכת מספר שעות בודדות לכל היותר, והיא כוללת רכיב אלקטרוני קטן שמותקן על האופנוע בצורה מוצנעת ואטום לגמרי למים. האזעקה מחוברת למאותתים של הכלי.

עוד כוללת ההתקנה שני שלטים בטכנולוגיה שאינה ניתנת לפיצוח ו/או להעתקה (“רולינג קוד”) ופועלים באופן דו כיווני.

יחד עם האזעקה מותקן גם גלאי זעזועים שמתריע במקרה של תנודה בלתי רצוי של הכלי, וכמו כן חיישן מתח שמתריע בשלט במקרה של פתיחת הסוויץ’.

בסיום ההתקנה מונפק אישור מיגון לטובת חברות הביטוח.

 

מה המחיר של אזעקת ביפר?

עלות התקנה של אזעקה ביפר בחברת “הזעקה האחרונה” היא 1,490 ש”ח.

המחיר כולל מע”מ והוא מכיל את כל הרכיבים שצוינו להלן ואת ההתקנה עצמה.

המחיר הוא חד פעמי ולא נדרשת כל תוספת עבור דמי מנוי או כל עניין אחר.

 

ליצירת קשר ולפרטים נוספים בנושא אזעקת ביפר, מוזמנים להשאיר פרטים כאן.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן