הגנה על טרקטורונים מכל הסוגים

מערכת ההגנה DEFENDER PRO I מגנה על טרקטורונים מכל הגדלים והסוגים.

לפרטים וקבלת הצעת מחיר לשמירה על הטרקטורון שלכם – מלאו פרטיכם בדף צור קשר או חייגו אלינו:  03-6839129.

אנו מתקינים מערכות הגנה על טרקטורונים של היצרנים והמשווקים הבאים:

יצרנים

פולאריס

חברת פולאריס (Polaris) האמריקנית מתמחה בכלי רכב אתגריים, כגון טרקטורונים, מזחלות שלג, ריינג’רים, אופנועים ועוד. דגמי החברה מיובאים לישראל על ידי חברת “ד.ל.ב מוטוספורט”.

רייזר

רייזר, (באנגלית – RZR), הוא רכב שטח המיועד לנסיעה בזוג. הנהיגה על רייזר מעניקה חווית שטח ייחודית, היות שיכולת התמרון שלו גבוהה בהרבה מזו של כלי רכב אחרים, והוא נחשב לכלי שטח בטיחותי במיוחד.

 קאן אם

חברת קאן אם (Can-Am) הקנדית מתמחה ברכבי שטח, ובהם טרקטורונים, אופנועי שטח ורכבי קומנדר זוגיים.

תום קאר

תום קאר הוא רכב שטח ישראלי, הדומה לטרקטורון, ומתפקד הן כרכב עבודה והן כרכב פנאי ושטח. המפעל של חברת תום קאר ממוקם בקיבוץ גבעת השלושה, והטרקטורונים של החברה מיוצאים לכל העולם.

משווקים

ד.ל.ב מוטוספורט

חברת ד.ל.ב מוטוספורט מייבאת לישראל את הטרקטורונים של חברת פולאריס.

רזגל

חברת רזגל מתמחה בשיווק של טרקטורונים, ריינג’רים ואופנועים מתוצרת פולאריס ו-KTM. בנוסף מציעה החברה ציוד מיגון לרוכבים, שרותי מוסך מורשה, טרייד אין וטרקטורונים יד שנייה.

קשר ימי

חברת קשר ימי מתמחה בייבוא ושיווק של טרקטורונים, אופנועי ים, מנועי סירות, סירות מתנפחות, רכב תפעולי ועוד. קשר ימי מיבאת מוצרים של חברות כמו ימהה, זודיאק, ארקטיק קאט ועוד.

פוגאזי

פוגאזי היא סוכנות למכירת טרקטורונים הממוקמת במושב עין ורד.

הגנו על הטרקטורון שלכם: רכשו את מערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO I מבית הזעקה האחרונה  והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שישנים יותר טוב בלילה.

הגנה על טרקטורונים מכל הסוגים

הגנה על טרקטורונים – ביטוח

טרקטורון הוא רכב מנועי ולכן חלים עליו אותם החוקים בדיוק כמו על כל כלי רכב מנועי אחר – הוא חייב ברשיון, מספר רישוי וגם בביטוח לטרקטורון. ביטוח חובה לטרקטורון כולל הגנה וסיוע במקרה של תאונת דרכים, הן לנהג והן לנוסעים שהיו איתו או למעורבים נוספים, במידה ויש כאלה. ביטוח מקיף יגן עליכם גם במקרים של גניבה – שהיא, כאמור, נפוצה מאוד במקרים של כלי רכב זה.

אולם, למרות העלויות הגבוהות של הביטוח, חברות הביטוח לא מתחייבות לנסות לאתר את הטרקטורון שלכם –  זה פשוט לא משתלם להן. גם ללא ניסיון איתור הכלי שלכם, תצטרכו להוכיח כי הוא נגנב ולעבור תהליכים ביורוקרטיים ארוכים ומסורבלים לפני שתקבלו את הפיצוי שיאפשר לכם לקנות טרקטורון חדש. ביטוח לטרקטורונים, במילים אחרות, ככל הנראה לא יציל אתכם מהתסכול של לקום בוקר אחד ולגלות שהטרקטורון שלכם נעלם.

הגנה על טרקטורונים – מערכת איתור DEFENDER PRO I

מסיבות אלו, גם אם רכשתם ביטוח נגד גניבה לטרקטורונים – כדאי לכם לרכוש את מערכת האיתור DEFENDER PRO I של חברת “הזעקה האחרונה”. מערכות האזעקה והאיתור המתקדמות לטרקטרונים כוללות מנגנון איתור חסין ומוצפן, המשדד למוקד ארצי המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בכל מקרה בו מתעורר חשד שהטרקטורון נגנב – נוצר קשר עם הבעלים של הטרקטורון ונשלחים סיירים באופן מיידי אל כלי הרכב, בהתאם למיקומו כפי שמופיע במוקד. בנוסף, כולל המנגנון אפשרות שליטה מרחוק בטרקטורון, להאטה ואפילו עצירה שלו במקרה של גניבה.

חשוב לדעת – מערכת האיתור DEFENDER PRO I  אינה תחליף לביטוח לטרקטורונים – אך בהחלט מהווה מענה משלים ההופך את הביטוח על הטרקטורון שלכם למקיף במיוחד, המכסה את כל סוגי הנזק שעלול להיגרם לו מכל כיוון אפשרי ומבטיח שבמידה והטרקטורון שלכם נגנב – יהיה מי שיאתר אותו ויחזיר אותו אליכם במהירות האפשרית. אנו בטוחים ביעילותו של השירות שלנו, עד כדי שאנו מבטיחים אחריות מלאה על השבת הכלי וכמו כן מציעים מנגנון פיצוי הולם במקרים הבודדים שלא נצליח לעשות זאת.

הגנו על הטרקטורון שלכם: רכשו עוד היום מערכת איתור מבית הזעקה האחרונה והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים, שישנים יותר טוב בלילה.

ליצירת קשר לחצו כאן ​​או חייגו אלינו:  03-6839129.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן