הגנה על טרקטורונים מכל הסוגים

טרקטורון הוא רכב מנועי ולכן חלים עליו אותם החוקים בדיוק כמו על כל כלי רכב מנועי אחר – הוא חייב ברישיון, מספר רישוי וגם בביטוח. ביטוח חובה לטרקטורון כולל הגנה וסיוע במקרה של תאונת דרכים, הן לנהג והן לנוסעים שהיו איתו או למעורבים נוספים, במידה ויש כאלה. ביטוח מקיף יגן עליכם גם במקרים של גניבה – שהיא, כאמור, נפוצה מאוד במקרים של כלי רכב זה.

אולם, למרות העלויות הגבוהות של הביטוח, חברות הביטוח לא מתחייבות לנסות לאתר את הטרקטורון שלכם –  זה פשוט לא משתלם להן. גם ללא ניסיון איתור הכלי שלכם, תצטרכו להוכיח כי הוא נגנב ולעבור תהליכים ביורוקרטיים ארוכים ומסורבלים לפני שתקבלו את הפיצוי שיאפשר לכם לקנות טרקטורון חדש. ביטוח לטרקטורונים, במילים אחרות, ככל הנראה לא יציל אתכם מהתסכול של לקום בוקר אחד ולגלות שהטרקטורון שלכם נעלם.

הגנה על טרקטורונים – מערכת איתור PRO I

מסיבות אלו, גם הטרקטורון שלכם מבוטח, כדאי לא לוותר על התקנת מערכת מיגון ואיתור PRO I של הזעקה האחרונה. מערכת המיגון והאיתור PRO I כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן, המשדד למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל מקרה בו מתעורר חשד שהטרקטורון נגנב – נוצר קשר עם הבעלים של הטרקטורון ונשלחים סיירים באופן מיידי אל כלי הרכב, בהתאם למיקומו כפי שמופיע במוקד. בנוסף, כולל המנגנון אפשרות שליטה מרחוק בטרקטורון, להאטה ואפילו עצירה שלו במקרה של גניבה.

חשוב לדעת – מערכת האיתור PRO I  תחליף לביטוח לטרקטורונים – אך בהחלט מהווה מענה משלים ההופך את המיגון והכיסוי על הטרקטורון שלכם למקיף במיוחד, ומבטיח שבמידה והטרקטורון שלכם נגנב, יהיה מי שיאתר אותו ויחזיר אותו אליכם במהירות האפשרית.

אנו מתקינים מערכות הגנה על טרקטורונים מהמותגים הבאים:

פולאריס – Polaris

חברת פולאריס (Polaris) האמריקנית מתמחה בכלי רכב אתגריים, כגון: טרקטורונים, מזחלות שלג, ריינג'רים, רייזרים (RZR) אופנועים ועוד. דגמי החברה מיובאים לישראל על ידי חברת "ד.ל.ב מוטוספורט".

קאן אם (בומברדייה) – Can-Am (Bombardier)

חברת קאן אם (Can-Am) הקנדית, חברת בת של בומברדייה, מתמחה ברכבי שטח, ובהם טרקטורונים, אופנועי שטח ורכבי קומנדר זוגיים. הדגמים מיובאים לישראל על ידי חברת עופר אבניר. 

קוואסאקי – Kawasaki 

תאגיד בינלאומי ותיק, שמקורו ביפן, ומתמחה בייצור אופנועים וטרקטורונים לצד כלים כבדים יותר כמו טרקטורים, רכבות ואף ציוד תעופה. דגמי קוואסאקי מיובאים לישראל על ידי חברת מטרו מוטור. 

טי. ג׳י. בי – TGB

מותג טאיווני לייצור רכבי שטח וספורט, בעיקר טרקטורונים. דגמי החברה מיובאים לישראל על ידי חברת "ד.ל.ב מוטוספורט". על דגמים אלה מותקנת מערכת PRO בלבד

ימאהה מוטור – Yamaha Motor

אחד המותגים המוכרים והוותיקים בעולם לייצור אופנועי שטח וספורט, קטנועים, טקטורונים ורכבים תפעוליים. דגמי ימאהה מוטור מיובאים לישראל על ידי חברת מטרו מוטור.

סגווי – Segway

סגווי הוא מותג המייצר רכבי שטח מסוגים שונים לספורט ופנאי – באגי, טרקטורונים ו-SBS. דגמי סגווי מוטור מיובאים לישראל על ידי חברת מטרו מוטור.

סי. אף. מוטו – CF MOTO

יצרנית טרקטורונים וכלי שטח מסוגים שונים: רייזר, מיול, ריינג'ר, ספורטסמן ועוד. הדגמים מיובאים לישראל על ידי חברת עופר אבניר. 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן