מערכת איתור – לא רק לאופנועים

מיגון לאופנועים הוא נושא שלא כדאי להקל בו ראש. אחרי שהשקעתם את מיטב כספכם לקנות את האופנוע שתמיד רציתם, מיגון הוא המקום האחרון שתרצו לחסוך בו. אמצעי המיגון שניתן לעשות בהם שימוש הם רבים ומגוונים, ולכל אחד ייעוד אחר: מנעול לאופנוע שימנע אפשרות להזיז את הכלי, ועד מערכות חכמות שמהוות את אחד הפתרונות המתקדמים והטובים ביותר למיגון רכב דו גלגלי – מערכת מיגון ואיתור. מדובר במערכת חכמה שיודעת לאתר בכל רגע נתון את הכלי, משדרת את מיקומו לאפליקציה ייעודית על הטלפון הנייד של בעל הכלי וגם למוקד המבצעי שלנו, שמאויש 24/7 ועובד בשיתוף פעולה עם גורמי הביטחון הרלוונטיים. לאורך השנים הצלחנו להשיב מאות כלים שנגנבו, לפעמים תוך שעות בודדות, וללא ספק אפשר לומר שרוכב שמותקנת מערכת איתור על האופנוע שלו יודע שהוא יכול לישון טוב יותר בלילה.

ברוב המקרים כשמדובר על התקנת מערכת מיגון ואיתור, אנחנו מתייחסים אליה בהקשר של אופנועים, משום שהם נחשבים לכלים שהגנבים אוהבים מאוד. אולם מערכת איתור ניתן להתקין לא רק על אופנועים ולא רק על כלים שיש להם שני גלגלים. במרכז ההתקנות של הזעקה האחרונה אנחנו מתקינים מערכות איתור מתקדמות גם על כלים נוספים, שהם פופולריים ונפוצים לא פחות, והמערכת עובדת ביעילות רבה גם עליהם.

על אילו עוד כלים אפשר להתקין מערכת איתור?  

קטנועים

אמנם רכב דו גלגלי, וגם כזה שהגנבים אוהבים, אבל מערכת מיגון ואיתור לקטנוע יכולה לשמש לא רק כאמצעי מיגון אלא גם ככלי עזר לניהול ציי רכב. למשל, חברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות צי של שליחים, יכולות להתקין מערכת איתור על הקטנועים כדי לדעת איפה נמצא כל שליח בכל רגע, ובכך לייעל את ניהול העבודה בצורה דרמטית. מערכת האיתור מתאימה לכל סוגי הקטנועים ומותקנת עליהם בצורה מוצפנת ומוגנת מפני נזקי רטיבות ובלאי.

טרקטורונים

טרקטורון הוא כלי פופולרי מאוד, בעיקר בקרב צעירים שרוכבים עליו למטרות הנאה בשעות הפנאי. בגלל שהוא נחשב לכלי יקר, גנבים מנסים לפעמים לגנוב טרקטורון למטרות סחיטה וכופר. במקרים רבים אפילו אין צורך להתניע אותו, אלא רק להגיע עם נגרר או רכב משא ולהעמיס אותו תוך מספר דקות. מערכת המיגון והאיתור DEFENDER PRO I מותאמת במיוחד לטרקטורונים והשירות שאנחנו נותנים למי שמתקין את המערכת הזו חוצה גם את גבולות הקו הרוק, כיוון שאנחנו יודעים מניסיוננו שרבים מהכלים נגנבים ומיד עושים דרכם לכיוון הזה.

רייזרים (RZR)

בדומה לטרקטורונים, גם רייזרים הוא כלי שנפוץ אצל צעירים, אך הוא משמש לא רק לכיף אלא גם להתניידות יומיומית, בעיקר במקומות קטנים. רייזרים הם כלים קטנים וזריזים שקל יחסית לנהוג עליהם, וניתן לעשות את זה כבר מגיל 16. אנחנו מכירים לא מעט מקרים של ניסיונות גניבה של רייזרים מנערים שלא יכלו לעשות דבר מול חבורת גנבים שמאיימת עליהם, ולכן מערכת מיגון ואיתור לרייזרים היא אמצעי מעולה להגנה עליהם כיוון שגם אחרי שהכלי נגנב, המוקד יודע לאתר במדויק את מיקומו ולהגיע אליו באמצעות הצוות הייעודי.

רכבים תפעוליים וקלנועיות

קלנועית הפכה לכלי יותר ויותר נפוץ בשנים האחרונות, לא רק בקיבוצים ויישובים קטנים אלא גם בערים, ואפילו במפעלים או מתקנים עם שטח גדול ומרחקים ארוכים שצריך ללכת. הקלנועית משמשת בעיקר את מי שמתקשה בהליכה או שצריך להגיע במהירות ממקום למקום לצורך עבודתו. בנוסף, הקלנועית היא כלי רכב חשמלי שאינו דורש רישיון נהיגה מיוחד, קל משקל, נוח לתפעול וחסכוני. מכל הסיבות הללו, אפשר להבין למה קלנועית היא כלי שעלול להיגנב בקלות יחסית ולמה כדאי להשקיע באמצעי מיגון כמו מערכת מיגון ואיתור לקלנועיות ורכב תפעולי. חשוב להזכיר שיש אנשים שעבורם הקלנועית היא ממש חבל הצלה והם אינם יכולים להגיע לשום מקום בלעדיה, ובמקרים אלו החשיבות לאיתור והשבת הקלנועית אף גבוהה יותר.

קרוואנים

קרוואן הוא השקעה יקרה מאוד. המערכות השונות והמבנה הייחודי של הקרוואן הופכים אותו לתחביב לא זול, אבל אם יש בבעלותכם קרוואן אתם בוודאי לא רוצים לחסוך באחד הסעיפים הכי חשובים – המיגון שלו. קרוואן הוא נגרר ואינו מחובר 24/7 לרכב אלא רק בעת הצורך. הוא עומד זמן רב לבדו, בין הטיולים, ואם הוא אינו ממוגן כנדרש הוא בבחינת “פרצה קוראת לגנב”. מערכת מיגון ואיתור לקרוואנים נגררים מעניקה להם הגנה מרבית מפני ניסיונות גניבה. מדובר במערכת מיגון ואיתור מתקדמת מסוג PRO אשר מתריעה באופן שקט באמצעות האפליקציה לבעל הרכב, משדרת את מיקומו בזמן אמת למוקד מבצעי מאויש 24/7, ומספקת הגנה מלאה, כולל ניסיון השבה בכל מקרה של גניבה על ידי צוות ייעודי בשיתוף פעולה מלא עם כוחות הביטחון.

כמה עולה התקנת מערכת איתור?

כל מערכת איתור מותאמת במיוחד לסוג הכלי הספציפי שעליו היא מותקנת, לגודלו ולנפח שלו. לכן, המחיר משתנה מהתקנה להתקנה ותלוי גם בגורמים נוספים כמו עזרים נוספים כמו גלאי תאונה, סוג השירות והחיבור למוקד מבצעי. מה שכן אפשר לומר בכל מקרה זה שהעלות של התקנת מערכת איתור, על כל כלי, בהחלט שווה את השקט הנפשי ואת הידיעה שיש מי שמשגיח על הכלי שלכם בכל רגע נתון.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן