מה עושים במקרה של גניבת קטנוע?

אם אתם רוכבים על קטנוע, ובעצם גם אם אתם רוכבים על כלי אחר או נוהגים ברכב, גניבה היא אף פעם לא דבר נעים. להתעורר בבוקר או לצאת מהמשרד ולראות שמקום החניה שלכם ריק, למרות שהשארתם שם את הקטנוע כשהגעתם, זה ללא ספק אחד הדברים היותר מדכאים שיכולים לקרות לכם. רק המחשבה על כמות הסידורים שצריך עכשיו לבצע יכולה לדכא בעצמה – לדווח למשטרה, לחברת הביטוח, להוציא רישיון חדש במשרד הרישוי, לרוץ מפה לשם, לעמוד בתור, לדבר עם פקידים שלא תמיד מבינים…לא נעים. ואולי הכי גרועה היא הרגשת חוסר האונים – עשיתם הכל כדי להגן על הכלי שלכם, קשרתם אותו במנעול, התקנתם אזעקה ורכשתם ביטוח, ועדיין כל זה לא ממש הרשים את הגנב שתוך פחות מדקה כבר היה עם הקטנוע שלכם בדרך לאיזה מקום מסתור, אולי אפילו מחוץ לגבולות ישראל.

השאלה החשובה אולי יותר מ”מה עושים אחרי”, היא “מה עושים לפני” – כלומר איך ניתן מראש לצמצם ככל האפשר את האפשרות של גניבת הקטנוע שלכם, ובמקרה שהוא בכל זאת נגנב (כי לא על הכל יש לנו שליטה) האם יש סיכוי לראות אותו אי פעם בחזרה? התשובה הקצרה היא כן. זה אפשרי, כמובן עד מידה מסוימת. קיימים היום פתרונות מיגון שיכולים בסבירות גבוהה לצמצם את הסיכון שבהשארת הקטנוע שלכם בחניה, ואולי אפילו להביא להשבתו במקרה הגרוע מכל.

הדבר הראשון והבסיסי הוא כמובן קשירת הקטנוע עם מנעול. מנעול לקטנוע נשמע כמו משהו מאוד בסיסי וטריוויאלי, אבל יש רוכבים שלא טורחים אפילו לקשור את הקטנוע שלהם, מסיבות השמורות בעיקר עמם, ובכך משאירים לגנבים מלאכה קלה יותר במקרה והם שמו עין על הכלי. שימוש במנעול לקטנוע שלכם הוא גם דרישת סף של חברת הביטוח, כך שבכל מקרה מנעול זה מוצר שכדאי שיהיה לכם בארגז של הקטנוע, גם אם לא עושים בו שימוש כל יום.

הפתרון הנוסף הוא מערכת איתור לקטנוע. מערכת איתור היא יחידה קטנה היודעת למצוא את מיקום הקטנוע בכל רגע נתון ולשדר אותו בזמן אמת גם לרוכב עצמו באמצעות אפליקציה וגם למוקד מבצעי שמאוייש במוקדנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. היתרון הגדול של מערכת איתור לקטנוע הוא היכולת שלה לזהות באופן מידי את מיקום הקטנוע וכיוון הנסיעה, ולהזניק במקרה הצורך צוות סיירים ייעודי לטובת ניסיון השבת הכלי. מוקדים מבצעיים מסוג זה עובדים גם בשיתוף פעולה עם כוחות הביטחון וההצלה הרלוונטיים, ובמקרה הצורך יודעים להזעיק גם אותם לסיוע בתפיסת הכלי, וכמובן גם תפיסת הגנב. לקטנוע שמוגן על ידי מערכת איתור סיכוי גבוה יותר לחזור לבעליו במקרה של ניסיון גניבה, מאשר קטנוע ללא מערכת כזו.

 

אבל איך הגנבים יודעים שעל הקטנוע מותקנת מערכת איתור?

זהו, שהם לא. וכאשר מישהו יתעסק לכם עם הקטנוע במטרה לגנוב אותו – הפעולה תזוהה מיד במוקד וצוות יוזנק אל מיקום הכלי על מנת להשיב אותו אליכם במהירות האפשרית.

כמובן שבשום מקרה אין לנו ביטוח של 100% מפני גניבות ונזקים. זה נכון לגבי כל כלי רכב, ואפילו לגבי הדירה שלכם. אולם, שימוש קבוע באמצעי עגינה כמו מנעול ומערכות מיגון ואיתור מתקדמות לקטנוע שלכם, יצמצם משמעותית את האפשרות הזו, ויעניק לכם עוד קצת שקט נפשי.

 

התקדמו למערכת איתור לקטנוע מבית הזעקה האחרונה!

אנו מתקינים מערכות איתור ומיגון מתקדמות, מהמותגים המובילים בשוק המיגון לרכב דו גלגלי. המוקד המבצעי שלנו מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאחורינו מאות סיפורי הצלחה של כלים שהושבו לבעליהם לאחר ניסיון גניבה, בחלק מהמקרים תוך פחות מ-24 שעות!

הצטרפו עכשיו והתחילו לישון בקשקט בלילה – לקבלת הצעת מחיר חייגו: 03-6839129, או השאירו פרטיכם כאן ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן