מערכת איתור לאופנוע – כל היתרונות

לא מעט רוכבים מתלבטים בין רכישת ביטוח מקיף לאופנוע שלהם לבין התקנה של מערכת מיגון ואיתור לאופנוע, בעיקר משום ההבדל העצום במחיר. ברור שהאחד לא יכול להוות תחליף לשני, אבל התחושה היא שעם מערכת מיגון ואיתור לאופנוע שלנו, אנחנו יכולים לישון טוב יותר בלילה ולא לסמוך על אלילת המזל שתשלח שוב את הגנבים למקום אחר. סטטיסטיקת גניבת האופנועים והקטנועים מראה שהם הכלים הכי נגנבים בישראל כבר כמה וכמה שנים, ולכן מיגון לאופנוע הוא בגדר חובה. מערכת מיגון ואיתור לאופנוע משמשת, כמו שנובע משמה, לאיתור האופנוע במקרה שהוא נגנב והיא המערכת המתקדמת, היעילה והפופולרית ביותר כיום בקרב הרוכבים, בעיקר משום יתרונותיה הרבים. 

יתרונות בולטים של מערכת  מיגון ואיתור לאופנוע

ראשית, ואולי הכי חשוב, זאת מערכת איתור ומה שהיא עושה זה למעשה לאתר את האופנוע שלכם. לדעת איפה נמצא האופנוע בכל רגע נתון (גם כשאתם לא בקשר עין איתו) זה בהחלט יתרון משמעותי. האיתור הוא מבוסס GPS ומדויק עד רמת הרחוב והבלוק, כך שבכל מקרה שמישהו ינסה להזיז אותו, אתם תדעו על כך.

וזהו היתרון הבא – התראות בזמן אמת. לכל מי שמותקנת מערכת איתור על האופנוע שלו יש אפליקציה במכשיר הנייד ובה הוא יכול לראות את מיקום האופנוע שלו בזמן אמת בכל רגע, בין אם הוא במיטה שלו בבית או בבית מלון בחו"ל. ברגע שמשהו חריג מתרחש, כמו ניסיון הזזה או גרירה של האופנוע, מתקבלת מיד התראה באפליקציה על מנת שהרוכב יוכל לבדוק מה קרה.

ההתראות, אגב, הן לא רק במקרה של ניסיונות גניבה, אלא המערכת יודעת להתריע גם על ניתוק המצבר, למשל. זאת פעולה שגנבים לעתים משתמשים בה כדי לנטרל את המיגון ואתם תדעו עליה ברגע שהיא מתרחשת, במידה ומותקנת מערכת איתור על האופנוע שלכם כמובן.

אבל יותר חשוב מהאפליקציה הוא החיבור למוקד מבצעי. מדובר במוקד מאויש סביב השעון, בכל ימות השנה: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כל התראה שמתקבלת באפליקציה מתקבלת כמובן גם במוקד, והמוקדנים מיד יוצרים קשר עם הרוכב במידה וההתראה מצביעה על משהו חריג (למשל גרירה או נסיעה לכיוון השטחים). החיבור למוקד הוא זה שמעניק למערכת את היתרון הכי גדול שלה, משום שלמוקד יש גם צוותי סיירים המיועדים להזנקה אחרי האופנוע הגנוב, וכן הוא מקושר גם לכוחות הביטחון וההצלה הרלוונטיים ועובד איתם בשיתוף פעולה. נכון, אף פעם אין ביטחון ב-100% שהכלי יימצא ויושב, אבל עצם העובדה שבכל מקרה כזה מישהו קופץ כדי למצוא את הכלי שלכם זה כבר יתרון גדול, שלא תמיד תמצאו במערכות אחרות.

חשוב לומר שמערכת מיגון ואיתור יכולה לשמש לא רק כהגנה מפני ניסיונות גניבה אלא גם ככלי עזר מוצלח במיוחד לניהול ציי רכב דו גלגלי. למשל, חברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות צי קטנועים למשלוחים יכולות להיעזר במערכת האיתור כדי לעבוד בצורה יעילה יותר ולנהל טוב יותר את המערך כולו.

לסיכום

השורה התחתונה היא שמערכת מיגון ואיתור לאופנוע היא אמנם לא ביטוח מקיף ולא מתיימרת להיות כזו, אבל ביחס של תמורה למחיר היא פשוט שווה את ההתקנה – העלויות של ההתקנה הן חד פעמיות והעלות החודשית של חיבור למוקד נמוכה בהרבה מאשר התשלומים לחברות הביטוח.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע היא הלב של מערך המיגון המומלץ לכלי שלכם. לכל אחד שיקולים אחרים ויכולות כלכליות שונות, אבל אם היינו צריכים לשים את הכסף רק על אמצעי אחד, ללא ספק היינו בוחרים במערכת הזו. 

התקינו עוד היום מערכת מיגון ואיתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה והצטרפו לאלפי לקוחות שכבר ישנים טוב יותר בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן