חמישה טיפים שיעזרו לכם לשמור על עצמכם ועל האופנוע שלכם

רוכבי אופנוע זה אופי. אופנועים הם לא רק כלי רכב שעוזר לנו להגיע ממקום למקום, אלא הרבה פעמים גם אהבה מגיל צעיר במיוחד שקשה מאוד להיפרד ממנה. האמת, שעם נקיטת האמצעים הנכונים גם אין צורך להיפרד ממנה. מעבר לרכיבה זהירה כמובן, הנה עוד כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על עצמכם, וכמובן על הכלי האהוב שלכם.

אל תחסכו בציוד מגן

ציוד מגן הוא לא המלצה אלא חובה בחוק (לפחות קסדה). מעבר לקסדה, כל דבר שתוסיפו כדי להגן על הגוף שלכם במקרה חירום מבורך. חשוב שהציוד יהיה באיכות טובה כדי שאכן יספק את ההגנה הדרושה במקרה הצורך, ולא יתגלה כיותר שביר מחלקי האופנוע. המקום האחרון שבו אתם רוצים לחסוך, זה בציוד שמגן על הגוף והראש שלכם.

למדו את הכלי שלכם

רכיבה בטוחה היא לאו דווקא איטית או מהירה. הדבר הכי חשוב הוא לרכוב תמיד בהתאם לתנאי הדרך ובהתאם ליכולות הכלי שלכם. אל תנסו להוציא ממנו מה שאי אפשר ואל תתגרו ביציבות או באחיזה שלו. למדו אותו היטב, דעו מהן המגבלות שלו ומהם הביצועים האפשריים, ורכבו בהתאם לכך. אם בא לכם על דברים שהכלי שלכם לא יכול לעשות, אולי זה הזמן להתחיל לחסוך לאחד חדש.

כיסוי – לא רק ליופי

זה לא שאף אחד לא ידע שיש אופנוע מתחת לכיסוי, זה אפילו יותר פשוט מזה – יש סיכוי טוב מאוד שאף אחד פשוט לא ירצה להתעסק איתו. כיסוי לאופנוע לא רק מגן עליו מפני הפירות של העץ מעליו, אלא גם מסתיר אותו מעיני העוברים ושבים. יש לכך חשיבות משום שכשהגנבים יוצאים לעבודה הם מחפשים כמה שפחות התעסקות בדרך לכלי הגנוב, וכיסוי כזה, במיוחד אם קשרתם סביבו עוד כבל או חוט, מצריך התעסקות נוספת שגם מקימה רעש מיותר. רוב הגנבים לא ירצו להסתבך עם זה.

נעלו את האופנוע. תמיד

שאננות מעולם לא היטיבה עם אף רוכב אופנוע או קטנוע. אנחנו מכירים את התירוצים של "אני יורד רק לחצי שעה, אין צורך לנעול את הכלי". הם טובים בעיקר כדי לשכנע את עצמכם שאתם עושים משהו נכון, למרות שאתם לא. התייחסו לכל חניה של הכלי כמו אל חניית לילה, על כל המשתמע  מכך – נעילת הגלגל במנעול דיסק וקשירת האופנוע במנעול רציני שמעוגן לעמוד או לקיר הקרוב. כשתחזרו תודו לנו.

התקינו מערכות מיגון ואיתור

מערכות מיגון ואיתור לאופנוע יש המון, מסוגים שונים. לצאת היום לרכיבה על כלי בלי מערכת מיגון זה כמו לצאת לקרב ללא נשק. אנחנו מכירים את הסטטיסטיקה שאומרת שכמעט בכל שעתיים וחצי לערך  נגנב בישראל כלי דו גלגלי ולכן התקנת מערכת מיגון ואיתור לכלי היא חשובה מאין כמותה.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע היא מערכת מיגון שגם יודעת לומר לכם איפה הכלי בכל רגע נתון, וגם מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 שמסונכרן עם כוחות הביטחון ועם צוות סיירים שנמצא בכוננות.

זו מערכת שיכולה לשמור באמת על האופנוע או הקטנוע שלכם, ולצמצם למינימום את האפשרות שהוא ייעלם לכם מהחנייה בוקר אחד, בלי ששמתם לב.

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות שכבר ישנים בשקט בלילה עם מערכות האיתור של הזעקה האחרונה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן