מיגון לטרקטורונים

לא מעט פעמים אנחנו נתקלים במקרים של גניבת טרקטורונים למטרת כופר – הגנבים מגיעים לטרקטורון, מרימים אותו (אפילו בלי אמצעים מיוחדים), מעמיסים אותו על רכב משא…וזהו! הטרקטורון נגנב. גניבה מסוג זה אורכת כ-3 דקות בממוצע, ותמורת השבת הטרקטורון מנסים הגנבים לסחוט מבעליו כספים באיומים.

מה עושים? כאן אנחנו נכנסים לתמונה

מערכת האיתור PRO I  מעניקה יתרון משמעותי על פני כל מערכת אחרת במקרים של גניבות מהסוג הזה. בעליו של טרקטורון המוגן במערכת האיתור המתקדמת PRO I כלל לא מגיעים לשלב של שיחת הטלפון המאיימת.

ברגע שמתקבלת במוקד המבצעי שלנו, שפועל 24/7, התראה על טרקטורון שנגנב, אנחנו יודעים בדיוק היכן נגנב הכלי, לאן מועדות פניו ואיפה הוא נמצא בכל רגע נתון. אירועים מסוג זה עשויים לעתים להסתיים בתוך 60 דקות (!) מרגע העמסת הטרקטורון, וכמובן שלאחר שנתפס הוא מוחזר לבעליו החוקיים ללא עלות נוספת.

PRO I – הפתרון הטוב ביותר נגד גניבת טרקטורונים!

מערכת המיגון והאיתור של  הזעקה האחרונה המתאימה להתקנה על טרקטורונים או רייזרים מכל הסוגים היא מערכת PRO I. זוהי מערכת מתקדמת במיוחד, שהלקוחות המחוברים אליה מקבלים שירות השבה של הכלי גם במקרים שבהם הוא נגנב אל מעבר לקו הירוק. לצערנו כלים רבים נגנבים ומובלים לשטחים אלה, ולכן לקוחות רבים שלנו מוצאים את השירות הזה חיוני להם.

מהרגע שבו אנו יודעים בוודאות, לאחר בדיקה, שנהג הטרקטורון הוא אינו הבעלים, הסיירים שלנו נכנסים לפעולה ומכתרים את נתיב המילוט של הטרקטורון. כאשר הם נמצאים במרחק מספיק קרוב, לחיצה אחת על כפתור מרחוק עוצרת את הטרקטורון, ומקלה על ההשתלטות. המערכת מתוכננת ומותקנת כך שהיא תמשיך לעבוד ולשרוד גם בתנאים וזעזועים קשים במיוחד, בכדי לשמור על הטרקטורון שלכם ולהשיבו אליכם במהירות האפשרית.

מאפייני המערכת והשירות:

  • איתור הכלי והשבה במקרה של גניבה
  • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
  • אזעקה שקטה – מתריעה בזמן אמת רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
  • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
  • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
  • התרעה במקרה של ניתוק מצבר ומתח נמוך
  • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
  • השירות ניתן בכל שטחי מדינת ישראל כולל מעבר לגבולות הקו הירוק

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן