מיגון לטרקטורונים

לא מעט פעמים אנחנו נתקלים במקרים של גניבת טרקטורונים למטרת כופר – הגנבים מגיעים לטרקטורון, מרימים אותו (אפילו בלי אמצעים מיוחדים), מעמיסים אותו על רכב משא…וזהו! הטרקטורון נגנב. גניבה מסוג זה אורכת כ-3 דקות בממוצע, ותמורת השבת הטרקטורון מנסים הגנבים לסחוט מבעליו כספים באיומים.

מיגון לטרקטורונים

מה עושים? כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מערכת האיתור DEFENDER PRO I  מעניקה יתרון משמעותי על פני כל מערכת אחרת במקרים של גניבות מהסוג הזה. בעליו של טרקטורון המוגן במערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO I  כלל לא מגיעים לשלב של שיחת הטלפון המאיימת.

למה להתקין מערכת  DEFENDER PRO I?

ברגע שאנחנו מקבלים התראה במוקד, שפועל 24 שעות ביממה, 7ימים בשבוע, על טרקטורון שהופעל בו אירוע של “גלאי-גרירה” אנחנו יודעים בדיוק היכן נגנב הכלי, לאן מועדות פניו ואיפה הוא נמצא בכל רגע נתון. אירועים מסוג זה עשויים לעתים להסתיים בתוך 60 דקות (!) מרגע העמסת הטרקטורון, וכמובן שהוא מוחזר אחר כבוד לבעליו החוקיים ללא עלות נוספת.

DEFENDER PRO I – הפתרון הטוב ביותר נגד גניבת טרקטורונים!

מהרגע שבו אנו יודעים בוודאות, לאחר בדיקה, שנהג הטרקטורון הוא אינו הבעלים, הסיירים שלנו נכנסים לפעולה ומכתרים את נתיב המילוט של הטרקטורון. כאשר הם נמצאים במרחק מספיק קרוב, לחיצה אחת על כפתור מרחוק עוצרת את הטרקטורון ללא כל בעיה! המערכת מתוכננת ומותקנת כך שהיא תמשיך לעבוד ולשרוד גם בתנאים וזעזועים קשים במיוחד, בכדי לשמור על רכושכם ולהשיבו אליכם במהירות האפשרית.

מניסיוננו אנו יודעים שיש אזורים מסוימים הסובלים מגניבות של רכבי שטח ורכבי צמ”ה יותר מאשר אזורים אחרים. כלי הרכב שקל ביותר לגנוב הם טרקטורונים.

 

הזעקה האחרונה מעניקה אחריות מקיפה על מערכת האיתור והאזעקה, למשך כל תקופת המנוי!

אל תרשה לעצמך להיות חלק מהסטטיסטיקה של גניבת טרקטורונים – לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר מאיתנו עוד היום! אפשר גם בטלפון: 03-6839129.

עדיין מתלבטים? יש לכם שאלות? 
צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לייעץ לכם לגבי המערכת המתאימה לכם ולצרכים שלכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן