מדוע כדאי להשקיע במערכת איתור לאופנוע?

כדי להגן על האופנוע שלנו יש פעולות רבות שאפשר לעשות – התקנת אזעקה, רכישת ביטוח מקיף, קשירת הכלי בשרשרת ומנעול, השארתו במקום חניה סגור ומקורה ועוד. כך או כך, כל הפעולות האלה כרוכות בהוצאה כספית כלשהי – בין אם בקנייה או התקנה של אביזרים ורכיבים שונים ובין אם בתשלום עבור פוליסה שמקנה לכם ביטוח במקרים של גניבות ונזקים. ברוב המקרים ניאלץ לשלם גם וגם, משום שחברות הביטוח מתנות עריכה של ביטוח מקיף בהתקנת מיגון כלשהו.

אבל גם כל אלה לא מבטיחים לנו שאף גנב לא ירצה להתעסק עם האופנוע שלנו בזמן שאנחנו ישנים, או כשאנחנו נמצאים בפגישה בקומה ה-25 של בניין משרדים והאופנוע ממתין לנו בחניון. הסטטיסטיקה יודעת לספר שרכב דו גלגלי הוא חביב מאוד על הגנבים, והקלות היחסית שבה ניתן לגנוב אותו משחקת עוד יותר לטובת הגנבים, שכבר השתכללו והתקדמו והם מצוידים בכלי עבודה שמאפשרים להם לנתק את האופנוע ממקומו תוך פחות מדקה ולהיעלם איתו לתוך החשיכה.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע – פתרון מתקדם להגנה מלאה

לכן, ומתוך הנחה שגניבות אופנוע ככל הנראה לא ניתן למנוע במאה אחוז, הפתרון הטוב ביותר הקיים היום בשוק הוא מערכת מיגון ואיתור לאופנוע. מערכת כזו, בשונה מאזעקה או כל מערכת אחרת, יודעת לאתר במדויק היכן נמצא האופנוע ולתת התראה בזמן אמת על כל פעילות חריגה שהיא מזהה. פעילות חריגה יכולה להיות הזזה של הכלי ממקומו, ניסיון גרירה או העמסה שלו וגם פירוק רכיבים אלקטרוניים במטרה לנטרל אותו טרם הגניבה.

בנוסף, מערכת מיגון ואיתור לאופנוע היא מערכת חכמה הלומדת את הרגלי הנסיעה של הרוכב ויודעת להתריע גם כאשר היא מזהה נסיעה לא שגרתית. המערכת מחוברת למוקד מבצעי המאויש במוקדנים מקצועיים 24/7 ולרשותו עומדים צוותי סיירים ייעודיים שיודעים גם לפעול בעצמם וגם לשתף פעולה עם כוחות הביטחון וההצלה. כך, אם המערכת תזהה נסיעה במקום לא שגרתי או בשעה לא שגרתית, המוקדנים ידעו על זה מיד ויוכלו ליצור קשר עם הרוכב כדי לוודא שהנסיעה מתבצעת על ידו או בהסכמתו.

מעבר לקשר עם המוקד, המערכת מעבירה התראות מיידיות לרוכב באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד שלו ומחוברת למערכת האיתור. כך הרוכב מעודכן תוך שניות במידה ומשהו קורה ויכול להגיע מידית למקום כדי לבדוק מה הבעיה, אם יש כזו.

חשוב להדגיש כי מערכת איתור לאופנוע אינה פוליסת ביטוח ואינה זהה לביטוח מקיף. התפקיד שלה הוא אחר. אבל היתרון הגדול של המערכת הזו הוא החיבור למוקד המבצעי והעובדה שבכל מקרה של גניבה יתבצע מרדף וניסיון השבה של הכלי שבמקרים רבים מאוד גם מצליח. להבדיל מחברות ביטוח שלא מפעילות מערך שנועד להשיב את הכלי ומסתפקות בכך שתשלמו עבור הסיכון שבגניבתו, התקנת מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מספקת לכם פתרון מצוין של השבת הכלי המקורי שלכם במקום הסתפקות בפיצוי כספי הקרוב לערכו.

הזעקה האחרונה – מערכות מיגון ואיתור מתקדמות 

חברת הזעקה האחרונה עוסקת במיגון, איתור והשבה של אופנועים, קטנועים, טרקטורונים ורייזרים, קלנועיות וקרוואנים, כבר למעלה מ-25 שנה, בהן הצליחה להשיב אלפי כלים גנובים לבעליהם החוקיים, לעתים תוך פחות מ-24 שעות!

התקדמו למערכות איתור מתקדמות לאופנוע מבית הזעקה האחרונה ותוכלו לישון בשקט בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן