מדוע כדאי להשקיע במערכת איתור לאופנוע?

רוכבים רבים מתקינים מערכת איתור לאופנוע שלהם במקום או בנוסף לביטוח מקיף. זאת אמנם השקעה, אבל היא עשויה להחזיר את עצמה כבר בלילה הראשון.

כדי להגן על האופנוע שלנו יש פעולות רבות שאפשר לעשות – התקנת אזעקה, רכישת ביטוח מקיף, קשירת הכלי בשרשרת ומנעול, השארתו במקום חניה סגור ומקורה ועוד. כך או כך, כל הפעולות האלה כרוכות בהוצאה כספית כלשהי – בין אם בקנייה או התקנה של אביזרים ורכיבים שונים ובין אם בתשלום עבור פוליסה שמקנה לכם ביטוח במקרים של גניבות ונזקים. ברוב המקרים תיאלצו לשלם גם וגם, משום שחברות הביטוח מתנות עריכה של ביטוח מקיף לקטנוע שלכם בהתקנת אזעקה ו/או מנעול מפלדה מחוסמת ועגינה שלו למקום קבוע.

אבל גם כל אלה לא מבטיחים לנו שאף גנב לא ירצה להתעסק עם האופנוע שלנו בזמן שאנחנו ישנים, או כשאנחנו נמצאים בפגישה בקומה ה-25 של בניין משרדים והאופנוע ממתין לנו בחניון. הסטטיסטיקה יודעת לספר שרכב דו גלגלי הוא חביב מאוד על הגנבים, והקלות היחסית שבה ניתן לגנוב אותו משחקת עוד יותר לטובת הגנבים, שכבר השתכללו והתקדמו והם מצוידים בכלי עבודה שמאפשרים להם לנתק את האופנוע ממקומו תוך פחות מדקה ולהיעלם איתו לתוך החשיכה.

ביטוח מקיף לאופנוע

לכן, ומתוך הנחה שגניבות אופנוע ככל הנראה לא ניתן למנוע במאה אחוז, הפתרון הטוב ביותר הקיים היום בשוק הוא מערכת איתור לאופנוע. מערכת כזו, בשונה מאזעקה, יודעת לאתר במדויק היכן נמצא האופנוע שלכם ולתת לכם התראה בזמן אמת על כל פעילות חריגה שהיא מזהה. פעילות חריגה יכולה להיות הזזה של הכלי ממקומו, ניסיון גרירה או העמסה שלו וגם פירוק רכיבים אלקטרוניים במטרה לנטרל אותו טרם הגניבה.

בנוסף, מערכת איתור לאופנוע היא מערכת חכמה הלומדת את הרגלי הנסיעה של הרוכב ויודעת להתריע גם כאשר היא מזהה נסיעה לא שגרתית. המערכת מחוברת למוקד מבצעי המאוייש במוקדנים מקצועיים 24/7 ולרשותו עומד צוות סיירים ייעודי שיודע גם לפעול בעצמו וגם לשתף פעולה עם כוחות הביטחון וההצלה. וכך, אם המערכת תזהה נסיעה במקום לא שגרתי או בשעה לא שגרתית, המוקדנים ידעו על זה מיד ויוכלו ליצור קשר עם הרוכב כדי לוודא שהנסיעה מתבצעת על ידו או בהסכמתו.

מעבר לקשר עם המוקד, המערכת מעבירה התראות מיידיות לרוכב באמצעות אפליקציה ייעודית המותקנת במכשיר הנייד שלו ומחוברת למערכת האיתור. כך הרוכב מעודכן תוך שניות במידה ומשהו קורה ויכול להגיע מידית למקום כדי לבדוק מה הבעיה, אם יש כזו.

חשוב להדגיש כי מערכת איתור לאופנוע אינה פוליסת ביטוח ואינה זהה לביטוח מקיף לאופנוע. התפקיד שלה הוא אחר. אבל היתרון הגדול של המערכת הזו הוא החיבור למוקד המבצעי והעובדה שבכל מקרה של ניסיון גניבה יתבצע מרדף וניסיון השבה של הכלי שבמקרים רבים מאוד גם מצליח. להבדיל מחברות ביטוח שלא מפעילות מערך שנועד להשיב את הכלי ומסתפקות בכך שתשלמו עבור הסיכון שבגניבתו, התקנת מערכת איתור לאופנוע מספקת לכם פתרון מצוין של השבת הכלי המקורי שלכם במקום הסתפקות בפיצוי כספי הקרוב לערכו.

הזעקה האחרונה – מערכות איתור לאופנוע מהמתקדמות בשוק

חברת הזעקה האחרונה עוסקת במיגון, איתור והשבה של אופנועים, קטנועים, רייזרים וקלנועיות כבר למעלה מעשר שנים, בהן הצליחה להשיב מאות כלים גנובים לבעליהם החוקיים, לעתים תוך פחות מ-24 שעות!

מערכות האיתור המתקדמות שלנו מותקנות בצורה מוצפנת, אטומה וחסינה בפני נזקים ומשדרות למוקד מבצעי מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, את מיקום הכלי וכן לאפליקציה ייעודית המותקנת אצל הרוכב במכשיר הסלולרי.

התקדמו למערכות איתור מתקדמות לאופנוע מבית הזעקה האחרונה ושמרו על ראש שקט. לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום לטלפון 03-6839129 או השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם.