הזעקה האחרונה – פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאופנוע שלך

בשנים עברו, נאלצו רוכבי הדו גלגלי למצוא לעצמם פתרונות שונים ומגוונים כדי למנוע את התמונה העגומה של לצאת מהבית בבוקר ולגלות שהאופנוע או הקטנוע נעלמו פתאום, בלי שהם שמו לב. אמצעי המיגון היו פשוטים יותר וכללו בעיקר מנעול לאופנוע, שהיה צריך לקשור לעצם קשיח במיוחד, וגם כיסוי של הכלי בתקווה שהוא יעורר כמה שפחות תשומת לב אצל הגנב הפוטנציאלי שיחלוף על פניו בשעת לילה מאוחרת.

האמצעים הללו אמנם קיימים ונמצאים בשימוש גם כיום, אבל היעילות שלהם נשארה פחות או יותר זהה. יש אמנם מנעולים טובים יותר שמקשים מאוד על פעולת הגנבים, כמו מנעול דיסק או שרשרת עם מנעול מפלדה מחוסמת, אולם עיקר הבעיה היתה ונשארה מה קורה במידה והגנב מצליח להתגבר על המנעול ולהיעלם עם האופנוע עוד לפני שמישהו שם לב (ולפעמים זה לוקח פחות מדקה).

השינוי הגדול יותר שחל באמצעי המיגון הוא שכיום הם מעניקים פתרון גם למצבים כאלה, וגם למצבים נוספים בהם אין אנשים נוספים בסביבה שיכולים לסייע או להזעיק את כוחות הביטחון וההצלה. אם פעם הרוכבים היו צריכים להשלים עם העובדה שהם ככל הנראה לא יזכו לראות את האופנוע שלהם במקרה שהוא נגנב, היום יש דרכים טובות ואמינות שיכולות בסבירות גבוהה לייצר מציאות חדשה בכל הקשור במיגון של רכב דו גלגלי.

הזעקה האחרונה – הפתרון שלכם לשקט נפשי

כחברה המובילה בתחומה, עם ניסיון של עשרות שנים במיגון והשבת כלים גנובים, הזעקה האחרונה גאה לעמוד בחזית הטכנולוגית של אמצעי המיגון והאיתור לרכב דו גלגלי. המערכות שאנחנו מתקינים והשירותים שאנו מספקים מבוססים על מיקום, ידע, מחקר ולימוד של המערכות תוך כדי פעולה, והתאמתם לכלי ולרוכב הספציפיים (ולא רק דו גלגלי – גם לכלי שטח כמו טרקטורונים ורייזרים, וכן לרכבים תפעוליים וקלנועיות ולקרוואנים). המשמעות היא שהמערכות שלנו יודעות לא רק לאתר את הכלי, אלא גם לשלוט בו במקרה הצורך ואפילו ליידע את המוקד במקרה של תקלה או מצוקה.  

הפתרונות האלה מאפשרים לנו פיקוח בזמן אמת על הנעשה בצי המנויים שלנו ומתן מענה מיטבי לכל בעיה במהירות האפשרית. כל אלה, בשילוב של מוקד מבצעי מאויש 24 שעות, 7 ימים בשבוע, מאפשרים לנו להעניק למנויים שלנו את השירות הטוב ביותר האפשרי ולגרום להם ללכת לישון טוב יותר בלילה, בידיעה שיש מי ששומר על הכלי שלהם גם כשהם ישנים.

צילום: shutterstock

אזעקות לאופנוע

בעבר אופנועים וקטנועים נדרשו למערכת אזעקה גם על מנת לבטח את הכלי, וגם כדי להישאר מעודכנים בכל מקרה שאין להם קשר עין איתו, או שאינם נמצאים בטווח שמיעה ממנו. האזעקות היו משמיעות רעש חזק על מנת למשוך תשומת לב ובמקביל להרתיע את הגנב. משום שהגנבים למדו להשתלט על המנגנון ולהשתיק אותו תוך מספר שניות, וגם בגלל ששיטות העבודה שלהם השתכללו, במקביל להתפתחות טכנולוגית המאפשרת אמצעי מיגון מודרניים ומתקדמים – כיום לא מתקינים אזעקות לאופנוע, אלא מערכות מיגון הוליסטיות שכוללות התראות ואיתור הכלי. 

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע

הדור הבא של מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה, מציע מערכות מתקדמות, עם שירות סביב השעון ויכולת לאתר את הכלי בכל רגע נתון. לכל לקוח של הזעקה האחרונה מותקנת במכשיר הסלולרי אפליקציה ייעודית של הזעקה האחרונה, בה הוא יכול לראות את מיקום הכלי בכל רגע נתון, וכמובן לקבל התראה במידה ויש סביבו פעילות חריגה או שהוא זז ממקומו. ההתראה נשלחת גם למוקד המבצעי שלנו, שמאויש 24/7 ויודע ליצור מיד קשר עם הרוכב ולעדכן אותו בנעשה. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, מוזנק מיד צוות ייעודי לכיוון הנסיעה של האופנוע וכמו כן מופעלים כוחות הביטחון הרלוונטיים למאמץ המשותף. לאורך השנים שיתוף הפעולה שלנו עם כוחות הביטחון הצליח להחזיר מאות כלים גנובים לבעליהם, חלקם ממקומות רחוקים מאוד ושכוחי אל, לעתים אפילו תוך פחות מ-24 שעות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה משתנות בין הכלים השונים וגם מציעות סוג שונה של שירות. המערכות שאנו מציעים: 

  • PRO – מתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות. 
  • PRO I – מתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות, ומספקת שירות גם מחוץ לתחומי הקו הירוק (בשטחי יהודה ושומרון).
  • PRO Z – מתאימה לכל סוגי האופנועים והקטנועים עם ביטוח מקיף. עומדת בכל דרישות חברות הביטוח. 

גלאי תאונה 

תארו לעצמכם מצב שבו אתם רוכבים באזור מבודד בלילה וחס וחלילה מאבדים שליטה על הכלי ויחד איתה גם את היכולת לזוז או לפנות את עצמכם למרכז רפואי. מצב כזה שבו אתם שוכבים לצד הכביש מבלי יכולת לתקשר או לזוז הוא מסוכן ועלול להסתיים בצורה הרבה פחות נעימה מאשר אפשר להעלות על הדעת, ולכן אנחנו ב"הזעקה האחרונה" גאים להציג פתרון מושלם וחדשני למצב הזה – גלאי תאונה.

מדובר ברכיב אלקטרוני קטן שמותקן על הכלי ויודע לזהות ולשדר למוקד ירידה חדה במהירות הכלי או תנועה חזקה וחריגה שלו. במקרה של זיהוי כזה נעשה ניסיון ליצור קשר עם הרוכב כדי לוודא האם אכן מדובר בתאונה, ואם זה לא עונה נשלח מיד אמבולנס למיקום הכלי כפי שמופיע במסכי המוקד המבצעי על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני ופינוי במידת הצורך. זהו רכיב שבהשקעה קטנה יכול פשוט להציל חיים.

עשרות אלפי לקוחות כבר ישנים טוב יותר בלילה בזכות מערכות  המיגון והאיתור שלנו, ומקבלים מאיתנו את השירות הטוב והמקצועי ביותר!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן