מערכת איתור לאופנוע – למי שרוצה לשמור על הכלי שלו

ידוע שעבור רוכבים רבים האופנוע הוא לא רק כלי תחבורה שלוקח אותם ממקום למקום אלא אהבה של ממש – הם מטפחים אותו, משקיעים בו ומטפלים בו כמו בן משפחה. איבוד כלי כזה גורר אחריו לא רק נזקים כלכליים אלא גם רגשיים ונפשיים, והם יהיו מוכנים לעתים אפילו לשלם רק כדי לקבל בחזרה את האופנוע האהוב שלהם ולא פיצוי בצורת צ’ק, לא משנה כמה גבוה הוא יהיה. לכן, ביטוח מקיף לאופנוע הוא לא תמיד אופציה טובה עבורם. הוא אמנם מבטיח שבכל מקרה הכיס לא ינזק, אבל אין בכל הפוליסה מילה אחת על ניסיון השבה של הכלי.

אזעקה לאופנוע

כחלק ממערך המיגון של רכבים דו גלגליים, קיימת מערכת איתור לאופנוע. מערכת איתור מותקנת על הכלי עצמו (כמובן בצורה מוצפנת וסמויה מן העין) ולמעשה יודעת לומר בדיוק גבוה מאוד היכן הכלי נמצא בכל רגע נתון. המערכת הזו מחוברת לאפליקציה המותקנת על המכשיר הנייד של הרוכב וכך הוא יכול להישאר מעודכן בזמן אמת על מיקום הכלי שלו ו/או על פעילות חריגה שמתבצעת, למשל אם מישהו מנסה להרים אותו או לגרור אותו למקום אחר).

היתרון הגדול של מערכת איתור לאופנוע היא החיבור שלה למוקד מבצעי מאוייש, ובו יושבים מוקדנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. וכך, אם מזוהה ניסיון הזזה או שינוי מיקום של הכלי באמצע הלילה, כאשר לרוכב אין קשר עין עם הכלי או עם האפליקציה, המוקד יוצר איתו קשר מידי על מנת לדווח לו שיש בעיה ועל מנת לוודא כי הנסיעה מתבצעת על דעתו או בהסכמתו.

כאשר מתברר מעל לכל ספק כי הנסיעה אינה מטעמו של בעל הכלי, מוזנק מיד למיקום הכלי, כפי שמופיע במוקד, צוות ייעודי של סיירים בשיתוף עם כוחות הביטחון באזור הרלוונטי, ומתבצע מרדף אחר הגנב אשר במקרים רבים מאוד מסתיים בהצלחה ובהשבת הכלי. גם אם כתוצאה מהמרדף עלולים לקרות נזקים קלים לאופנוע, זה שווה את כאב הראש ובעיקר את כאב הלב שנגרמים מגניבת האופנוע שלנו וידיעה שלא נראה אותו יותר לעולם.

מערכת איתור לאופנוע אולי אינה חברת ביטוח, אבל התקנת מערכת כזו מעניקה שקט נפשי לרוכב שיודע איפה הכלי שלו נמצא בכל רגע, מבטיחה שבכל מקרה של ניסיון גניבה ייעשה ניסיון השבה אמיתי של הכלי, כולל מרדף אחר הגנבים לכל מקום בו הם נמצאים, ובסבירות די גבוהה גם מעניקה אפשרות שהאופנוע עצמו ישוב בחזרה לבעליו החוקי, ולא רק פיצוי בצורת צ’ק מחברת הביטוח.

 

התקדמו עוד היום למערכות איתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים בשקט בלילה עם מערכת איתור מהמותגים המובילים בעולם המיגון לרכב דו גלגלי. המוקד המבצעי שלנו מאוייש 24 שעות, 7 ימים בשבוע, במוקדנים מנוסים שנמצאים שם כדי לשמור על הכלי שלך. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל כוחות הביטחון הרלוונטיים, ומאחורינו מאות ניסיונות השבה מוצלחים של כלים לאורך השנים.

לקבלת הצעת מחיר למערכת איתור לאופנוע שלך חייג עכשיו: 03-6839129, או השאר פרטיך כאן ונציג שלנו יצור עמך קשר בהקדם.