הזעקה האחרונה – פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאופנוע שלך

בשנים עברו, נאלצו רוכבי הדו גלגלי למצוא לעצמם פתרונות שונים ומגוונים כדי למנוע את התמונה העגומה של לצאת מהבית בבוקר ולגלות שהאופנוע או הקטנוע נעלמו פתאום, בלי שהם שמו לב. אמצעי המיגון היו פשוטים יותר וכללו בעיקר מנעול לאופנוע, שהיה צריך לקשור לעצם קשיח במיוחד, וגם כיסוי של הכלי בתקווה שהוא יעורר כמה שפחות תשומת לב אצל הגנב הפוטנציאלי שיחלוף על פניו בשעת לילה מאוחרת.

האמצעים הללו אמנם קיימים ונמצאים בשימוש גם כיום, אבל היעילות שלהם נשארה פחות או יותר זהה. יש אמנם מנעולים טובים יותר שמקשים מאוד על פעולת הגנבים, כמו מנעול דיסק או שרשרת עם מנעול מפלדה מחוסמת, אולם עיקר הבעיה היתה ונשארה מה קורה במידה והגנב מצליח להתגבר על המנעול ולהיעלם עם האופנוע עוד לפני שמישהו שם לב (ולפעמים זה לוקח פחות מדקה).

השינוי הגדול יותר שחל באמצעי המיגון הוא שכיום הם מעניקים פתרון גם למצבים כאלה, וגם למצבים נוספים בהם אין אנשים נוספים בסביבה שיכולים לסייע או להזעיק את כוחות הביטחון וההצלה. אם פעם הרוכבים היו צריכים להשלים עם העובדה שהם ככל הנראה לא יזכו לראות את האופנוע שלהם במקרה שהוא נגנב, היום יש דרכים טובות ואמינות שיכולות בסבירות גבוהה לייצר מציאות חדשה בכל הקשור במיגון של רכב דו גלגלי.

כחברה המובילה בתחומה, עם ניסיון של עשרות שנים במיגון והשבת כלים גנובים, הזעקה האחרונה גאה לעמוד בחזית הטכנולוגית של אמצעי המיגון והאיתור לרכב דו גלגלי. המערכות שאנחנו מתקינים והשירותים שאנו מספקים מבוססים על מיקום, ידע, מחקר ולימוד של המערכות תוך כדי פעולה, והתאמתם לכלי ולרוכב הספציפיים (לא רק דו גלגלי – גם רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות). המשמעות היא שהמערכות שלנו יודעות לא רק לאתר את הכלי, אלא גם לשלוט בו במקרה הצורך ואפילו ליידע את המוקד במקרה של תקלה או מצוקה.  

הפתרונות האלה מאפשרים לנו פיקוח בזמן אמת על הנעשה בצי המנויים שלנו ומתן מענה מיטבי לכל בעיה במהירות האפשרית. כל אלה, בשילוב של מוקד מבצעי מאוייש 24 שעות, 7 ימים בשבוע, מאפשרים לנו להעניק למנויים שלנו את השירות הטוב ביותר האפשרי ולגרום להם ללכת לישון טוב יותר בלילה, בידיעה שיש מי ששומר על הכלי שלהם גם כשהם ישנים.

מערכת איתור לאופנוע
צילום: shutterstock

הזעקה האחרונה עוסקת בהתקנה של מספר מערכות בטכנולוגיה מתקדמת, המתאימים לכל סוגי הרכב הדו גלגלי וכמו כן גם לטרקטורונים, רייזרים וקלנועיות:

אזעקות לאופנוע

המוצר הבסיסי ביותר הוא אזעקה לאופנוע. אופנועים וקטנועים נדרשים למערכת אזעקה גם על מנת לבטח את הכלי, וגם כדי להישאר מעודכנים בכל מקרה שאין להם קשר עין איתו, או שאינם נמצאים בטווח שמיעה ממנו. בעבר היו האזעקות משמיעות רעש חזק על מנת למשוך תשומת לב ובמקביל להרתיע את הגנב. משום שהגנבים למדו להשתלט על המנגנון ולהשתיק אותו תוך מספר שניות, וגם בגלל שהמערכות האלה נטו להרעיש פעמים רבות ללא כל צורך, כיום האזעקות המודרניות אינן מרעישות (זה גם בניגוד לחוק) ומתריעות רק בשלט של הרוכב. אזעקה מודרנית ומתקדמת כמו אזעקת ביפר יודעת להתריע בכל מקרה שבו מזוהה פעילות חריגה בסביבת הכלי הקרובה, כמו ניסיון גרירה או זעזוע שנגרם מתזוזה לא רצויה. כך, גם אם הכלי נמצא בחניון והרוכב בישיבה בקומה 15, הוא עדיין ידע בזמן אמת שמשהו מתרחש ויוכל להגיע במהירות כדי לבדוק.

מערכת איתור לאופנוע

הדור הבא של מערכות המיגון כבר לוקח את הנושא צעד אחד קדימה. אם אזעקה יודעת רק להתריע אצל הרוכב, הרי שמערכת איתור לאופנוע עושה זאת גם ישירות למי שאמור לאתר את הכלי במקרה גניבה. לכל רוכב שעל הכלי שלו יש מערכת איתור מותקנת במכשיר הסלולרי אפליקציה ייעודית של הזעקה האחרונה, בה הוא יכול לראות את מיקום הכלי בכל רגע נתון, וכמובן לקבל התראה במידה ויש סביבו פעילות חריגה או שהוא זז ממקומו. ההתראה נשלחת גם למוקד המבצעי שלנו, שיודע ליצור מיד קשר עם הרוכב ולעדכן אותו בנעשה. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, מוזנק מיד צוות ייעודי לכיוון הנסיעה של האופנוע וכמו כן מופעלים כוחות הביטחון הרלוונטיים למאמץ המשותף. לאורך השנים שיתוף הפעולה שלנו עם כוחות הביטחון הצליח להחזיר מאות כלים גנובים לבעליהם, חלקם ממקומות רחוקים מאוד ושכוחי אל, לעתים אפילו תוך פחות מ-24 שעות.

גלאי תאונה 

תארו לעצמכם מצב שבו אתם רוכבים באזור מבודד בלילה וחס וחלילה מאבדים שליטה על הכלי ויחד איתה גם את היכולת לזוז או לפנות את עצמכם למרכז רפואי. מצב כזה שבו אתם שוכבים לצד הכביש מבלי יכולת לתקשר או לזוז הוא מסוכן ועלול להסתיים בצורה הרבה פחות נעימה מאשר אפשר להעלות על הדעת, ולכן אנחנו ב”הזעקה האחרונה” גאים להציג פתרון מושלם וחדשני למצב הזה – גלאי תאונה. מדובר ברכיב אלקטרוני קטן שמותקן על הכלי ויודע לזהות ולשדר למוקד ירידה חדה במהירות הכלי או תנועה חזקה וחריגה שלו. במקרה של זיהוי כזה נעשה ניסיון ליצור קשר עם הרוכב כדי לוודא האם אכן מדובר בתאונה, ואם זה לא עונה נשלח מיד אמבולנס למיקום הכלי כפי שמופיע במסכי המוקד המבצעי על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני ופינוי במידת הצורך. זהו רכיב שבהשקעה קטנה יכול פשוט להציל חיים.

המערכות של הזעקה האחרונה עומדות בחזית הטכנולוגיה והקידמה בשוק המיגון לרכב דו גלגלי, טרקטורונים, רייזרים וקלנועיות. אלפי לקוחות כבר ישנים טוב יותר בלילה בזכות האזעקות ומערכות האיתור שלנו, ומקבלים מאיתנו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.  

הצטרפו עוד היום לזעקה האחרונה ותתחילו גם אתם לרכוב בראש שקט. לקבלת הצעת מחיר משתלמת והצטרפות לשירות מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד הזה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם, או ליצור איתנו קשר בטלפון 03-6839129.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן