מה עושים נגד גניבות קטנועים?

כלי רכב דו גלגליים הם כלי הרכב הנגנבים ביותר בישראל כבר הרבה שנים – הם קלי משקל, פשוטים יחסית לתפעול וקל מאוד להיעלם איתם ברגע שמצליחים להתניע אותם ולהזיז אותם ממקומם. בראש הרשימה הזאת ניצבים הקטנועים. אין כמעט שבוע שהמוקד שלנו לא מטפל בקריאות על ניסיונות גניבה של קטנוע, ורשימת הלקוחות שלנו מורכבת מהמון בעלי קטנועים שהבינו את הסיכון ומבקשים למגן את הקטנוע שלהם ולצמצם את הסיכוי שיאבדו אותו.

קטנוע הוא כלי רכב עירוני מעולה – הוא קטן, זריז, לא עומד בפקקים, חסכוני והרכיבה עליו דורשת מיומנות בסיסית שאפשר לרכוש יחסית מהר. מכיוון שכך, הקטנוע הוא כלי רכב מאוד פופולרי וכמעט בכל רמזור בערי ישראל ניתן לראות עשרות קטנועים בתחילת הפקק, ממתינים לזנק ראשונים אל הצומת כשיתחלף האור לירוק.

קטנוע הוא גם אחלה כלי כדי לעבוד איתו. כל מי שעסק בעברו בשליחויות – ממסמכים משרדיים ועד פיצה – יודע שאין כמו קטנוע כדי להגיע לעוד לקוח מרוצה במינימום זמן ומקסימום שירות. משום כך הרבה מאוד מהרוכבים הם לא רק חובבי דו גלגלי, אלא מחזיקים בקטנוע ממש לצרכי עבודה והוא מהווה עבורם מקור פרנסה יציב.

יחד עם זאת, מחירי הביטוח לקטנועים הולכים ומאמירים משנה לשנה, גם ביטוח החובה וגם הביטוח המקיף. למרות ששאר ההוצאות על קטנוע הן נמוכות יחסית, פעם בשנה מגיע הרגע שבו כל העלויות הנמוכות מתקזזות עם מחירי הביטוח וגורמים לכם לחשוב פעמיים אם לשלם שוב על פוליסת ביטוח יקרה. אפשר לעשות 1+1 ולהבין שחלק מהעניין של המחירים הגבוהים הוא העובדה שקטנועים הם הכלים הכי נגנבים בישראל. אבל איך זה עוזר לכם?

מיגון איכותי לקטנועים

כדי לנסות ולצמצם למינימום האפשרי את האפשרות של להתעורר בוקר אחד בלי הקטנוע שלכם, חשוב להשקיע במיגון איכותי לכלי. רבים מהרוכבים די ממושמעים וקושרים את הקטנוע שלהם במנעול לעמוד או קיר בזמן שהוא בחניה, ויש גם המוסיפים מנעול דיסק שמקשה על ההזזה שלו. גם אזעקה לקטנוע היא פריט שבדרך כלל חברות הביטוח מחייבות אתכם להתקין, אולם הגנבים יודעים להתגבר גם עליה אם הם באמת נחושים מספיק.

אבל אמצעי המיגון הטוב ביותר כדי להגן על הכלי שלכם הוא הוא מערכת מיגון ואיתור לקטנוע – מערכת שיודעת לאתר את מיקום הכלי שלכם בכל מקום ובכל רגע נתון. זוהי מערכת קטנה המתאימה לכל סוג של קטנוע ומותקנת עליו באופן מוצפן ומוגן מפני נזקים.

המערכת יודעת לשדר את המיקום של הכלי למוקד המבצעי שלנו וכן לאפליקציה ייעודית שמותקנת על המכשיר הנייד שלכם. המוקד עובד כמובן 24/7 מסביב לשעון, ובו נמצאים מוקדנים שערים לכל דבר שעלול לקרות כדי לדווח בזמן אמת. באמצעות המערכת אנחנו יכולים לזהות פעולות חריגות ונסיעות שמתבצעות בשעות לא שגרתיות או לכיוונים לא שגרתיים, ולהודיע לכם מיד.

אם אכן זיהנו שהנסיעה לא מתבצעת על דעתכם, מוזנק מיד למיקום הקטנוע צוות ייעודי ונוצר קשר עם כוחות הביטחון הרלוונטיים, על מנת להביא לתפיסה והשבה של הכלי במהירות האפשרית. ללא ספק, לקטנוע שמוגן עם מערכת מיגון ואיתור יש סיכוי גבוה הרבה יותר לחזור מניסיון גניבה מאשר לכזה שלא. 

מערכת איתור – לניהול צי רכב

שימוש נוסף של מערכת האיתור, שרלוונטי מאוד לקטנועים, הוא סיוע בניהול צי הרכב שלכם. אם אתם מנהלים חברת משלוחים, מסעדה או כל מקום אחר שעושה שימוש בצי קטנועים, מערכת איתור תוכל למפות לכם את המיקום של כל הקטנועים בכל רגע על מסך אחד, ובכך תוכלו לנהל בצורה הרבה יותר טובה את העבודה ולחסוך במשאבים ובשעות עבודה.

חשוב להדגיש שהמערכת הזו אינה מהווה תחליף לביטוח מקיף, אלא מוצר משלים שבסבירות גבוהה יחסוך מכם את הצורך להפעיל את הביטוח כלל. אפשר בהחלט להתקין את המערכת על כלים שמבוטחים בביטוח מקיף וגם על כאלה שלא. ההחלטה היא שלכם בלבד.

הצטרפו גם אתם לעשרות אלפי לקוחות מרוצים של הזעקה האחרונה והתקינו מערכת איתור לקטנוע שלכם כדי לישון בשקט בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן