מערכת איתור לאופנוע – למי שרוצה לשמור על הכלי שלו

ידוע שעבור רוכבים רבים האופנוע הוא לא רק כלי תחבורה שלוקח אותם ממקום למקום אלא אהבה של ממש – הם מטפחים אותו, משקיעים בו ומטפלים בו כמו בן משפחה. איבוד כלי כזה גורר אחריו לא רק נזקים כלכליים אלא גם רגשיים ונפשיים, והם יהיו מוכנים לעתים אפילו לשלם רק כדי לקבל בחזרה את האופנוע האהוב שלהם ולא פיצוי בצורת צ'ק, לא משנה כמה גבוה הוא יהיה. לכן, ביטוח מקיף לאופנוע הוא לא תמיד אופציה טובה עבורם. הוא אמנם מבטיח שבכל מקרה הכיס לא ינזק, אבל אין בכל הפוליסה מילה אחת על ניסיון השבה של הכלי.

פתרונות מתקדמים להגנה על האופנוע שלכם

כחלק ממערך המיגון של רכבים דו גלגליים, קיימת מערכת מיגון ואיתור לאופנוע. מערכת כזו מותקנת על הכלי עצמו (כמובן בצורה מוצפנת וסמויה מן העין) ולמעשה יודעת לומר בדיוק גבוה מאוד היכן הכלי נמצא בכל רגע נתון. המערכת הזו מחוברת לאפליקציה המותקנת על המכשיר הנייד של הרוכב וכך הוא יכול להישאר מעודכן בזמן אמת על מיקום הכלי שלו ו/או על פעילות חריגה שמתבצעת, למשל אם מישהו מנסה להרים אותו או לגרור אותו למקום אחר).

היתרון הגדול של מערכת מיגון ואיתור לאופנוע היא החיבור שלה גם למוקד מבצעי מאויש, ובו יושבים מוקדנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. וכך, אם מזוהה ניסיון הזזה או שינוי מיקום של הכלי באמצע הלילה, כאשר לרוכב אין קשר עין עם הכלי או עם האפליקציה, המוקד יוצר איתו קשר מידי על מנת לדווח לו שיש בעיה ועל מנת לוודא כי הנסיעה מתבצעת על דעתו או בהסכמתו.

כאשר מתברר מעל לכל ספק כי הנסיעה אינה מטעמו של בעל הכלי, מוזנק מיד למיקום הכלי, כפי שמופיע במוקד, צוות ייעודי של סיירים בשיתוף עם כוחות הביטחון באזור הרלוונטי, ומתבצע מרדף אחר הגנב אשר במקרים רבים מאוד מסתיים בהצלחה ובהשבת הכלי. גם אם כתוצאה מהמרדף עלולים לקרות נזקים קלים לאופנוע, זה שווה את כאב הראש ובעיקר את כאב הלב שנגרמים מגניבת האופנוע שלנו וידיעה שלא נראה אותו יותר לעולם.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע אינה חברת ביטוח, אבל התקנת מערכת כזו מעניקה שקט נפשי לרוכב שיודע איפה הכלי שלו נמצא בכל רגע, מבטיחה שבכל מקרה של גניבה ייעשה ניסיון השבה אמיתי של הכלי, כולל מרדף אחר הגנבים לכל מקום בו הם נמצאים, ובסבירות די גבוהה גם מעניקה אפשרות שהאופנוע עצמו ישוב בחזרה לבעליו החוקי, ולא רק פיצוי בצורת צ'ק מחברת הביטוח.

התקדמו עוד היום למערכות מיגון ואיתור לאופנוע מבית הזעקה האחרונה!

הצטרפו לעשרות אלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים בשקט בלילה עם מערכת איתור מודרנית ומתקדמת.

המוקד המבצעי שלנו מאויש 24 שעות, 7 ימים בשבוע, במוקדנים מנוסים שעובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל כוחות הביטחון הרלוונטיים. מאחורינו אלפי ניסיונות השבה מוצלחים של כלים לאורך השנים.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן