ארבע דרכים לשמור על האופנוע שלך

כל מי שרוכב על אופנוע יותר מיום או יומיים יודע כבר כי חלק מההוצאות החודשיות (או השנתיות) על הכלי הן לא רק דלק, ביטוחים, טיפולים ורישוי, אלא גם מיגון. מערכות מיגון מסוג כזה או אחר הן כבר מזמן לא מותרות אלא חובה, אם אתם רוצים לשמור על האופנוע שלכם קרוב אליכם. הגנבים רק הולכים ומשתכללים ו"כלי העבודה" שלהם נהיים טובים יותר מפעם לפעם, כך שמה שהספיק לנו בעבר, יכול להיות שכבר לא יספיק היום.

לכן, קיימים מספר אמצעי מיגון שונים ודרכים להגן על הכלי שלנו, שלפעמים אמנם יכולים להיות מבלבלים, אבל חשוב מאוד להכיר את כולם כדי לדעת איזה מהם מתאים לכלי שלכם ומה יעניק לכם באמת שקט נפשי ולא רק יסמן "וי" על הדרישות של חברת הביטוח.

אם כבר הזכרנו ביטוח, ידוע שהעלויות של ביטוח מקיף לאופנוע הן כבדות מאוד והמחיר אף עולה מפעם לפעם, ולכן רוכבים רבים מעדיפים שלא לערוך ביטוח מקיף ולקוות לטוב. במקרים כאלה, מיגון האופנוע שלכם בצורה אופטימלית חשוב אפילו יותר משום שבמידה והוא ייגנב, לא מובטח לכם כל פיצוי.

אז איך נמגן את האופנוע שלנו?

גם אם יש לכם ביטוח מקיף לאופנוע וגם אם לא, הנה כמה דברים שבאפשרותכם לעשות כדי לצמצם למינימום את הסיכוי שתצטרכו להיפרד ממנו ביום בהיר אחד, בלי הודעה מוקדמת:

חניה

הדבר הכי בסיסי הוא להחנות אותו במקום סמוי מהעין כמו חצר פנימית או מוסך סגור. במקרה כזה הגנבים פשוט לא יראו אותו גם אם יחפשו, ומן הסתם זה מפחית את הסיכוי שהוא ייגנב. אם הכלי במקום גלוי, כדאי לפחות להניח עליו כיסוי מתאים. זה טוב גם מפני נזקים של ונדליזם, שמש או רטיבות, אבל זאת גם התעסקות נוספת לגנבים שמעדיפים להתעסק עם כמה שפחות דברים לפני שהם נעלמים עם הכלי אל האופק.

מנעול

גם זה אביזר די בסיסי שמקשה על הזזת האופנוע וכמובן מאריך את זמן ה"עבודה" עליו. מנעול כבד מפלדה מחוסמת שמעגן את הכלי לקיר או עמוד יכול לעשות עבודה טובה, וכך גם מנעול דיסק שיושב על הצלחת הבלימה ומונע מהגלגל אפשרות לזוז מבלי להישבר. רק אל תשכחו לשחרר אותו לפני שאתם מתחילים לנסוע, אחרת אתם תהיו אלה שגורמים את הנזק, ובזה אתם בטח לא מעוניינים.

אזעקה 

אין באמת "אזעקות" לאופנוע, כפי שהיו בעבר, שעיקר הבודה שלהן היה להרעיש ולהבהיל. מערכות האזעקה השתכללו, הפכו שקטות והן מכילות היום פונקציות רבות יותר, ולמעשה כלולות בתוך הסעיף הבא. 

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע

מערכת המיגון והאיתור היא השכבה החשובה ביותר במערך המיגון כולו. היא יודעת להתריע על כל פעולה חריגה שמתבצעת על הכלי או בסביבתו הקרובה, גם אליכם באמצעות אפליקציה ייעודית וגם למוקד מבצעי המאויש 24/7.

כאשר אתם מתקינים מערכת מיגון ואיתור לאופנוע שלכם, אתם מאפשרים גם לעצמכם וגם למוקד לדעת איפה נמצא הכלי בכל רגע ובכך לבצע ניסיון השבה שלו, שבמקרים רבים גם מצליח. הסיירים או כוחות הביטחון משתמשים במיקום של הכלי כפי שהמערכת משדרת, וכך יכולים להגיע אליו במהירות, עוד לפני שהוא עושה את הדרך למקומות שאליהם קשה יותר להגיע או, במקרה הגרוע יותר, הופך לערימת חלקי חילוף שלא שווה יותר מידי. מערכת איתור ניתן להתקין על כל סוגי הרכב הדו גלגלי, לרבות אופנועי שטח, וגם על טרקטורונים, רייזרים, קלנועיות וקרוואנים.

מערכת האיתור והמיגון מבית הזעקה האחרונה נועדה בראש ובראשונה כדי לאפשר לכם לרכוב בראש שקט ולצמצם למינימום את הסיכוי להתעורר בבוקר ולמצוא חניה ריקה. כאמור, השקעה במיגון הכלי שלכם חשובה בדיוק כמו השקעה בטיפולים שוטפים או אגרת רישוי, ובלעדיה אתם למעשה לוקחים סיכון מיותר.

עשרות אלפי לקוחות כבר ישנים טוב יותר בלילה בזכות מערכות  המיגון והאיתור שלנו, ומקבלים מאיתנו את השירות הטוב והמקצועי ביותר!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן