האם מומלץ להתקין מערכת איתור לאופנוע שלנו?

התשובה הקצרה היא "כן". אבל שמירה על האופנוע שלנו היא לא תמיד משימה פשוטה, וגם מספקת לרוכבים לפעמים לא מעט כאבי ראש: לזכור האם קשרנו את האופנוע כמו שצריך, האם הפעלנו את האזעקה, האם נמצא את האופנוע בבוקר במקום שבו השארנו אותו בלילה… מהצד השני חברות הביטוח מוסיפות עוד ועוד דרישות משנה לשנה ומעלות את מחיר הביטוח המקיף למחירים שכבר צריך לחשוב שלוש פעמים האם אנחנו רוצים לשלם אותם. עקב כך, רוכבים וחובבי דו גלגלי רבים מחפשים לעצמם פתרונות נוספים שיעזרו להם למגן את הכלי שלהם ולשמור עליו ככל הניתן מפני ניסיונות גניבה.

אופנועים וקטנועים הם כלים מועדים לפורענות, את זה אנחנו כבר יודעים. זו כמובן אחת הסיבות לכך שהביטוח עליהם יקר מאוד ובמקרים מסוימים יכול להיות לא משתלם, במיוחד כאשר בהוצאות צריך גם לקחת בחשבון ציוד מיגון בסיסי, לנו ולאופנוע. אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

מיגון מומלץ לאופנועים

כדי לשדרג את מיגון האופנוע שלכם, ניתן להתקין עליו מערכת מיגון ואיתור. זו מערכת שמעניקה לכם ראש שקט כאשר היא על הכלי שלכם, בעיקר כשאתם הולכים לישון בלילה או עולים למשרד שלכם בקומה ה-15 כשהאופנוע חונה בחניון 3-. מערכת איתור לאופנוע היא בעצם רכיב אלקטרוני קטן שהמתקינים שלנו יודעים להצפין אותו בתוך הכלי שלכם, כך שחוץ מהם אף אחד לא יוכל למצוא אותו. הרכיב הזה משדר את המיקום של הכלי בכל רגע נתון, היישר למוקד המבצעי שלנו, שמאויש כמובן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במוקדנים שנמצאים בקשר עם כוחות הביטחון הרלוונטיים ויודעים להזעיק אותם במקרה הצורך.

בנוסף למוקד, גם אתם יכולים לדעת בדיוק מה קורה עם הכלי, באמצעות אפליקציה שמותקנת על המכשיר הנייד שלכם ודרכה תוכלו גם לקבל התראות וגם לראות שהכלי עדיין במקום מתי שתרצו. אם הכלי זז ממקומו בפעולה שאינה שגרתית (נגיד בשעת לילה מאוחרת או למיקום חשוד) המוקד יידע גם ליצור אתכם קשר כדי לוודא שאכן יש בעיה, וכאמור במקרה הצורך להזניק צוות ייעודי של סיירים או את כוחות הביטחון.

מיגון – לא ביטוח 

חשוב לציין כי מערכת מיגון ואיתור לאופנוע אינה ביטוח מקיף או פוליסת ביטוח בכלל. אבל גם אף חברת ביטוח כנראה לא תוציא צוות של סיירים באמצע הלילה לרדוף אחרי הכלי שלכם. להרבה רוכבים רבים חשוב לקבל את הכלי שלהם בחזרה, ופחות מעניין אותם פיצוי כזה או אחר. התקנה של מערכת מיגון ואיתור מבטיחה שבכל מקרה של ניסיון גניבה ייצא צוות לנסות ולהשיב את הכלי שלכם, ובמקרים רבים מאוד אכן נרשמו הצלחות בהשבת כלים גנובים לבעליהם.

מכירות האופנועים, והרכב הדו גלגלי, נמצאות בעלייה מתמדת. העומס הבלתי נסבל בכבישים, פקקי התנועה ועבודות התשתית הרבות בכל פינה עושות את שלהם, ונהגים רבים מבקשים למצוא פתרון בדמות רכב דו גלגלי שהוא גמיש וזריז יותר ולא צריך לעמוד בפקקים. גם עלות האחזקה הנמוכה ביחס לרכב פרטי תורמת לעניין, ומעבר לרכב דו גלגלי בהחלט יכול לצמצם את ההוצאה השנתית על רכב והתניידות ולכן הכלים האלה הופכים לפופולריים יותר.

אך צריך לזכור שעם העלייה במספר הכלים, ככל הנראה תהיה גם עליה במספר ניסיונות הגניבה. לכן, חשוב להיות מודעים לכך ולא לוותר על אמצעי מיגון מתקדמים לאופנוע או לקטנוע שלכם – החיסכון כאן עלול לעלות ביוקר מאוחר יותר, שלא לדבר על עוגמת הנפש וכאב הלב של להיפרד מכלי חדש לגמרי עוד לפני שהספקתם ליהנות ממנו.

הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של הזעקה האחרונה שישנים טוב יותר בלילה עם מערכת האיתור לאופנוע המתקדמת ביותר בשוק! 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן