איך לבחור אזעקה מומלצת לאופנוע?

אחד הדברים הכי מתסכלים בעולם הוא להתעורר בבוקר ולגלות שהאופנוע לא נמצא במקום שבו הוא היה כשהלכתם לישון. אתם מקווים שאולי הוא סתם בדרך נס זז ממקומו או התגלגל לתוך איזה שיח, ועוד משקיעים מספיק דקות בסיבוב סביב הבית כדי לנסות לאשש את התיאוריה הזו שלכם, אבל בינכם לבין עצמכם אתם יודעים את האמת – הכלי שלכם נגנב ועכשיו צריך לחשוב מה עושים. אמנם, אין הרבה אפשרויות לאחר מעשה, מלבד להגיש תביעה לחברת הביטוח, אולם כן אפשר וכדאי ללמוד ממקרים כאלה לעתיד – מה ניתן לעשות כדי שהם לא יחזרו על עצמם, ואיך תוכלו למגן טוב יותר את האופנוע כך שגם במקרה של ניסיון גניבה, החיים של הגנב יהיו קשים יותר. כדי לעשות זאת אתם זקוקים לאזעקה לאופנוע שתהיה חכמה ויעילה ותאפשר לכם לדעת בזמן אמת אם קורה משהו עם הכלי שלכם. כדי לבחור אזעקה לאופנוע שתענה על הקריטריונים האלה צריך להביא בחשבון מספר פרמטרים:

התראה שקטה ובזמן אמת – אזעקות רועשות לא הוכחו כיעילות בהברחה או הרתעה של גנבים משום שהן מנוטרלות על ידם תוך מספר שניות. מעבר לכך, האזעקות הרועשות כבר ממילא אינן חוקיות היום והטכנלוגיה מאפשרת להתקין מערכות אזעקה לאופנוע שקטות אשר יודעות להתריע רק בשלט של בעל הכלי, אם הוא נמצא ברדיוס של עד כקילומטר מהאופנוע. דוגמה לאזעקה כזו היא אזעקת ביפר שמוגדרת כ”אזעקה חכמה” והיא בהחלט עונה על ההגדרה הזו. אזעקת ביפר ניתנת להתקנה על כל סוגי הכלים בעלי מצבר של 12 וולט ולמעשה מתאימה לרוב האופנועים והקטנועים.

גלאי זעזועיםאזעקה מומלצת לאופנוע צריכה לכלול גם גלאי זעזועים שיודע לזהות ניסיונות גרירה או הרמה של האופנוע. לעתים בגלל הקושי להתניע את הכלי במקום או משום החשש כי ניתוק המצבר יוביל להתראה אצל בעל הכלי, מנסים הגנבים להעמיס את האופנוע על כלי רכב גדול ולהימלט מהמקום במהרה. את ה”טיפול” באופנוע הם ישלימו מאוחר יותר כאשר ייצאו מאזור הסכנה. במקרה שמותקן גלאי זעזועים על האופנוע, הוא יזהה מיד ניסיון כזה וישלח התראה בהתאם לבעל הכלי. יחד עם זאת, חשוב שתהיה גם אפשרות לכיוון או ביטול של הגלאי במקרה הצורך, על מנת שלא תתקבל התראה עם כל משב רוח או נגיעה תמימה ללא כוונת זדון.

איתור – נוסף על אעזקה לאופנוע, רצוי ומומלץ להתקין גם מערכת איתור לאופנוע. מערכת כזו מותקנת על האופנוע ומשדרת את מיקומו למוקד מאוייש 24/7, וכמו כן גם בעל הכלי יכול להתעדכן במיקום דרך אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד שלו. במידה ומתקבלת התראה על פעילות חריגה, נוצר קשר עם בעל האופנוע ובמקרה הצורך מוזנק צוות סיירים על מנת לאתר את הכלי בהתאם למיקום שלו כפי שמתקבל במוקד. מערכת כזו עובדת בשיתוף פעולה עם כל כוחות הביטחון וההצלה הרלוונטיים והיא בהחלט מהווה את הערך המוסף של חבילת המיגון המושלמת לאופנוע או לקטנוע שלכם.

אזעקה לאופנוע

הקפדה על פרמטרים אלה תעניק לכם יתרון על פני כלים אחרים שאינם ממוגנים כנדרש וההשקעה בהם עשוייה להיות משתלמת תוך זמן קצר מאוד. העלות השנתית של התקנת אזעקה לאופנוע יחד עם מערכת איתור בטלה בשישים לעומת האפשרות שתיאלצו להיפרד מהאופנוע שלכם לנצח, על אחת כמה וכמה במידה ואינכם מבוטחים בביטוח מקיף לאופנוע. שום אזעקה לאופנוע אינה יכולה להחליף לחלוטין ביטוח מקיף לאופנוע, אולם רק הידיעה שעשיתם כל מה שאתם יכולים כדי להגן על האופנוע שלכם מפני גניבה, יש בה כדי לגרום לכם לישון טוב יותר בלילה.

אז לא הגיע הזמן לישון טוב יותר בלילה?

מערכות האזעקה לאופנוע מבית הזעקה האחרונה הן מהמתקדמות והטובות שיש כיום בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, עם אפשרות למנוי במוקד המבצעי שלנו שהוכיח את יעילותו במקרים רבים הן בהרתעה מפני גנבים והן בהשבת כלים גנובים לבעליהם החוקיים. מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה משלימות את מערכת האזעקה ומהוות סל מיגון מושלם לאופנוע או לקטנוע שלכם, שעובד עבורכם ומעניק לכם שקט נפשי וראש שקט מדאגות בכל שעות היממה. 

המוקד של הזעקה האחרונה מאוייש 24 שעות, 7 ימים בשבוע, ובו מוקדנים מנוסים וצוות סיירים החולש על כל הארץ ונמצא בכוננות מתמדת, כדי להגיע בהקדם האפשרי אל הכלי שלכם במקרה של ניסיון גניבה. לאורך השנים הוחזרו מאות כלים גנובים לבעליהם באמצעות פעולה מהירה ויעילה של צוות המוקד, לעתים בתוך 24 שעות בלבד.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנת אזעקה לאופנוע חייגו למספר 03-6839129 או השאיר פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן