מיגון לאופנועים

אופנוע הוא כלי רכב פופולרי מאוד בישראל, ורוכבים רבים משתמשים בו הן להתניידות ממקום למקום והן לרכיבה לשם ההנאה. חובבי הדו גלגלי לא יחליפו לעולם שני גלגלים בארבעה, והם נהנים מכל היתרונות של רכיבה – הגעה מהירה ממקום למקום, עקיפת הפקקים ואפס בעיות חניה. רבים מהרוכבים מתחילים עם קטנוע וממנו עוברים לאופנוע רציני יותר, ומשם הדרך להתמכרות קצרה. 

יחד עם זאת, לא הכל ורוד. מחירי הביטוח המקיף לכלים דו גלגליים הם גבוהים מאוד, ולהשאיר כלי ללא ביטוח מקיף זה סיכון לא מבוטל משום שרכבים דו גלגליים נחשבים לגניבים במיוחד. לכן, בין אם יש לאופנוע שלכם ביטוח מקיף ובין אם לא – מערכת מיגון כלשהי היא בגדר חובה, אחרת תמצאו את עצמכם מצטרפים לסטטיסטיקה העגומה של גניבות הדו גלגלי בישראל. 

מיגון לאופנועים

אז איך מגנים על האופנוע שלנו? הדרך הטובה ביותר היא כמובן התקנת מערכת מיגון ואיתור. מערכת כזו יודעת גם להתריע במקרים חריגים בהם קורה משהו עם הכלי, וגם לנטר את מיקומו המדויק בזמן אמת. המיקום משודר לבעל הכלי דרך אפליקציה ייעודית, וגם למוקד מבצעי המאויש 24/7 ונמצא בקשר עם כוחות הביטחון. כך, גם במקרה גניבה מתבצע מיד ניסיון השבה של הכלי.

אילו סוגי מערכות מתאימות לאופנוע?

PRO

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהדור החדש של מערכות האיתור והמיגון. היא מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, בעלת צריכת זרם נמוכה וחסכונית ועמידה בפני פגעי מזג אוויר. המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 ובו מוקדנים דרוכים אשר במקרה של ניסיון גניבה יקפיצו מיד צוות ייעודי או את כוחות הביטחון על מנת לנסות ולהשיב את הכלי לבעליו החוקיים. מערכת PRO מתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות. 

PRO I

רבים מהכלים שנגנבים בישראל עוברים תוך זמן קצר אל מעבר לקו הירוק, לשטחים שבהם אין אפשרות לאתר אותם או להגיע אליהם כדי להשיב אותם לבעליהם החוקי. מערכת PRO I דומה במאפייניה למערכת PRO אולם כוללת אחריות נגד גניבה, ומבטיחה ניסיון השבה של הכלי מכל מקום אליו הוא נגנב, גם מעבר לקו הירוק. המערכת מתאימה לכל סוגי האופנועים (כולל אופנועי שטח) והקטנועים, לרייזרים ולטרקטורונים.

PRO Z

חברות הביטוח מחייבות את כל בעלי הכלים הדו-גלגליים למגן את הכלי לפני עריכת ביטוח. לשם כך יש צורך במערכת מיגון שעונה על הדרישות של חברת הביטוח מצד אחד, וגם כמובן מספקת הגנה מרבית מפני גניבות מצד שני. מערכת PRO Z לאופנועים ולקטנועים נהנית מחיבור למוקד המבצעי, וכן ניסיון השבה של הכלי בכל הארץ ואף מעבר לגבולות הקו הירוק. היתרון הגדול של המערכת נעוץ בעלות ההתקנה הנמוכה יחסית לשירות ולשקט הנפשי שהיא מעניקה, וכמובן בהתאמה מלאה לכל דרישות חברות הביטוח. 

 למה הזעקה האחרונה?

מערכת המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן המשדר כל העת למוקד מבצעי מאויש 24/7 את מיקום הכלי ומהירות הנסיעה ומאפשר קבלת התרעות בזמן אמת על ניסיון גרירה או הרמה של הכלי ועל מתח נמוך. הלקוח מקבל התראה שקטה למכשיר הנייד שלו וכמו כן יכול לעקוב אחרי מיקום הכלי דרך אפליקציה ייעודית. 

המוקד של הזעקה האחרונה מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל צוות סיירים ממונעים בפריסה ארצית. מיקום הכלי מנוטר בזמן אמת, והצוות מוזנק במקרה הצורך ופועל באופן מידי למנוע את גניבתו, ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית, גם במקרה שהועלה על נגרר והוזז ממקומו.

בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמן אמת מהמוקד המבצעי, עד להשבת הכלי לבעליו. מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מספקות שקט נפשי לרוכב, מתאימות לכל דרישות חברות הביטוח ומעניקות למנויים ביטחון מלא מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו. 

הזעקה האחרונה מציעה למנוייה גם שירות מציל חיים: גלאי תאונה –  במידה והרוכב נופל מהאופנוע ואינו עונה לקריאה מהמוקד, מוזעק אליו מידית אמבולנס, בהתאם למיקום הכלי. זהו בפירוש שירות מציל חיים המהווה מענה מושלם לרוכבי דו גלגלי, הנמצאים בסיכון גבוה הרבה יותר לפגיעות בתאונות דרכים.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן