מיגון לאופנועים

הזעקה האחרונה – מערכות מיגון מתקדמות לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים וקלנועיות

מיגון לאופנוע

 

“הזעקה האחרונה” מציגה – מערכת אזעקה, מיגון ואיתור מתקדמת לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים וקלנועיות, המחוברת למוקד מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

הגיע הזמן להתקדם למערכת מיגון מודרנית אשר הוכחה כיעילה במקרים רבים מאוד והחזירה מאות אופנועים, קטנועים וטרקטורונים לבעליהם החוקיים.  

למה “הזעקה האחרונה”?

מערכת האזעקה כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן המשדר כל העת למוקד מאויש את מיקום הכלי ומהירות הנסיעה ומאפשר קבלת התרעות בזמן אמת על ניסיון גרירה או הרמה של הכלי ועל מתח נמוך. הלקוח מקבל אזעקה שקטה למכיר הנייד שלו וכמו כן יכול לעקוב אחרי מיקום הכלי דרך אפליקציה ייעודית. 

המוקד של מערכת DEFENDER PRO I מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל סיירים ממונעים בפריסה ארצית המנטרים את הכלי בזמן אמת, ופועלים באופן מיידי למנוע את גניבתו ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית, גם במקרה שהועלה על נגרר והוזז ממקומו.

בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמת אמת מהמוקד המאויש, עד להשבת הכלי לבעליו. המערכת מוכרת כמערכת אזעקה עבור חברות הביטוח ומעניקה למנוייה ביטחון מלא מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו.

המערכת, בעזרת המוקד המאויש, מעניקה למנויה שירות מציל חיים: גלאי תאונה –  במידה והרוכב נופל מהאופנוע ואינו עונה לקריאה מהמוקד, מוזעק אליו מיידית אמבולנס “נטלי” או מד”א. זהו בפירוש שירות מציל חיים המהווה מענה מושלם לרוכבי דו גלגלי, הנמצאים בסיכון גבוה הרבה יותר לפגיעות בתאונות דרכים.

 

עוברים ל”הזעקה האחרונה” – וישנים בשקט בלילה

לבחירתכם 2 תוכניות מיגון:

PRO I – איתור
  • מנגנון איתור חסין ומוצפן המשדר למוקד מאויש.
  • קבלת התרעות מרחוק על ניסיון גניבה, גרירה, הרמה וכמו כן על מתח נמוך. 
  • מוקד ארצי המאויש 24 שעות, 7 ימים בשבוע בסיירים בפרישה ארצית המגיעים לכלי האבוד במהירות.
  • יצירת קשר עם הלקוח בכל מקרה של חשד לגניבה.
גלאי תאונה

 שירות מציל חיים!  

במידה והרוכב נופל מהאופנוע או נמצא במצב בו אינו יכול להגיב ולענות לקשר, מוזעק אליו מיידית אמבולנס.

לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן ליצירת קשר ולקבלת הצעת מחיר עוד היום. אפשר גם בטלפון:  03-6839129

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן