מערכת מיגון ואיתור לקטנועים / אופנועים

הסטטיסטיקה של גניבות קטנועים ואופנועים בישראל מספרת על גניבה בכל שלוש שעות!

כיום מערכת מיגון ואיתור אינה מותרות אלא חובה, בכל רכב דו גלגלי, מכל סוג. במקרה של גניבה, גם לאחר הגשת תלונה במשטרה וגם אם הכלי מבוטח, הסיכוי למצוא אותו קלוש, ותוך זמן קצר סביר להניח שהכלי יעשה את דרכו למקום שבו לא ניתן יהיה לאתר אותו. לכן, הפתרון הטוב ביותר לאופנוע שלכם הוא מערכת מיגון ואיתור PRO I, המאכנת בזמן אמת את מיקום הכלי ומשדרת למוקד מבצעי מאויש 24/7, שיודע להתריע בכל אירוע חריג.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע – ה”אזעקה” של הדור החדש

היתרון המשמעותי הבולט בשרות PRO I הינו מהירות התגובה של המוקד המבצעי המאויש 24/7 שמזהה אירוע חריג ומזניק את צוותי הזעקה האחרונה בשיתוף פעולה מלא עם כל כוחות הביטחון, לטובת השבת הכלי.

מערכת המיגון והאיתור PRO I מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי קטנועים ואופנועים, וכן לטרקטורונים ולרייזרים. המערכת, מהמתקדמות בעולם המיגון לרכב דו גלגלי, מתריעה באופן שקט באמצעות האפליקציה לבעל הכלי, משדרת מיקום בזמן אמת, כוללת גלאי זעזועים המתריע בכל ניסיון גרירה או הזזה של הכלי (גם כשאינו מונע) ומספקת הגנה מלאה, כולל ניסיון השבה בכל מקרה של גניבה, גם מעבר לקו הירוק.

מאפייני המערכת והשירות:

  • איתור הכלי והשבה במקרה של גניבה
  • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
  • אזעקה שקטה – מתריעה בזמן אמת רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
  • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
  • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
  • התרעה במקרה של ניתוק מצבר ומתח נמוך
  • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
  • השירות ניתן בכל שטחי מדינת ישראל כולל מעבר לגבולות הקו הירוק
  • גלאי תאונה (תשלום נוסף בסך 10 ₪ לחודש)

 

עשרות אלפי לקוחות של הזעקה האחרונה כבר קיבלו את האופנוע שלהם בחזרה לאחר ניסיון גניבה בזכות מערכת המיגון והאיתור PRO I. חבל לקחת סיכונים ולהיכנס לסטטיסטיקת גניבות הכלים.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מערכות מיגון ואיתור לפי כלים

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לטרקטרונים / רייזרים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים - מותאמת לדרישות חברות הביטוח

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO Z המיועדת להתקנה על קטנועים ואופנועים מכל הסוגים, ומותאמת בדיוק לדרישות חברות הביטוח. אפליקציה ייעודית, מחיר אטרקטיבי וחיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7.

מערכת מיגון ואיתור

לאופנועי שטח

מערכות מיגון ואיתור מתקדמות PRO / PRO I, המותאמות במיוחד לאופנועי שטח, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7, כוללות גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה ו/או הרמה.

מערכת מיגון ואיתור

לרכבים תפעוליים וקלנועיות

מערכת מיגון ואיתור חסכונית ומתקדמת PRO, עם אזעקה שקטה המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. מתאימה לרכבים תפעוליים וקלנועיות מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

מערכת מיגון ואיתור

לקרוואנים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO, המותאמת לקרוואנים, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית ומתאימה לקרוואנים מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

דילוג לתוכן