מה עושים נגד גניבות קטנועים?

כלי רכב דו גלגליים הם כלי הרכב הנגנבים ביותר בישראל כבר הרבה שנים – הם קלי משקל, פשוטים יחסית לתפעול וקל מאוד להיעלם איתם ברגע שמצליחים להתניע אותם ולהזיז אותם ממקומם. בראש הרשימה הזאת ניצבים הקטנועים. אין כמעט שבוע שהמוקד שלנו לא מטפל בקריאות על ניסיונות גניבה של קטנוע, ורשימת הלקוחות שלנו מורכבת מהמון בעלי קטנועים שהבינו את הסיכון ומבקשים למגן את הקטנוע שלהם ולצמצם את הסיכוי שיאבדו אותו.

קטנוע הוא כלי רכב עירוני מעולה – הוא קטן, זריז, לא עומד בפקקים, חסכוני והרכיבה עליו דורשת מיומנות בסיסית שאפשר לרכוש יחסית מהר. מכיוון שכך, הקטנוע הוא כלי רכב מאוד פופולרי וכמעט בכל רמזור בערי ישראל ניתן לראות עשרות קטנועים בתחילת הפקק, ממתינים לזנק ראשונים אל הצומת כשיתחלף האור לירוק.

קטנוע הוא גם אחלה כלי כדי לעבוד איתו. כל מי שעסק בעברו בשליחויות – ממסמכים משרדיים ועד פיצה – יודע שאין כמו קטנוע כדי להגיע לעוד לקוח מרוצה במינימום זמן ומקסימום שירות. משום כך הרבה מאוד מהרוכבים הם לא רק חובבי דו גלגלי, אלא מחזיקים בקטנוע ממש לצרכי עבודה והוא מהווה עבורם מקור פרנסה יציב.

יחד עם זאת, מחירי הביטוח לקטנועים הולכים ומאמירים משנה לשנה, גם ביטוח החובה וגם הביטוח המקיף. למרות ששאר ההוצאות על קטנוע הן נמוכות יחסית, פעם בשנה מגיע הרגע שבו כל העלויות הנמוכות מתקזזות עם מחירי הביטוח וגורמים לכם לחשוב פעמיים אם לשלם שוב על פוליסת ביטוח יקרה. אפשר לעשות 1+1 ולהבין שחלק מהעניין של המחירים הגבוהים הוא העובדה שקטנועים הם הכלים הכי נגנבים בישראל. אבל איך זה עוזר לכם?

מיגון לקטנוע

כדי לנסות ולצמצם למינימום האפשרי את האפשרות של להתעורר בוקר אחד בלי הקטנוע שלכם, חשוב להשקיע במיגון איכותי לכלי. רוב הרוכבים די ממושמעים וקושרים את הקטנוע שלהם במנעול לעמוד או קיר בזמן שהוא בחניה, ויש גם המוסיפים מנעול דיסק שמקשה על ההזזה שלו. גם אזעקה לקטנוע היא פריט שבדרך כלל חברות הביטוח מחייבות אתכם להתקין, אולם הגנבים יודעים להתגבר גם עליה אם הם באמת נחושים מספיק.

אמצעי המיגון שהולך ותופס תאוצה לאחרונה הוא מערכת איתור לקטנוע – מערכת שיודעת לאתר את מיקום הכלי שלכם בכל מקום ובכל רגע נתון. זוהי מערכת קטנה המתאימה לכל סוג של קטנוע ומותקנת עליו באופן מוצפן ומוגן מפני נזקים.

המערכת יודעת לשדר את המיקום של הכלי למוקד המבצעי שלנו ולאפליקציה ייעודית שמותקנת על המכשיר הנייד שלכם. המוקד עובד כמובן 24/7 מסביב לשעון ובו נמצאים מוקדנים שערים לכל דבר שעלול לקרות כדי לדווח בזמן אמת. באמצעות המערכת אנחנו יכולים לזהות פעולות חריגות ונסיעות שמתבצעות בשעות לא שגרתיות או לכיוונים לא שגרתיים, ולהודיע לכם מיד.

אם אכן זיהנו שהנסיעה לא מתבצעת על דעתכם, מוזנק מיד למיקום הקטנוע צוות ייעודי ונוצר קשר עם כוחות הביטחון הרלוונטיים על מנת להביא לתפיסה והשבה של הכלי במהירות האפשרית. ללא ספק, לקטנוע שמוגן עם מערכת איתור יש סיכוי גבוה הרבה יותר לחזור מניסיון גניבה מאשר לכזה שלא. 

שימוש נוסף של מערכת האיתור, שרלוונטי מאוד לקטנועים, הוא סיוע בניהול צי הרכב שלכם. אם אתן מנהלים חברת משלוחים, מסעדה או כל מקום אחר שעושה שימוש בצי קטנועים, מערכת איתור תוכל למפות לכם את המיקום של כל הקטנועים בכל רגע על מסך אחד, ובכך תוכלו לנהל בצורה הרבה יותר טובה את העבודה ולחסוך במשאבים ובשעות עבודה.

חשוב להדגיש שהמערכת הזו אינה מהווה תחליף לביטוח מקיף, אלא מוצר משלים שבסבירות גבוהה יחסוך מכם את הצורך להפעיל את הביטוח כלל. אפשר בהחלט להתקין את המערכת על כלים שמבוטחים בביטוח מקיף וגם על כאלה שלא. ההחלטה היא שלכם בלבד.

 

לאורך השנים השבנו מאות כלים גנובים לבעליהם, לפעמים תוך פחות מיממה. הזיהוי הוא מידי וכך גם הפעולות שאנחנו נוקטים כדי לצאת מיד למרדף ולהחזיר את הכלי הגנוב. אלפי לקוחות כבר התקינו מערכת איתור של הזעקה האחרונה על הקטנוע שלהם ויכולים לישון טוב יותר בלילה.

הצטרפו גם אתם ללקוחות המרוצים של הזעקה האחרונה והתקינו מערכת איתור לקטנוע שלכם. זה פשוט, יעיל ובעיקר נותן לכם שקט נפשי בכל פעם שאתם הולכים לישון והקטנוע בחוץ. לקבלת הצעת מחיר משתלמת להתקנת מערכת איתור לקטנוע השאירו פרטיכם בעמוד הזה או התקשרו לטלפון 03-6839129 ונשמח לעמוד לרשותכם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן