מערכת איתור – לא רק לאופנועים

מיגון לאופנועים הוא נושא שלא כדאי להקל בו ראש. אחרי שהשקעתם את מיטב כספכם לקנות את האופנוע שתמיד רציתם, מיגון הוא המקום האחרון שתרצו לחסוך בו. אמצעי המיגון שניתן לעשות בהם שימוש הם רבים ומגוונים, ולכל אחד ייעוד אחר – ממנעול לאופנוע שימנע אפשרות להזיז את הכלי, ועד אזעקות חכמות כמו אזעקת ביפר שיודעות להתריע בכל מקרה של התעסקות איתו.

אחד הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר למיגון רכב דו גלגלי הוא מערכת איתור. מדובר במערכת חכמה שיודעת לאתר בכל רגע נתון את הכלי, משדרת את מיקומו לאפליקציה ייעודית על הטלפון הנייד של בעל הכלי וגם למוקד המבצעי שלנו, שמאוייש 24/7 ועובד בשיתוף פעולה עם גורמי הביטחון הרלוונטיים. לאורך השנים הצלחנו להשיב מאות כלים שנגנבו, לפעמים תוך שעות בודדות, וללא ספק אפשר לומר שרוכב שמותקנת מערכת איתור על האופנוע שלו יודע שהוא יכול לישון טוב יותר בלילה.

ברוב המקרים כשמדובר על התקנת מערכת איתור, אנחנו מתייחסים אליה בהקשר של אופנועים, משום שהם נחשבים לכלים שהגנבים אוהבים מאוד. אולם מערכת איתור ניתן להתקין לא רק על אופנועים ולא רק על כלים שיש להם שני גלגלים. במרכז ההתקנות של הזעקה האחרונה אנחנו מתקינים מערכות איתור מתקדמות גם על כלים נוספים, שהם פופולריים ונפוצים לא פחות, והמערכת עובדת ביעילות רבה גם עליהם.

מערכת איתור לאופנוע

על אילו עוד כלים אפשר להתקין מערכת איתור?  

  • קטנועים – אמנם רכב דו גלגלי, וגם כזה שהגנבים אוהבים, אבל מערכת איתור לקטנוע יכולה לשמש לא רק כאמצעי מיגון אלא גם ככלי עזר לניהול ציי רכב. למשל, חברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות צי של שליחים, יכולות להתקין מערכת איתור על הקטנועים כדי לדעת איפה נמצא כל שליח בכל רגע, ובכך לייעל את ניהול העבודה בצורה דרמטית. מערכת האיתור מתאימה לכל סוגי הקטנועים ומותקנת עליהם בצורה מוצפנת ומוגנת מפני נזקי רטיבות ובלאי.
  • טרקטורונים – טרקטורון הוא כלי פופולרי מאוד, בעיקר בקרב צעירים שרוכבים עליו למטרות הנאה בשעות הפנאי. בגלל שהוא נחשב לכלי יקר, גנבים מנסים לפעמים לגנוב טרקטורון למטרות סחיטה וכופר. במקרים רבים אפילו אין צורך להתניע אותו, אלא רק להגיע עם נגרר או רכב משא ולהעמיס אותו תוך מספר דקות. מערכת האיתור DEFENDER PRO I מותאמת במיוחד לטרקטורונים והשירות שאנחנו נותנים למי שמתקין את המערכת הזו חוצה גם את גבולות הקו הרוק, כיוון שאנחנו יודעים מניסיוננו שרבים מהכלים נגנבים ומיד עושים דרכם לכיוון הזה.
  • רייזרים (RZR) – בדומה לטרקטורונים, גם רייזרים הוא כלי שנפוץ אצל צעירים, אך הוא משמש לא רק לכיף אלא גם להתניידות יומיומית, בעיקר במקומות קטנים. רייזרים הם כלים קטנים וזריזים שקל יחסית לנהוג עליהם, וניתן לעשות את זה כבר מגיל 16. אנחנו מכירים לא מעט מקרים של ניסיונות גניבה של רייזרים מנערים שלא יכלו לעשות דבר מול חבורת גנבים שמאיימת עליהם, ולכן מערכת איתור היא אמצעי מעולה להגנה על הרייזר כיוון שגם אחרי שהכלי נגנב, המוקד יודע לאתר במדויק את מיקומו ולהגיע אליו באמצעות הצוות הייעודי.
  • קלנועיות – קלנועית הפכה לכלי יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות, לא רק בקיבוצים ויישובים קטנים אלא גם בערים, ואפילו במפעלים או מתקנים עם שטח גדול ומרחקים ארוכים שצריך ללכת. הקלנועית משמשת בעיקר את מי שמתקשה בהליכה או שצריך להגיע במהירות ממקום למקום לצורך עבודתו. בנוסף, הקלנועית היא כלי רכב חשמלי שאינו דורש רישיון נהיגה מיוחד, קל משקל, נוח לתפעול וחסכוני. מכל הסיבות הללו, אפשר להבין למה קלנועית היא כלי שעלול להיגנב בקלות יחסית ולמה כדאי להשקיע באמצעי מיגון כמו מערכת איתור. חשוב להזכיר שיש אנשים שעבורם הקלנועית היא ממש חבל הצלה והם אינם יכולים להגיע לשום מקום בלעדיה, ובמקרים אלו החשיבות לאיתור והשבת הקלנועית אף גבוהה יותר.

כמה עולה התקנת מערכת איתור?

כל מערכת איתור מותאמת במיוחד לסוג הכלי הספציפי שעליו היא מותקנת, לגודלו ולנפח שלו. לכן, המחיר משתנה מהתקנה להתקנה ותלוי גם בגורמים נוספים כמו שירות וחיבור למוקד. מה שכן אפשר לומר בכל מקרה זה שהעלות של התקנת מערכת איתור, על כל כלי, בהחלט שווה את השקט הנפשי ואת הידיעה שיש מי שמשגיח על הכלי שלכם בכל רגע נתון.

כדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר להתקנת מערכת איתור לקטנועים, טרקטורונים, רייזר או קלנועיות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6839129 או להשאיר את הפרטים שלכם בעמוד הזה ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים ויתאם עבורכם מועד להתקנה.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן