כל הסיבות להתקין אזעקה לקטנוע שלכם

אזעקה לקטנוע היא כבר מזמן לא בגדר מותרות, אלא פריט חובה שנועד לשמור על הכלי שלכם מפני ניסיונות גניבה ונזקים אפשריים.

רכישת קטנוע היא לא עסק זול במיחד – מעבר לעשרות אלפי שקלים שנוציא על הכלי עצמו, יש כמובן הוצאות נוספות כמו דלק, בלאי, אגרת רישוי וביטוח חובה ומקיף. אף אחד לא היה רוצה שכל ההוצאות האלה ירדו לטימיון ברגע אחד, בגלל מישהו שהחליט לשים עין על הכלי שלו ולגנוב אותו באמצע הלילה מהחניה מתחת לבית. קטנועים הם כלים שחביבים מאוד על הגנבים בישראל, ומובילים את טבלת כלי הרכב הכי נגנבים כבר מספר שנים. הגנבים הולכים ומשתכללים ככל שעובר הזמן, וכיום הם כבר יודעים להגיע עם כלי עבודה מתאימים כדי לשחרר את הקטנוע שלכם מהמקום ולהיעלם איתו לתוך החושך בתוך פחות מדקה אחת של עבודה.

מתוך כך, נוצר ההכרח להתקין מערכות מיגון על הקטנועים (ורכב דו גלגלי בכלל) שיכולות להוות שכבת הגנה על הכלי ולהתריע במקרים בהם מזוהה פעילות חריגה. התקנת אזעקה לקטנוע שלכם נועדה להקשות על הגנבים בביצוע מלאכתם, ובכך בעצם להגן על הכלי שלכם מפני ניסינות גניבה ולמנוע עוגמות נפש צפויות, ביורוקרטיה מרגיזה והוצאות כספיות כבדות ולא נעימות.

ביטוח מקיף לקטנוע

רגע, ואזעקה לקטנוע לא עולה כסף?

עולה, כמו כל דבר. אבל כשאתם מתקינים אזעקה לקטנוע שלכם זו בעצם סוג של השקעה – זהו כסף שנועד נטו כדי לשמור על הכלי שלכם ולהגן עליו ועליכם מפני גניבות. זו לא השקעה באוויר – ההיפך הוא הנכון. גניבות קטנועים מתרחשות מידי יום ביומו (יותר נכון, מידי לילה) ואם את הקטנוע שלכם עוד לא ניסו לגנוב, זה ככל הנראה קשור בסטטיסטיקה בלבד. את הגנבים לא מעניין מי הבעלים של הכלי, וכאשר הם יוצאים לעבודה הם בדרך כלל מחפשים את הכלי המבוקש וניגשים אליו בלי יותר מידי התלבטויות. אם לרוע מזלכם יצא לכם להחנות את הקטנוע בדיוק בשעה ובמקום שהם “עובדים”, זה בהחלט עלול להיגמר בכך שהקטנוע ימצא את עצמו בסוף הלילה במקום אחר.

מעבר לכסף, שכאמור הוא מהווה יותר השקעה מאשר הוצאה נוספת, אזעקה לקטנוע מעניקה לכם גם יתרונות נוספים שיגרמו לכם לישון קצת יותר טוב בלילה: אזעקה לקטנוע דוגמת אזעקת ביפר למשל, היא אזעקה “שקטה” שמתריעה בשלט של הרוכב ולא על הכלי עצמו. זהו יתרון גדול משום שכך הרוכב נמצא בקשר עם הקטנוע שלו גם כאשר אין לו קשר עין ישיר איתו והוא נשאר מעודכן בזמן אמת אם מתרחש אירוע חריג.

 

על מה חשוב להקפיד בעת רכישת התקנת אזעקה לקטנוע?

  • משום שהשוק רווי במותגים ובמוצרים שונים שמבקשים לספק הגנה לקטנוע שלכם, חשוב מאוד להקפיד על כמה עקרונות כדי שלא להתקין אזעקה שלא מתאימה לקטנוע שלכם או שלא תהיה יעילה בזמן אמת:
  • כדאי לבקש הדגמה של אופן פעולת המערכת לפני הרכישה. בדקו כיצד היא פועלת, מהן הפונקציות הקיימות בה ואיך הן עובדות.
  • הקפידו להתקין אזעקה לקטנוע אצל מתקין מורשה ומקצועי. התקנה אצל מתקין לא מנוסה, או ניסיון להתקין בעצמכם, עלול להביא למצב שבו האזעקה לא תפעל בזמן אמת בגלל טעות אנוש שעשיתם, או במקרה הגרוע יותר יכול לגרום נזק לקטנוע עצמו.
  • ודאו כי קיימת אחריות על ההתקנה, ובדקו כי במקרה הצורך קיימים חלקי חילוף זמינים ויש גם מי שידע לתת לכם שירות.
  • שימו לב כי המערכת מותקנת בצורה סמויה מן העין ולא גלויה. רכיב אזעקה שמותקן על קטנוע בצורה גלויה קל מאוד לניטרול וקורא לגנב במקום להבריח אותו.
  • בחרו באזעקה עם צריכה זרם נמוכה כדי שהמצבר של הקטנוע שלכם לא ייגמר במהרה. צריכת הזרם האידיאלית היא עד 4 מיליאמפר.
  • הקפידו לרכוש אזעקה לקטנוע שלכם שהיא כזו במקור – כלומר לא אזעקה לרכב שעברה “הסבה מקצועית” לאזעקה לקטנוע. מערכות אלה עלולות להביא לבעיות ובחלקן חסרים רכיבים חשובים ששום מערכת אזעקה לקטנוע לא שלמה בלעדיהם.
  • עוד חשוב גם לא להתפתות דווקא למחיר הזול ביותר. למחיר זול מידי יש כנראה סיבה ובדרך כלל מחירים זולים לטווח הקצר עולים ביוקר לטווח הארוך. חשוב יותר שהמערכת תהיה יעילה ומותאמת לכלי הספציפי שלכם.

 

התקדמו למערכת אזעקה לקטנוע של הזעקה האחרונה

אנחנו מתקינים מערכות אזעקה לקטנוע מהמתקדמות בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, עם אפשרות לשלב מערכת איתור לקטנוע המחוברת למוקד מבצעי מאוייש 24/7 שהוכח במאות מקרים כאפקטיבי מיגון הכלי שלכם ושמירה עליו מפני ניסיונות גניבה.

מערכות האזעקה לקטנוע של הזעקה האחרונה מהוות שכבת מיגון חשובה לקטנוע שלכם, ומעניקה לכם שקט נפשי גם כאשר אינכם נמצאים איתו בקשר עין או בטווח שמיעה. המערכות שלנו מותקנות בצורה סמויה על הכלי שלכם ופשוטות לתפעול.

לפרטים נוספים צרו איתנו קשר כאן או בטלפון 03-6839129 ותתחילו לישון בשקט כבר הלילה.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן