מיגון לקטנועים

הזעקה האחרונה – מערכות מיגון ואיתור מתקדמות לקטנועים

הגיע הזמן להתקדם!

“הזעקה האחרונה” מציגה: מערכות אזעקה, מיגון ואיתור מתקדמות לאופנועים וקטנועים המחוברות למוקד מאוייש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
מערכת מיגון ואיתור מודרנית אשר הוכחה כיעילה במקרים רבים מאוד והחזירה מאות אופנועים, קטנועים וטרקטורונים לבעליהם החוקיים.

למה "הזעקה האחרונה"?

מערכות האזעקה שלנו כוללת מנגנון איתור מוצפן המשדר למוקד מאויש את מיקום הכלי ומהירות הנסיעה ומאפשר לנו לדעת בזמן אמת אם מתבצע ניסיון גרירה או גניבה של הכלי וכמו כן על מקרים של מתח נמוך.
המוקד שלנו מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וכולל סיירים ממונעים בפריסה ארצית המנטרים את הכלי בזמן אמת, ופועלים באופן מיידי למנוע את גניבתו ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית, גם במקרה שהועלה על נגרר והוזז ממקומו.
מערכת האיתור המתקדמת מספקת שקט נפשי לרוכב, מוכרת כמערכת אזעקה עבור חברות הביטוח ומעניקה למנוייה ביטחון מלא מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו. המוקד יודע היכן נמצא הקטנוע בכל רגע נתון וכמו כן מזהה ניסיון גניבה, גם ללא התנעת הכלי. בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמת אמת מהמוקד המאויש, עד להשבת הכלי לבעליו.


עוברים לזעקה האחרונה – וישנים בשקט בלילה

מערכת אזעקה לקטנוע מדגם M4000 – מתאימה לקטנועים בנפח של עד 250 סמ”ק ומותאמת לדרישות חברות הביטוח.

מערכת אזעקה ממוחשבת עם צופר חזק מאוד, יצוקה מחומר אפוקסי האטום לחלוטין למים ועמיד בפני זעזועים קשים.
מגיעה עם שלט 2 לחצנים כולל דריכה אוטומטית, גלאי תנודות וזעזועים, אימובילייזר ומצויידת בטכנולוגיית “סליפינג מוד” לצריכת זרם חסכונית של 0.7 מילי אמפר.


לחץ כאן ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר עוד היום. אפשר גם בטלפון:  03-6839129

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן