ביטוח מקיף או מערכת איתור לאופנוע?

אם יש לכם אופנוע או קטנוע אתם ודאי מודעים לכך שמחירי פוליסות הביטוח המקיף עולים משנה לשנה, והם באופן יחסי גבוהים יותר כמעט מכל פוליסת ביטוח לכלי רכב אחרים. ביטוח מקיף לאופנוע הוא עסק יקר, בעיקר בגלל הסיכון הגבוה יותר של כלי רכב דו גלגלי להיות מעורבים בתאונות דרכים, והעובדה שהם מובילים את סטטיסטיקת גניבות הרכבים בישראל כבר מספר שנים. חברות הביטוח מצידן מנסות לצמצם ככל הניתן את הסיכונים ומעלות את המחירים. ואם הייתם צריכים במהלך השנה האחרונה לתבוע את הביטוח כדי לקבל פיצוי על כלי שנגנב או עבר תאונה קשה, הפרמיה שתשלמו בשנה הבאה צפויה לעלות אף יותר ולהכביד עוד יותר על הכיס שלכם. 

משום שבניגוד לביטוח חובה, אין הכרח לערוך ביטוח מקיף לאופנוע שלכם, רוכבים רבים מוותרים על התענוג, בעיקר בגלל המחיר הגבוה, ומחפשים פתרונות אחרים למיגון הכלי שלהם, שיהיו לא פחות מוצלחים מצד אחד, ולא ישאירו להם חור בכיס מצד שני.

אחד הפתרונות האלה הוא מערכת מיגון ואיתור לאופנוע – זוהי מערכת המותקנת על כלי רכב דו גלגלי ויודעת לאתר את מיקום הכלי בכל רגע נתון. בעל הכלי מתקין אפליקציה במכשיר הנייד שמשדרת לו את המיקום, וכך הוא יכול להתעדכן בזמן אמת במקרה של ניסיון גרירה או גניבה של הכלי.

אחד היתרונות הגדולים של מערכת איתור לאופנוע היא החיבור למוקד מבצעי, שגם הוא מקבל את מיקום האופנוע 24/7, ובנוסף מקבל התראה במקרה של ניתוק מצבר, שברוב המקרים משמעותו ניסיון להתעסק עם הכלי במטרה לגנוב אותו. במקרה כזה המוקדנים יודעים ליצור קשר עם הלקוח וליידע אותו מידית כדי להבין אם אכן התרחש ניסיון גניבה, ואם אכן התרחש, מוזנק מיד צוות סיירים למרדף אחרי הכלי במטרה להשיבו. זה יתרון גדול, מפני שזהו שירות שחברות הביטוח לא מספקות, בעיקר כי הוא לא משתלם להן.

האם מערכת מיגון ואיתור מחליפה ביטוח מקיף?

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מהווה שכבה נוספת של מיגון, בנוסף למנעול לאופנוע שנמצא בשימוש אצל חלק גדול מהרוכבים. יחד עם זאת, חשוב לומר שהמערכת יכולה גם להחליף את השימוש במנעול, משום ההגנה הרחבה שהיא מספקת.

מערכת כזו יכולה להיות מותקנת על כל סוג של רכב דו גלגלי, לרבות אופנועי שטח, וגם על טרקטורונים ורייזרים, כלים תפעוליים כמו קלנועיות ואפילו קרוואנים נגררים.  גם הקשר הישיר של המוקד עם בעל הכלי הוא לא משהו שתקבלו בשום חברת ביטוח, וכמובן שהפערים הגדולים במחיר שתשלמו על מערכת איתור לעומת ביטוח מקיף מהווים גם הם שיקול משמעותי.

אז אמנם נכון שביטוח מקיף לאופנוע מכסה טווח רחב יותר של נזקים שיכולים להיגרם, ומבטיח פיצוי מוסכם מראש כנגד כל גניבה או נזק שנגרם לכלי, אבל בשורה התחתונה מדובר בשני מוצרים נפרדים. משום כך, עריכת ביטוח מקיף לאופנוע אינה מהווה תחליף להתקנה של מערכת איתור לאופנוע – וההיפך.

ביטוח מקיף הוא מנגנון פיצוי במקרה של נזק או גניבה, ומערכת מיגון ואיתור למעשה מגדילה משמעותית את הסיכוי שבכלל לא תצטרכו להפעיל את הביטוח המקיף, כי הכלי שלכם עשוי לחזור אליכם עוד לפני שהגנב הגיע איתו למקום המסתור שלו. לכן, התקנה של מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מומלצת ללא קשר אם לכלי שלכם יש ביטוח מקיף או לא – היא מהווה כיסוי נוסף, ומצמצמת עוד יותר את האפשרות שתתעוררו בוקר אחד ותגלו שהכלי האהוב שלכם עשה דרכו לידיים הלא נכונות.

 

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה

מערכות המיגון והאיתור שלנו הן המתקדמות ביותר בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, ומהוות מענה מהיר ויעיל בכל מקרה של ניסיון גניבה של הכלי שלכם. יעידו על כך אלפי לקוחות מרוצים שהכלי שלהם הושב אליהם מניסיון גניבה לאחר פעולה מוצלחת של צוות המוקד המבצעי, לפעמים תוך פחות מיממה אחת.

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות שנהנים מראש שקט וישנים טוב יותר בלילה בזכות מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן