חמישה טיפים שיעזרו לכם לשמור על עצמכם ועל האופנוע שלכם

רוכבי אופנוע זה אופי. אופנועים הם לא רק כלי רכב שעוזר לנו להגיע ממקום למקום, אלא הרבה פעמים גם אהבה מגיל צעיר במיוחד שקשה מאוד להיפרד ממנה. האמת, שעם נקיטת האמצעים הנכונים גם אין צורך להיפרד ממנה. מעבר לרכיבה זהירה כמובן, הנה עוד כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על עצמכם, וכמובן על הכלי האהוב שלכם.

אל תחסכו בציוד מגן

ציוד מגן הוא לא המלצה אלא חובה בחוק (לפחות קסדה). מעבר לקסדה, כל דבר שתוסיפו כדי להגן על הגוף שלכם במקרה חירום מבורך. חשוב שהציוד יהיה באיכות טובה כדי שאכן יספק את ההגנה הדרושה במקרה הצורך, ולא יתגלה כיותר שביר מחלקי האופנוע. המקום האחרון שבו אתם רוצים לחסוך, זה בציוד שמגן על הגוף והראש שלכם.

למדו את הכלי שלכם

רכיבה בטוחה היא לאו דווקא איטית או מהירה. הדבר הכי חשוב הוא לרכוב תמיד בהתאם לתנאי הדרך ובהתאם ליכולות הכלי שלכם. אל תנסו להוציא ממנו מה שאי אפשר ואל תתגרו ביציבות או באחיזה שלו. למדו אותו היטב, דעו מהן המגבלות שלו ומהם הביצועים האפשריים, ורכבו בהתאם לכך. אם בא לכם על דברים שהכלי שלכם לא יכול לעשות, אולי זה הזמן להתחיל לחסוך לאחד חדש.

מיגון לאופנועים

כיסוי – לא רק ליופי

זה לא שאף אחד לא ידע שיש אופנוע מתחת לכיסוי, זה אפילו יותר פשוט מזה – יש סיכוי טוב מאוד שאף אחד פשוט לא ירצה להתעסק איתו. כיסוי לאופנוע לא רק מגן עליו מפני הפירות של העץ מעליו, אלא גם מסתיר אותו מעיני העוברים ושבים. יש לכך חשיבות משום שכשהגנבים יוצאים לעבודה הם מחפשים כמה שפחות התעסקות בדרך לכלי הגנוב, וכיסוי כזה, במיוחד אם קשרתם סביבו עוד כבל או חוט, מצריך התעסקות נוספת שגם מקימה רעש מיותר. רוב הגנבים לא ירצו להסתבך עם זה.

נעלו את האופנוע. תמיד

שאננות מעולם לא היטיבה עם אף רוכב אופנוע או קטנוע. אנחנו מכירים את התירוצים של “אני יורד רק לחצי שעה, אין צורך לנעול את הכלי”. הם טובים בעיקר כדי לשכנע את עצמכם שאתם עושים משהו נכון, למרות שאתם לא. התייחסו לכל חניה של הכלי כמו אל חניית לילה, על כל המשתמע  מכך – נעילת הגלגל במנעול דיסק וקשירת האופנוע במנעול רציני שמעוגן לעמוד או לקיר הקרוב. כשתחזרו תודו לנו.

התקינו מערכות מיגון

מערכות מיגון לאופנוע יש המון, מסוגים שונים. לצאת היום לרכיבה על כלי בלי מערכת מיגון זה כמו לצאת לקרב ללא נשק. אנחנו מכירים את הסטטיסטיקה שאומרת שכמעט בכל שלוש שעות נגנב בישראל כלי דו גלגלי ולכן הקפדה על התקנת אזעקה לאופנוע ומערכת איתור היא חשובה מאין כמותה.

אזעקה מודרנית לאופנוע, כמו אזעקת ביפר, יודעת להתריע אצלכם בשלט על כל דבר חריג שיקרה עם הכלי שלכם, גם אם אתם לא בקשר עין איתו. מערכת איתור לאופנוע היא כבר מערכת מיגון של ממש שגם יודעת לומר לכם איפה הכלי בכל רגע נתון, וגם מחוברת למוקד מאוייש 24/7 שמסונכרן עם כוחות הביטחון ועם צוות סיירים שנמצא בכוננות.

אלה מערכות שיכולות לשמור באמת על האופנוע או הקטנוע שלכם, ולצמצם למינימום את האפשרות שהוא ייעלם לכם מהחנייה בוקר אחד, בלי ששמתם לב.

 

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה השיבו כבר מאות כלים גנובים לבעליהם החוקיים, לעתים תוך מרדף של פחות מ-24 שעות. המוקדנים המנוסים שלנו עובדים בשיתוף פעולה עם כל כוחות הביטחון הרלוונטיים שיודעים לאתר כל כלי בכל מקום.

הצטרפו לאלפי לקוחות שכבר ישנים בשקט בלילה עם מערכות האיתור של הזעקה האחרונה. לפרטים חייגו 03-6839129 או השאירו פרטיכם בעמוד הזה ואנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר משתלמת.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן