השבת אופנועים וטרקטורונים גנובים מעבר לקו הירוק

גניבת כלים דו גלגליים הפכה למכת מדינה, וכל כלי שלישי בישראל עלול להיגנב על פי הסטטיסטיקה. אופנועים וקטנועים הם "טרף קל" לגנבים משום שהם קלים, ניתן להעמיס אותם על משאית או טנדר ולהיעלם איתם במהירות יחסית, גם בלי להתניע אותם. אם הגנב כבר מצליח להתניע את הכלי, המשימה שלו הופכת לצערנו לקלה עוד יותר, והסיכוי שייתפס בשעת מעשה על ידי המשטרה אינו גבוה.

המשטרה כמובן מקבלת דיווח על כלים שנגנבים, אולם במקרים רבים מאוד הכלים מועברים תוך זמן קצר אל מעבר לקו הירוק, לשטחים שבה אין תמיד אפשרות לאתר אותם, וגם אם אותרו לא תמיד יש אפשרות להגיע אליהם בקלות. המשטרה אמנם עושה מאמצים, אולם יש מקומות אליהם היא פשוט לא יכולה להגיע.

תופעת הגניבות אל מעבר לקו הירוק נפוצה מאוד וכלים רבים מוצאים את דרכם במסלול הזה, ולא תמיד הם מקבלים מענה הולם מהמשטרה, ונאלצים להישאר ללא הכלי. אם אין ברשותם ביטוח מקיף, מדובר בעוגמת נפש של ממש, משום שבמקרה כזה גם לא מתקבל שום פיצוי ומדובר בנזק כספי גדול.

השבת אופנועים וטרקטורונים גנובים מעבר לקו הירוק

אז מה עושים?

הדרך הטובה ביותר להתגונן מפני גניבות היא התקנת מערכת מיגון ואיתור על האופנוע / קטנוע או הטרקטורון שלכם. מערכת כזו יודעת לזהות ניסיון גניבה כבר בתחילתו, ופעמים רבות הגנב כלל לא מצליח להתניע את הכלי או להתרחק איתו למרחק רב מידי לפני שנעצר על ידי כוחות הביטחון או המערכת עצמה שיודעת להשבית את הכלי במקרה הצורך. כוחות הביטחון מוזנקים על ידי מוקד מבצעי, המאויש 24/7 והמערכת כמובן מחוברת אליו ומדווחת לו את מיקום הכלי בכל רגע נתון. התראה מתקבלת במוקד גם כאשר מתבצע ניתוק מצבר או תנועה חריגה של הכלי מבלי לנטרל את המערכת.

גולת הכותרת במערכות מיגון ואיתור לרכב דו גלגלי היא מערכת מדגם  PRO I – זוהי מערכת מיגון ואיתור מתקדמת הנהנית מכל היתרונות שצוינו כאן, ומעניקה שירות גם מעבר לגבולות הקו הירוק. כלומר, במקרה שהאופנוע, הקטנוע או הטרקטורון חוצים את הקו הירוק, יתבצע ניסיון השבה גם משם, על ידי הזנקת כוחות הביטחון הרלוונטיים. המוקד נמצא בקשר גם עם צה"ל ומג"ב, ויודע להפעיל אותם בעת הצורך, וכך גם אם הכלי לא נתפס לפני שחצה את הקו הירוק, יש עדיין סיכוי טוב שיושב בתוך זמן קצר.

מערכת  PRO I – לשקט הנפשי שלכם

חברת הזעקה האחרונה השיבה כבר אלפי כלים לבעליהם החוקי, לעתים תוך שעות בודדות מרגע הגניבה, ובהם גם כלים שנגנבו אל מעבר לקו הירוק. מבצעים ושיתופי פעולה עם כוחות צה"ל ומג"ב מתקיימים על פי הצורך, ולקוחות שכבר חשבו שלא יראו את הכלי שלהם לעולם, קיבלו אותו בחזרה, ברוב המקרים תקין כמעט לגמרי.

מערכת PRO I מתאימה לכל סוגי האופנועים (כולל אופנועי שטח) והקטנועים, לרייזרים ולטרקטורונים. היא מגיעה עם אזעקה שקטה המתריעה אצל בעל הכלי בלבד, צריכה זרם נמוכה למניעת ניצול יתר של המצבר, גלאי זעזועים וכמובן חיבור למוקד המבצעי של הזעקה האחרונה, המאויש במוקדנים 365 ימים בשנה, סביב השעון. עשרות אלפי לקוחות כבר ישנים טוב יותר בלילה עם מערכת מדגם PRO I של הזעקה האחרונה. הגיע הזמן להצטרף אליהם.

 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן