מה עושים במקרה של גניבת קטנוע?

אם אתם רוכבים על קטנוע, ובעצם גם אם אתם רוכבים על כלי אחר או נוהגים ברכב, גניבה היא אף פעם לא דבר נעים. להתעורר בבוקר או לצאת מהמשרד ולראות שמקום החניה שלכם ריק, למרות שהשארתם שם את הקטנוע כשהגעתם, זה ללא ספק אחד הדברים היותר מדכאים שיכולים לקרות לכם. רק המחשבה על כמות הסידורים שצריך עכשיו לבצע יכולה לדכא בעצמה – לדווח למשטרה, לחברת הביטוח, להוציא רישיון חדש במשרד הרישוי, לרוץ מפה לשם, לעמוד בתור, לדבר עם פקידים שלא תמיד מבינים…לא נעים.

ואולי הכי גרועה היא הרגשת חוסר האונים – עשיתם הכל כדי להגן על הכלי שלכם, קשרתם אותו במנעול, רכשתם ביטוח, ועדיין כל זה לא ממש הרשים את הגנב שתוך פחות מדקה כבר היה עם הקטנוע שלכם בדרך לאיזה מקום מסתור, אולי אפילו מחוץ לגבולות ישראל.

איך אפשר למנוע מצבים כאלה?

השאלה החשובה אולי יותר מ"מה עושים אחרי", היא "מה עושים לפני" – כלומר איך ניתן מראש לצמצם ככל האפשר את האפשרות של גניבת הקטנוע שלכם, ובמקרה שהוא בכל זאת נגנב (כי לא על הכל יש לנו שליטה) האם יש סיכוי לראות אותו אי פעם בחזרה? התשובה הקצרה היא כן. זה אפשרי, כמובן עד מידה מסוימת. קיימים היום פתרונות מיגון שיכולים בסבירות גבוהה לצמצם את הסיכון שבהשארת הקטנוע שלכם בחניה, ואולי אפילו להביא להשבתו במקרה הגרוע מכל.

הדבר הראשון והבסיסי הוא כמובן קשירת הקטנוע עם מנעול. מנעול לקטנוע נשמע כמו משהו מאוד בסיסי וטריוויאלי, אבל יש רוכבים שלא טורחים אפילו לקשור את הקטנוע שלהם, מסיבות השמורות בעיקר עמם, ובכך משאירים לגנבים מלאכה קלה יותר במקרה והם שמו עין על הכלי. מנעול זה מוצר שכדאי שיהיה לכם בארגז של הקטנוע, גם אם לא עושים בו שימוש כל יום.

הפתרון הנוסף, היעיל יותר וזה שגם יכול לייתר את השימוש במנעול, הוא מערכת מיגון ואיתור לקטנוע. המערכת היא יחידה קטנה היודעת למצוא את מיקום הקטנוע בכל רגע נתון ולשדר אותו בזמן אמת גם לרוכב עצמו באמצעות אפליקציה וגם למוקד מבצעי שמאויש במוקדנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. היתרון הגדול של מערכת מיגון ואיתור לקטנוע הוא היכולת שלה לזהות באופן מידי את מיקום הקטנוע וכיוון הנסיעה, ולהזניק במקרה הצורך צוות סיירים ייעודי לטובת ניסיון השבת הכלי.

המוקד המבצעי עובד בשיתוף פעולה גם עם כוחות הביטחון וההצלה הרלוונטיים, ובמקרה הצורך יודע להזעיק גם אותם לסיוע בתפיסת הכלי, וכמובן גם תפיסת הגנב. לקטנוע שמוגן על ידי מערכת איתור סיכוי גבוה יותר לחזור לבעליו במקרה של ניסיון גניבה, מאשר קטנוע ללא מערכת כזו.

אבל איך הגנבים יודעים שעל הקטנוע מותקנת מערכת איתור?

זהו, שהם לא. וכאשר מישהו יתעסק לכם עם הקטנוע במטרה לגנוב אותו – הפעולה תזוהה מיד במוקד וצוות יוזנק אל מיקום הכלי על מנת להשיב אותו אליכם במהירות האפשרית.

כמובן שבשום מקרה אין לנו ביטוח של 100% מפני גניבות ונזקים. זה נכון לגבי כל כלי רכב, ואפילו לגבי הדירה שלכם. אולם, שימוש קבוע במערכות מיגון ואיתור מתקדמות לקטנוע שלכם, יצמצם משמעותית את האפשרות הזו, ויעניק לכם עוד קצת שקט נפשי.

התקדמו למערכת איתור לקטנוע מבית הזעקה האחרונה

אנו מתקינים מערכות איתור ומיגון מתקדמות, המחוברות למוקד מבצעי המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ומאחורינו אלפי סיפורי הצלחה של כלים שהושבו לבעליהם לאחר ניסיון גניבה, בחלק מהמקרים תוך פחות מ-24 שעות!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן