אזעקת ביפר – אזעקה לאופנוע מהדור החדש

בין כל המותגים והאזעקות שמציע שוק המיגון לרכב דו גלגלי, לפעמים קשה להבדיל בין הסוגים השונים של אזעקה לאופנוע. כולנו רוצים שהכלי שלנו יהיה ממוגן עם מערכת מיגון אמינה ויעילה, במחיר סביר שבעיקר יצדיק את ההשקעה וייתן למורה לכסף. הגיוני.

אז בכל זאת איך בוחרים אזעקה לאופנוע, ועוד כזאת שבאמת תעשה את העבודה שלה? קודם כל כמה כללים בסיסיים ללא קשר לסוג האזעקה:

  • עשו לעצמכם טובה, ולכו למתקין מורשה ומנוסה. מה שזול עולה ביוקר, וחיסכון בעלות ההתקנה יכול לגרור אחריו הוצאה גדולה יותר בעלות של תיקון הנזק שעלול להיגרם.
  • שירות – חלק לא פחות חשוב מההתקנה עצמה. בלי מקום שיודע לתת לכם שירות, כאילו עשיתם חצי עבודה. חלפים זמינים, אנשי מקצוע ומוקד מבצעי הם חלק בלתי נפרד מכל מערכת מיגון.
  • שימו לב שאתם מקבלים מערכת עם צריכת זרם חסכונית. מערכות המיגון והאיתור המודרניות הן כאלה ברובן, ועדיין צריך לוודא זאת עם המתקינים כדי לא להתעורר בוקר אחד בלי מצבר דווקא כשאתם ממהרים לפגישה.

אזעקת ביפר

בשקלול כל הנתונים האלה, האזעקה שהיתה פופולריות ויעילה מאוד בעבר היתה אזעקת ביפר. זו היתה אזעקה שקטה שאינה מייצרת רעש בסביבת הכלי עצמו ומתריעה אצל בעל הכלי בלבד, באמצעות שלט. אזעקה זו פותחה לאור התיקון לחוק הרעש, שאסר על אזעקות רועשות, והיתה פופולרית מאוד בגלל יעילותה. 

מעבר לעובדה שהיא שקטה, האזעקה היתה בעלת טווח קליטה מצוין – עד קילומטר בשטח פתוח, וקצת פחות מזה בשטח בנוי. וכך היה ניתן לקבל התראה גם אם בעלי הכלי לא נמצא בקרבתו, למשל אם הוא יצא לאכול צהריים והאופנוע נשאר בחניון של המשרד.

אזעקה ביפר כבר אינה נמכרת ומותקנת על כלים דו גלגליים, משום שהזמנים השתנו ואיתם גם המציאות והצרכים שהיא מכתיבה. כיום נדרשות מערכות מתקדמות יותר למיגון כלים דו גלגליים, כאלה שלא רק מודיעות על בעיה, אלא מהוות גם חלק מהפתרון. 

מערכת מיגון ואיתור

כיום כשמדברים על מיגון, כבר לא מדובר על "אזעקה" אלא על מערכת מיגון ואיתור – מערכת שלמה, מתקדמת ומודרנית שגם מתריעה במקרים חריגים של ניסיון גרירה, הרמה או הזזה של הכלי, אבל גם יודעת לאתר את הכלי בזמן אמת ולשדר את המיקום שלו. המערכות הללו מתאימות לא רק לאופנועים וקטנועים אלא גם לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים, רכבים תפעוליים וקלנועיות

כמו כן, השדרוג המשמעותי ביותר של מערכות המיגון והאיתור לעומת אזעקת הביפר, הוא החיבור למוקד המבצעי. מיקום הכלי משודר כמובן ללקוח באמצעות אפליקציה ייעודית, אבל גם למוקד מבצעי המאויש 24/7 ובו מוקדנים העוקבים אחרי התנועות שלו, במקרה ומתעורר חשד לגניבה. המוקד נמצא בקשר עם כוחות הביטחון וכן עם צוות ייעודי בכוננות, על מנת להזניק אותם במקרה הצורך לטובת ניסיון השבה של הכלי. 

יתרון גדול נוסף של מערכת מיגון ואיתור מודרנית, היא היותה חכמה. היא יודעת להידרך באופן אוטומטי לאחר פרק זמן שהגדרתם לה בעת ההתקנה, וחוסכת מכם את ההתלבטות הנצחית של "הפעלתי את האזעקה או לא?" שכולנו עברנו אותה לפחות פעמיים-שלוש בימי חיינו.

מערכת מיגון ואיתור PRO 

מערכת המיגון והאיתור PRO מבית הזעקה האחרונה, מספקת את כל אלה, ברמה הגבוהה ביותר. זו מערכת שמתאימה להתקנה על כל סוגי הרכב הדו גלגלי – אופנועים, כולל אופנועי שטח, וקטנועים, וכמו כן גם על רייזרים, טרקטורונים, רכבים תפעוליים וקלנועיות. 

זוהי מערכת שקטה כמובן, המתריעה אצל בעל הכלי בלבד, וכמובן משדרת את מיקום הכלי וכל התראה לגביו גם אליו וגם למוקד מבצעי המאויש סביב השעון, ויודע להזניק צוות ייעודי במקרה של גניבה, לטובת ניסיון השבה. הסטטיסטיקה מספרת שאחוז גבוה מאוד מהניסיונות הללו עולים יפה, וכלים רבים חוזרים לבעליהם בתוך זמן קצר (לעתים פחות מ-24 שעות). 

אלפי רוכבים כבר התקינו מערכת מיגון ואיתור PRO על הכלים שלהם, ונהנים ממיגון איכותי, משירות ללא תחרות במחירים הוגנים ובעיקר ישנים טוב יותר בלילה. 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן