מדוע כדאי להתקין מערכת איתור לאופנוע?

מחירי הביטוח המקיף לרכב דו גלגלי הם גבוהים מאוד, זאת כל רוכב מתחיל יודע. רבים מהם אף מוותרים על התענוג שבעריכת ביטוח מקיף לאופנוע משום המחירים הגבוהים ונאלצים לסמוך על המזל או על התקנה של מערכות מיגון אחרות לאופנוע שלהם, בתקווה שאלה יספיקו מול ניסיונות הגניבה הרבים שהם מנת חלקם של כלי רכב דו גלגלי מידי יום ביומו. דוגמה למערכת מיגון שכזו היא מערכת איתור לאופנוע אשר מותקנת על כלי רכב דו גלגלי ומשמשת לאיתור הכלי ולהתראה במקרה של ניסיון גניבה שלו.

מערכת איתור לאופנוע היא למעשה יחידה המותקנת על האופנוע ומשדרת באמצעות GPS את מיקומו למוקד מבצעי מאוייש 24/7. המערכת ניתנת להגדרה מראש של המקרים בהם יתקבלו התראות הן במוקד והן אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה המותקנת על המכשיר שלו. מעבר למיקום, יודעת מערכת איתור לאופנוע להתריע גם על פעולות כמו ניתוק מצבר, ניסיונות גרירה או הזזה של הכלי, נסיעה באזור או בשעות חריגות וכדומה.

מערכת איתור לקטנוע

למערכת איתור לאופנוע יש כמה יתרונות משמעותיים על פני מערכות מיגון אחרות, שהופכת אותה לעדיפה על פניהן:

  • חיבור למוקד מבצעי מאוייש שמאתר את הכלי בזמן אמת ויכול להזעיק את כוחות הביטחון או צוות סיירים ייעודי במקרה של זיהוי ניסיון גניבה.
  • קשר קבוע עם הרוכב באמצעות אפליקציה ייעודית שבה הוא יכול לזהות את מיקומו של הכלי שלו בכל רגע נתון.
  • עלויות התקנה ואחזקה נמוכות משמעותית לעומת עריכת ביטוח מקיף לאופנוע.
  • מערכת איתור היא גם כלי עזר מעולה לניהול ציי רכב דו גלגלי, בעיקר חברות משלוחים או מסעדות המציעות שירותי משלוחים.

חשוב לציין כי מערכת איתור לאופנוע אינה יכולה להוות תחליף לביטוח מקיף או לכל מערכת אחרת המותקנת עליו כחלק מדרישות חברת הביטוח. כמו כן, התקנה של מערכת איתור לאופנוע אינה פוטרת אף רוכב מלקשור את האופנוע שלו בחניה של הבית באמצעות מנעול לאופנוע או להחנות אותו במקום שיקשה על הגנבים להגיע אליו לטובת גניבתו.

מערכת איתור לאופנוע מהווה חלק אחד ממערך מיגון כולל שמומלץ לאופנוע שלכם, כל אחד על פי שיקול דעתו ותקציבו. מערכת איתור, בדגש על המערכות מבית הזעקה האחרונה, יודעת בסבירות גבוהה מאוד למצוא ולאתר את הכלי שלכם בכל מקום ובעצם במקרים רבים אף חוסכת לכם את הצורך להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף, אם יש לכם כזו. אחרי הכל, האפשרות לדעת מה קורה עם האופנוע שלכם גם כשאתם נמצאים בפגישה בבניין משרדים והאופנוע נמצא בחניון בקומה 5- היא מרגיעה מאוד.

 

מערכות האיתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה מהוות הגנה של ממש לאופנוע שלכם. המוקד המבצעי שלנו מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, והביא כבר למאות כלים שהושבו לבעליהם לאחר ניסיון גניבה, לפעמים תוך 24 שעות בלבד!

המערכות של הזעקה האחרונה הן המילה האחרונה בתחום המיגון לרכב דו גלגלי, ומותקנות על הכלי שלכם על ידי מתקינים מקצועיים בצורה סמויה ומוצפנת, העמידה בפני ניסיונות פירוק ופגעי הזמן ומזג האוויר.

הצטרפו גם אתם למי שכבר ישנים בשקט בלילה בזכות המערכות של הזעקה האחרונה.

לפרטים נוספים ותיאום התקנה לאופנוע שלכם, מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן או בטלפון 03-6839129