מדוע כדאי להתקין מערכת איתור לאופנוע?

מחירי הביטוח המקיף לרכב דו גלגלי הם גבוהים מאוד, זאת כל רוכב מתחיל יודע. רבים מהם אף מוותרים על התענוג שבעריכת ביטוח מקיף לאופנוע משום המחירים הגבוהים ונאלצים לסמוך על המזל או על התקנה של מערכות מיגון אחרות לאופנוע שלהם, בתקווה שאלה יספיקו מול ניסיונות הגניבה הרבים שהם מנת חלקם של כלי רכב דו גלגלי מידי יום ביומו. דוגמה למערכת מיגון שכזו היא מערכת מיגון איתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה, אשר מותקנת על כלי רכב דו גלגלי ומשמשת לאיתור הכלי ולהתראה במקרה של ניסיון גניבה שלו.

המערכת היא למעשה יחידה המותקנת על האופנוע ומשדרת באמצעות GPS את מיקומו למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת ניתנת להגדרה מראש של המקרים בהם יתקבלו התראות הן במוקד והן אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה המותקנת על המכשיר שלו. מעבר למיקום, יודעת מערכת איתור לאופנוע להתריע גם על פעולות כמו ניתוק מצבר, ניסיונות גרירה או הזזה של הכלי, נסיעה באזור או בשעות חריגות וכדומה.

היתרונות של מערכת מיגון ואיתור לאופנוע

למערכת איתור לאופנוע יש כמה יתרונות משמעותיים על פני מערכות מיגון אחרות, שהופכת אותה לעדיפה על פניהן:

  • חיבור למוקד מבצעי מאויש שמאתר את הכלי בזמן אמת ויכול להזעיק את כוחות הביטחון או צוות סיירים ייעודי במקרה של זיהוי ניסיון גניבה.
  • קשר קבוע עם הרוכב באמצעות אפליקציה ייעודית שבה הוא יכול לזהות את מיקומו של הכלי שלו בכל רגע נתון.
  • עלויות התקנה ואחזקה נמוכות משמעותית לעומת עריכת ביטוח מקיף לאופנוע.
  • מערכת איתור היא גם כלי עזר מעולה לניהול ציי רכב דו גלגלי, בעיקר חברות משלוחים או מסעדות המציעות שירותי משלוחים.

 

חשוב לציין כי מערכת איתור לאופנוע אינה יכולה להוות תחליף לביטוח מקיף או לכל מערכת אחרת המותקנת עליו כחלק מדרישות חברת הביטוח. יחד עם זאת, התקנה של מערכת איתור לאופנוע יכולה לפטור את הרוכב מלקשור את האופנוע שלו בחניה של הבית באמצעות מנעול לאופנוע ולהוות תחליף הולם אליו. 

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מהווה חלק מרכזי במיגון הכלי שלכם. המערכות מבית הזעקה האחרונה, יודעות בסבירות גבוהה מאוד למצוא ולאתר את הכלי שלכם בכל מקום ובעצם במקרים רבים אף חוסכת לכם את הצורך להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף, אם יש לכם כזו. אחרי הכל, האפשרות לדעת מה קורה עם האופנוע שלכם גם כשאתם נמצאים בפגישה בבניין משרדים והאופנוע נמצא בחניון בקומה 5- היא מרגיעה מאוד.

המערכות של הזעקה האחרונה הן המילה האחרונה בתחום המיגון לרכב דו גלגלי, ומותקנות על הכלי שלכם על ידי מתקינים מקצועיים בצורה סמויה ומוצפנת, העמידה בפני ניסיונות פירוק ופגעי הזמן ומזג האוויר.

הצטרפו גם אתם לעשרות אלפי לקוחות שכבר ישנים בשקט בלילה בזכות מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן