כיצד תוכלו להגן על האופנוע שלכם מפני גניבה?

זו הרגשה מאוד לא נעימה לצעוד לכיוון שפת המדרכה שבה החניתם את האופנוע האהוב שלכם ולא למצוא אותו. שכיחות הגניבות של כלים דו גלגליים מדגימה עד כמה לא כל כך קשה לגנוב אותם. כל מה שנדרש, למעשה, זה "אנשי מקצוע" מנוסים וציוד מתאים.

להיות בעלים של כלי רכב דו גלגלי אינו עניין של מה בכך. מעבר לכך שהוצאתם עשרות אלפי שקלים על האופנוע או הקטנוע היקר לכם, ישנן הוצאות אחרות שיש להביאן בחשבון, כמו אגרות רישוי, ביטוח חובה, ביטוח מקיף, בלאי, ואיך לא – דלק. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה לכם הוא שתישארו בלי הכלי רק בגלל שמישהו החליט לגנוב לכם אותו. אופנועים, ובעיקר קטנועים, הם כלי הרכב המובילים במספר הגניבות, מה עוד שגנבים רק משתכללים עם הזמן, ולכן אביזרי מיגון חשובים במידה רבה בכל מה שקשור להגנה על האופנוע שלכם מפני גניבה.

בנוסף לשימוש באביזרים אלה, ישנם צעדים שתוכלו לנקוט בהם כדי להרתיע גנבים ולהימנע מליפול קורבן לגניבת אופנוע. הדבר החשוב ביותר הוא לנסות לחשוב כמו שגנב אופנוע חושב. חלק קטן מהגנבים פועל כי הוא מעוניין לשמור את הכלי הגנוב, אבל רוב הגנבים מעדיפים לעשות ממנו רווח קל ומהיר. מה שבטוח הוא שכולם פועלים במהירות כדי למקסם את הרווח תוך הפחתת הסיכוי להיתפס. כאשר ישנה התלבטות בין שני אופנועים זהים, הגנב יכוון לכלי שהוא סבור שיהיה קל יותר לגנוב.

איך לצמצם את הסיכוי לגניבת האופנוע?

ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות כדי לצמצם את הסיכוי שהאופנוע שלכם ייגנב, למשל:

 • נעילת הכידון. מפתיע כמה פעמים אנשים מכבים את המנוע, מוציאים את המפתח, אבל שוכחים לנעול את הכידון, מה שהופך את פעולת גניבת כלי הרכב לקלה מאוד.
 • חניה במקום בטוח. עדיף להחנות את האופנוע במקום מואר היטב, ועוד יותר באיזור שיש בו מצלמות אבטחה בסמוך לחנויות ועסקים נוספים. גנבים נוטים לפעול יותר במקומות חשוכים ונסתרים מהעין. בנוסף, אם יש לכם גישה לחניה מקורה, מוטב שתשתמשו בה במקום להשאיר את האופנוע בחוץ, גם אם אתם נמצאים במרחק של כמה דקות ממקום הימצאו.
 • השתמשו באביזרי מיגון עבור הכלי שלכם. ישנן חברות ביטוח שמציעות הנחה על אביזרים אלה שכדאי שיהיו מותקנים על האופנוע או הקטנוע שלכם. אביזרי המיגון הפופולריים שניתן למצוא היום בשוק מאפשרים לכם להגן בצורה טובה יותר על כלי הרכב הדו גלגלי שברשותכם. אביזרים אלה הם, למשל מנעול מסוג דיסק או מנעול שרשרת. 
 •  
 •  

מערכות מיגון ואיתור

עם כל הכבוד לאמצעי המיגון המסורתיים, הפתרון האולטימטיבי בשוק המיגון לרכב דו גלגלי הוא מערכת איתור לאופנוע – זוהי מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהדור החדש של מערכות האיתור והמיגון. היא מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, בעלת צריכת זרם נמוכה וחסכונית ועמידה בפני פגעי מזג אוויר. המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 ובו מוקדנים דרוכים אשר במקרה של ניסיון גניבה יקפיצו מיד צוות ייעודי או את כוחות הביטחון על מנת לנסות ולהשיב את הכלי לבעליו החוקיים.

מערכת מיגון ואיתור לאופנוע תספק לכם: 

 • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
 • הפעלה אוטומטית – ללא שלט.
 • אזעקה שקטה – מתריעה רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
 • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
 • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
 • התרעה במקרה של ניתוק מצבר ומתח נמוך
 • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
 • מידע בזמן אמת ומעקב אחר הכלי דרך אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד
 • ניסיון השבת הכלי בכל מקרה של גניבה על ידי צוות סיירים ייעודי

 

הצטרפו עוד היום לעשרות אלפי לקוחות מרוצים שכבר ישנים טוב יותר בלילה! 

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן