איך נשמור על האופנוע שלנו?

כל רוכב אופנוע או קטנוע מכיר את הסיכונים שבהחזקת רכב דו גלגלי – אלו הם כלי הרכב הנגנבים ביותר בישראל. הקלות שבה ניתן להרים אופנוע ולהניע אותו ממקום למקום הופכת אותו לטרף קל עבור הגנבים, ומאלצת את הרוכבים להתגונן מפניהם בשלל אמצעים שהולכים ונהיים מורכבים ומתוחכמים יותר משנה לשנה.

כיום כבר ברור כי חלק מההוצאות השנתיות על אופנוע או קטנוע, בנוסף לרישוי שנתי, ביטוח, דלק וטיפולים, מיועדות למיגון של הכלי. התקנת מערכות מיגון לאופנוע שלנו כבר אינה בגדר מותרות – גם בגלל דרישות חברות הביטוח למיגון בסיסי לפני עריכת הביטוח, וגם כדי להקשות על הגנבים שאורבים בכל לילה לכלים לא ממוגנים.

בגלל העלויות הגבוהות של ביטוח מקיף לאופנוע, לא כל הרוכבים עורכים ביטוח כזה, ורבים מהם מעדיפים להשקיע סכום נמוך יותר בהתקנה של מערכת מיגון ואיתור לאופנוע שלהם, שתגרום להם לישון קצת יותר טוב בלילה. על מנת למגן את הכלי שלכם היטב, בין אם יש לכם ביטוח מקיף ובין אם לא, קיימות כמה אפשרויות, רובן מתאימות לרוב הכלים – אופנועים וקטנועים, לרבות אופנועי שטח וגם לטרקטורונים, רייזרים ואפילו קלנועיות וקרוואנים.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע

זו מערכת המכילה מנגנון מוצפן המשדר את מיקום הכלי בכל רגע נתון למוקד מבצעי מאויש 24/7, וגם לבעל הכלי באמצעות אפליקציה המותקנת על המכשיר הנייד שלו. בנוסף, יודעת המערכת לזהות מקרים של ניתוק מצבר, פתיחת/סגירת סוויץ' ואף את מהירות הנסיעה. היתרון העצום של מערכת כזו הוא כמובן אפשרות המעקב אחרי הכלי, שמאפשרת למוקד להיות בקשר עם הכלי גם במקרה של ניסיון גניבה, ובמקרה הצורך להזעיק את הסיירים ו/או את כוחות הביטחון למקום בו הוא נמצא. מערכת מיגון ואיתור כזו ניתן להתקין על כל סוגי הרכב הדו גלגלי, וכן על טרקטורונים, רייזרים וקלנועיות.

סוגי מערכות מיגון ואיתור

PRO

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהדור החדש של מערכות האיתור והמיגון. היא מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, בעלת צריכת זרם נמוכה וחסכונית ועמידה בפני פגעי מזג אוויר. המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 ובו מוקדנים דרוכים אשר במקרה של ניסיון גניבה יקפיצו מיד צוות ייעודי או את כוחות הביטחון על מנת לנסות ולהשיב את הכלי לבעליו החוקיים. מערכת PRO מתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות. 

PRO I

רבים מהכלים שנגנבים בישראל עוברים תוך זמן קצר אל מעבר לקו הירוק, לשטחים שבהם אין אפשרות לאתר אותם או להגיע אליהם כדי להשיב אותם לבעליהם החוקי. מערכת PRO I דומה במאפייניה למערכת PRO אולם כוללת אחריות נגד גניבה, ומבטיחה ניסיון השבה של הכלי מכל מקום אליו הוא נגנב, גם מעבר לקו הירוק. המערכת מתאימה לכל סוגי האופנועים (כולל אופנועי שטח) והקטנועים, לרייזרים ולטרקטורונים.

PRO Z

חברות הביטוח מחייבות את כל בעלי הכלים הדו-גלגליים למגן את הכלי לפני עריכת ביטוח. לשם כך יש צורך במערכת מיגון שעונה על הדרישות של חברת הביטוח מצד אחד, וגם כמובן מספקת הגנה מרבית מפני גניבות מצד שני. מערכת PRO Z לאופנועים ולקטנועים נהנית מחיבור למוקד המבצעי, וכן ניסיון השבה של הכלי בכל הארץ ואף מעבר לגבולות הקו הירוק. היתרון הגדול של המערכת נעוץ בעלות ההתקנה הנמוכה יחסית לשירות ולשקט הנפשי שהיא מעניקה, וכמובן בהתאמה מלאה לכל דרישות חברות הביטוח. 

גלאי תאונה

זהו רכיב שמטרתו להגן על הרוכב ולא על הכלי – מטרה לא פחות (ואף יותר) חשובה. גלאי תאונה המותקן על האופנוע שלכם יודע לזהות תנועות חריגות והתהפכות של הכלי, ובמקרה כזה לתת מיד התראה למוקד על מנת שייצור קשר עם הרוכב. במקרה שבו המוקד לא מצליח להשיג את הרוכב, נשלח מיד אמבולנס למיקום שלו, כפי שמופיע במוקד, כדי לתת לרוכב עזרה ראשונה ופינוי במקרה הצורך. גלאי תאונה ניתן להתקין על כל רכב דו גלגלי, בהשקעה קטנה מאוד ביחס לתמורה שהוא נותן, השקעה שעשויה לא רק להבטיח לרוכב רכיבה בראש שקט, אלא אף להציל חיי אדם.

חבילת מיגון שלמה לאופנוע שלכם

כל המערכות הללו קיימות על מנת להעניק לחובבי הרכיבה ורכבי השטח חוויית רכיבה בטוחה מצד אחד, ולצמצם את הסיכון שהם יתעוררו בוקר אחד ולא ימצאו את הכלי מצד שני. השקעה בהתקנה של מערכות מיגון ואיתור כדי לשמור על הכלי שלכם היא לא פחות חשובה מעריכת ביטוח, והעלות הכוללת שלהן ודאי נמוכה מהסכום שאתם עלולים לשלם במקרה של גניבה או נזק, אם אין ברשותכם ביטוח מקיף.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה הן המילה האחרונה בתחום המיגון לרכב, ומהוות מענה הולם במקרים של גניבת אופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות ורייזרים. המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה מאויש 24/7 ומחזיק בצוות מוקדנים וסיירים מקצועיים ומנוסים החולשים על כל חלקי הארץ, וכמו כן עובדים בשיתוף פעולה עם כל כוחות הביטחון על מנת להשיב את הכלי שלכם במהירות האפשרית במקרה של ניסיון גניבה. על ידי פעולה מהירה ויעילה של צוות המוקד שלנו הוחזרו מאות כלים לבעליהם החוקיים, חלק מהם עוד באותו הלילה בו נגנבו!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן