אזעקת ביפר – אזעקה לאופנוע מהדור החדש

בים המותגים והאזעקות שמציע שוק המיגון לרכב דו גלגלי, לפעמים קשה להבדיל בין הסוגים השונים של אזעקה לאופנוע. כולנו רוצים מצד אחד לרצות את חברת הביטוח, מצד שני לא לשלם מחיר יקר מידי ומצד שלישי שהאופנוע שלנו יהיה ממוגן. הגיוני. אז בכל זאת איך בוחרים אזעקה לאופנוע, ועוד כזאת שבאמת תעשה את העבודה שלה? קודם כל כמה כללים בסיסיים ללא קשר לסוג האזעקה:

  • עשו לעצמכם טובה, ולכו למתקין מורשה ומנוסה. מה שזול עולה ביוקר, וחיסכון בעלות ההתקנה יכול לגרור אחריו הוצאה גדולה יותר בעלות של תיקון הנזק שעלול להיגרם.
  • שירות – חלק לא פחות חשוב מההתקנה עצמה. בלי מקום שיודע לתת לכם שירות, כאילו עשיתם חצי עבודה. חלפים זמינים, אנשי מקצוע ומוקד מבצעי הם חלק בלתי נפרד מכל מערכת מיגון.
  • שימו לב שאתם מקבלים אזעקה עם צריכת זרם חסכונית. האזעקות המודרניות הן כאלה ברובן, ועדיין צריך לוודא זאת עם המתקינים כדי לא להתעורר בוקר אחד בלי מצבר דווקא כשאתם ממהרים לפגישה.
אזעקה לאופנוע

אחרי ששקללנו את כל הנתונים האלה נשארנו עם אזעקה משתלמת במיוחד ולא סתם היא אחת האזעקות הכי פופולריות היום בשוק המיגון לדו גלגלי – אזעקת ביפר.

אזעקת ביפר היא אזעקה לאופנוע שלכם, שמותקנת עליו בצורה מוצפנת ויודעת להתריע אצלכם בשלט ברגע שמישהו מנסה להזיק לו. שימו לב שההתראה היא רק אצלכם בשלט, כלומר זוהי “אזעקה שקטה” שלא מייצרת רעש. מעבר לעובדה שאזעקה מרעישה היא כבר אינה חוקית היום, זה יתרון גדול עבורכם משום שההתראה מתקבלת גם אם אתם לא נמצאים בטווח קרוב לכלי, וכך אתם יכולים לדעת מה קורה איתו גם אם יצאתם לאכול צהריים והאופנוע נשאר בחניון של המשרד.

לאזעקת ביפר יש טווח קליטה מצוין, טוב יותר מהרבה אזעקות אחרות. הוא מגיע עד קילומטר בשטח פתוח, וקצת פחות מזה בשטח בנוי. מרחק שסביר שרובנו לא מתרחקים מהכלי שלנו ברגל באופן שגרתי. אזעקת ביפר כוללת גם גלאי זעזועים מתקדם שמתריע על נגיעה באופנוע, כמובן לאחר שכיוונתם אותו והגדרתם לו מהי מבחינתכם נגיעה שדורשת התראה.

יתרון גדול של אזעקת ביפר, היא היותה אזעקה חכמה. היא יודעת לדרוך את המערכת באופן אוטומטי לאחר פרק זמן שהגדרתם לה בעת ההתקנה, וחוסכת מכם את ההתלבטות הנצחית של “הפעלתי את האזעקה או לא?” שכולנו עברנו אותה לפחות פעמיים-שלוש בימי חיינו.

לאור כל זאת, יחד עם העובדה שאזעקת ביפר מתאימה להתקנה על כל סוגי הרכב הדו גלגלי עם מצבר של  12 וולט, כנראה שלא סתם היא האזעקה הנמכרת ביותר בשוק. כמובן שהיא עומדת בכל דרישות חברות הביטוח לצורך עריכת ביטוח לאופנוע, וכמו כן לאחר ההתקנה שאורכת לא יותר משעתיים, תקבלו אישור מיגון להצגה בפני חברות הביטוח שמכירות באזעקת ביפר כאמצעי מיגון תקני.

אזעקת ביפר של הזעקה האחרונה היא מהאזעקות הטובות והמתקדמות שיש כיום בשוק. הזעקה האחרונה מתמחה בהתקנות מערכות של אזעקת ביפר וכן במתן שירות לכלים לאחר ההתקנה, לרבות חיבור למוקד מבצעי מאוייש 24/7 עם מוקדנים מנוסים וצוות סיירים מקצועי למקרה הצורך.

אלפי רוכבים כבר התקינו אזעקת ביפר מבית הזעקה האחרונה ונהנים ממיגון איכותי לאופנוע ומשירות ללא תחרות במחירים הוגנים. צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד להתקנה של אזעקת ביפר. מוזמנים להשאיר פרטים כאן או לדבר איתנו בטלפון 03-6839129.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן