מערכת איתור לאופנוע – כל היתרונות

לא מעט רוכבים מתלבטים בין רכישת ביטוח מקיף לאופנוע שלהם לבין התקנה של מערכת איתור לאופנוע, בעיקר משום ההבדל העצום במחיר. ברור שהאחד לא יכול להוות תחליף לשני, אבל התחושה היא שעם מערכת איתור לאופנוע שלנו, אנחנו יכולים לישון טוב יותר בלילה ולא לסמוך על אלילת המזל שתשלח שוב את הגנבים למקום אחר. סטטיסטיקת גניבת האופנועים והקטנועים מראה שהם הכלים הכי נגנבים בישראל כבר כמה וכמה שנים, ולכן מיגון לאופנוע שלכם, כמו התקנת אזעקה או רכישת מנעול, הוא בגדר חובה. מערכת איתור לאופנוע משמשת, כמו שנובע משמה, לאיתור האופנוע שלכם במקרה שהוא נגנב והיא הולכת וצוברת פופולריות בקרב הרוכבים, בעיקר משום יתרונותיה הרבים. הנה כמה מהיתרונות הבולטים שיש למערכת איתור לאופנוע על פני כל מערכת מיגון אחרת:

מיגון לאופנוע
  • ראשית, ואולי הכי חשוב, זאת מערכת איתור ומה שהיא עושה זה למעשה לאתר את האופנוע שלכם. לדעת איפה נמצא האופנוע בכל רגע נתון (גם כשאתם לא בקשר עין איתו) זה בהחלט יתרון משמעותי. האיתור הוא מבוסס GPS ומדויק עד רמת הרחוב והבלוק, כך שבכל מקרה שמישהו ינסה להזיז אותו, אתם תדעו על כך.
  • וזהו היתרון הבא – התראות בזמן אמת. לכל מי שמותקנת מערכת איתור על האופנוע שלו יש אפליקציה במכשיר הנייד ובה הוא יכול לראות את מיקום האופנוע שלו בזמן אמת בכל רגע, בין אם הוא במיטה שלו בבית או בבית מלון בחו”ל. ברגע שמשהו חריג מתרחש, כמו ניסיון הזזה או גרירה של האופנוע, מתקבלת מיד התראה באפליקציה על מנת שהרוכב יוכל לבדוק מה קרה.
  • ההתראות, אגב, הן לא רק במקרה של ניסיונות גניבה, אלא המערכת יודעת להתריע גם על ניתוק המצבר, למשל. זאת פעולה שגנבים לעתים משתמשים בה כדי לנטרל את המיגון ואתם תדעו עליה ברגע שהיא מתרחשת, במידה ומותקנת מערכת איתור על האופנוע שלכם כמובן.
  • אבל יותר חשוב מהאפליקציה זו האפשרות להתחברות למוקד מבצעי. מדובר במוקד מאוייש סביב השעון, בכל ימות השנה: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כל התראה שמתקבלת באפליקציה מתקבלת כמובן גם במוקד, והמוקדנים מיד יוצרים קשר עם הרוכב במידה וההתראה מצביעה על משהו חריג (למשל גרירה או נסיעה לכיוון השטחים). החיבור למוקד הוא זה שמעניק למערכת את היתרון הכי גדול שלה, משום שלמוקד יש גם צוות סיירים המיועד להזנקה אחרי האופנוע הגנוב, וכן הוא מקושר גם לכוחות הביטחון וההצלה הרלוונטיים ועובד איתם בשיתוף פעולה. נכון, אף פעם אין ביטחון ב-100% שהכלי יימצא ויושב, אבל עצם העובדה שבכל מקרה כזה מישהו קופץ כדי למצוא את הכלי שלכם זה כבר יתרון גדול, שלא תמיד תמצאו במערכות אחרות.
  • חשוב לומר שמערכת איתור לאופנוע יכולה לשמש לא רק כהגנה מפני ניסיונות גניבה אלא גם ככלי עזר מוצלח במיוחד לניהול ציי רכב דו גלגלי. למשל, חברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות צי קטנועים למשלוחים יכולות להיעזר במערכת האיתור כדי לעבוד בצורה יעילה יותר ולנהל טוב יותר את המערך כולו.
  • השורה התחתונה היא שמערכת איתור לאופנוע היא אמנם לא ביטוח מקיף ולא מתיימרת להיות כזו, אבל ביחס של תמורה למחיר היא פשוט שווה את ההתקנה – העלויות של ההתקנה הן חד פעמיות והעלות החודשית של חיבור למוקד נמוכה בהרבה מאשר התשלומים לחברות הביטוח.

מערכת איתור לאופנוע היא חלק חשוב במערך המיגון המומלץ לכלי שלכם. לכל אחד שיקולים אחרים ויכולות כלכליות שונות, אבל אם היינו צריכים לשים את הכסף רק על מערכת אחת – ללא ספק היינו בוחרים במערכת איתור לאופנוע.

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה הן המילה האחרונה בתחום המיגון לרכב דו גלגלי, מיוצרות על ידי המותגים המובילים בעולם, ומותקנות על האופנוע שלכם בצורה סמויה ועל ידי מתקינים מנוסים ומיומנים, תוך זמן קצר. המוקד של הזעקה האחרונה מאוייש 24/7 ולאורך השנים השיב מאות כלים לבעליהם החוקיים לאחר שנגנבו, לפעמים תוך יום אחד בלבד.

התקינו עוד היום מערכת איתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה והצטרפו לאלפי לקוחות שכבר ישנים טוב יותר בלילה. לפרטים ותיאום התקנה חייגו 03-6839129 או השאירו פרטים כאן ונציגנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן