האם מומלץ להתקין מערכת איתור לאופנוע שלנו?

התשובה הקצרה היא “כן”. אבל שמירה על האופנוע שלנו היא לא תמיד משימה פשוטה, וגם מספקת לרוכבים לפעמים לא מעט כאבי ראש: לזכור האם קשרנו את האופנוע כמו שצריך, האם הפעלנו את האזעקה, האם נמצא את האופנוע בבוקר במקום שבו השארנו אותו בלילה…מהצד השני חברות הביטוח מוסיפות עוד ועוד דרישות משנה לשנה ומעלות את מחיר הביטוח המקיף למחירים שכבר צריך לחשוב שלוש פעמים האם אנחנו רוצים לשלם אותם. עקב כך, רוכבים וחובבי דו גלגלי רבים מחפשים לעצמם פתרונות נוספים שיעזרו להם למגן את הכלי שלהם ולשמור עליו ככל הניתן מפני ניסיונות גניבה.

אופנועים וקטנועים הם כלים מועדים לפורענות, את זה אנחנו כבר יודעים. זו כמובן אחת הסיבות לכך שהביטוח עליהם יקר מאוד ובמקרים מסוימים יכול להיות לא משתלם. בהוצאות צריך גם לקחת בחשבון ציוד מיגון בסיסי כמו מנעול לאופנוע ואזעקה כמו אזעקת ביפר, ובכל מקרה אלה דברים שצריך לרכוש בנוסף לביטוח ולא במקומו. אז מה בכל זאת אפשר לעשות?

אזעקה לאופנוע

כדי לשדרג את מיגון האופנוע שלכם, ניתן להתקין עליו מערכת איתור. זו לא מערכת שמותקנת במקום אזעקה, אלא בנוסף אליה, אבל מעניקה לכם ראש הרבה יותר שקט כאשר היא על הכלי שלכם, בעיקר כשאתם הולכים לישון בלילה או עולים למשרד שלכם בקומה ה-15 כשהאופנוע חונה בחניון 3-. מערכת איתור לאופנוע היא בעצם רכיב אלקטרוני קטן שהמתקינים שלנו יודעים להצפין אותו בתוך הכלי שלכם, כך שחוץ מהם אף אחד לא יוכל למצוא אותו. הרכיב הזה משדר לנו את המיקום של הכלי בכל רגע נתון, היישר למוקד המבצעי שלנו, שמאויש כמובן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע במוקדנים שנמצאים בקשר עם כוחות הביטחון הרלוונטיים ויודעים להזעיק אותם במקרה הצורך.

בנוסף למוקד, גם אתם יכולים לדעת בדיוק מה קורה עם הכלי, באמצעות אפליקציה שמותקנת על המכשיר הנייד שלכם ודרכה תוכלו גם לקבל התראות וגם לראות שהכלי עדיין במקום מתי שתרצו. אם הכלי זז ממקומו בפעולה שאינה שגרתית (נגיד בשעת לילה מאוחרת או למיקום חשוד) המוקד יידע גם ליצור אתכם קשר כדי לוודא שאכן יש בעיה, וכאמור במקרה הצורך להזניק צוות ייעודי של סיירים או את כוחות הביטחון.

חשוב לציין כי מערכת איתור לאופנוע אינה ביטוח מקיף או פוליסת ביטוח בכלל. אבל גם אף חברת ביטוח כנראה לא תוציא צוות של סיירים באמצע הלילה לרדוף אחרי הכלי שלכם. להרבה רוכבים רבים חשוב לקבל את הכלי שלהם בחזרה, ופחות מעניין אותם פיצוי כזה או אחר. התקנה של מערכת איתור מבטיחה שבכל מקרה של ניסיון גניבה ייצא צוות לנסות ולהשיב את הכלי שלכם, ובמקרים רבים מאוד אכן נרשמו הצלחות בהשבת כלים גנובים לבעליהם.

מכירות האופנועים, והרכב הדו גלגלי, נמצאות בעלייה מתמדת בשנה האחרונה. העומס הבלתי נסבל בכבישים, פקקי התנועה ועבודות התשתית הרבות בכל פינה עושות את שלהם, ונהגים רבים מבקשים למצוא פתרון בדמות רכב דו גלגלי שהוא גמיש וזריז יותר ולא צריך לעמוד בפקקים. גם עלות האחזקה הנמוכה ביחס לרכב פרטי תורמת לעניין, ומעבר לרכב דו גלגלי בהחלט יכול לצמצם את ההוצאה השנתית על רכב והתניידות ולכן הכלים האלה הופכים לפופולריים יותר.

אך צריך לזכור שעם העלייה במספר הכלים, ככל הנראה תהיה גם עליה במספר ניסיונות הגניבה. לכן, חשוב להיות מודעים לכך ולא לוותר על אמצעי מיגון מתקדמים לאופנוע או לקטנוע שלכם – החיסכון כאן עלול לעלות ביוקר מאוחר יותר, שלא לדבר על עוגמת הנפש וכאב הלב של להיפרד מכלי חדש לגמרי עוד לפני שהספקתם ליהנות ממנו.

כדי לחסוך מעצמכם עגמות נפש מיותרות הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של הזעקה האחרונה שישנים טוב יותר בלילה עם מערכת האיתור לאופנוע המתקדמת ביותר בשוק. מערכות האיתור שלנו הצליחו להחזיר מאות כלים גנובים לבעליהם, לפעמים תוך מספר שעות בלבד.

המערכות שלנו מתאימות (כמעט) לכל סוגי הרכב הדו גלגלי וגם לטרקטורונים, קלנועיות ורייזרים. לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולתיאום התקנה השאירו פרטים בעמוד הזה או התקשרו למספר 03-6839129

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן