מיגון לקטנועים

קטנועים הם כלי רכב פופולריים מאוד – הן חובבי דו גלגלי והן מי שרוצים לעקוף את פקקי התנועה הרבים בערים, עושים בהם שימוש תדיר. כמו כן משמשים קטנועים ככלי הרכב העיקרי עבור ביצוע שליחויות מכל הסוגים. אנו רואים יותר ויותר קטנועים על הכבישים, והמספרים הללו צפויים רק לעלות ככל שהצפיפות על הכבישים תחמיר. 

אולם, העלייה במספר הקטנועים מביאה איתה גם עלייה במספר מקרי הגניבות. גם כי יש יותר כלים, אבל גם כי ממילא קטנוע הוא אחד הכלים החביבים על הגנבים בישראל. הוא קל יחסית וניתן להעמיס או לגרור אותו, ובכך לגנוב אותו אפילו בלי להתניע. לכן, אם החלטתם ללכת על קטנוע, כדאי לדעת שאחד הדברים החשובים שעליכם להשקיע בו הוא מיגון. 

מיגון לקטנועים

אז איך מגנים על הקטנוע שלנו? הדרך הטובה ביותר היא כמובן התקנת מערכת מיגון ואיתור. מערכת כזו יודעת גם להתריע במקרים חריגים בהם קורה משהו עם הכלי, וגם לנטר את מיקומו המדויק בזמן אמת. המיקום משודר לבעל הכלי דרך אפליקציה ייעודית, וגם למוקד מבצעי המאויש 24/7 ונמצא בקשר עם כוחות הביטחון. כך, גם במקרה גניבה מתבצע מיד ניסיון השבה של הכלי.

אילו סוגי מערכות מתאימות לקטנוע?

PRO

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת, מהדור החדש של מערכות האיתור והמיגון. היא מתאימה לכל סוגי הרכב הדו גלגלי, בעלת צריכת זרם נמוכה וחסכונית ועמידה בפני פגעי מזג אוויר. המערכת מחוברת למוקד מבצעי מאויש 24/7 ובו מוקדנים דרוכים אשר במקרה של ניסיון גניבה יקפיצו מיד צוות ייעודי או את כוחות הביטחון על מנת לנסות ולהשיב את הכלי לבעליו החוקיים. מערכת PRO מתאימה לאופנועים וקטנועים מכל הסוגים, וכן לאופנועי שטח, רייזרים, טרקטורונים וקלנועיות. 

PRO I

רבים מהכלים שנגנבים בישראל עוברים תוך זמן קצר אל מעבר לקו הירוק, לשטחים שבהם אין אפשרות לאתר אותם או להגיע אליהם כדי להשיב אותם לבעליהם החוקי. מערכת PRO I דומה במאפייניה למערכת PRO אולם כוללת אחריות נגד גניבה, ומבטיחה ניסיון השבה של הכלי מכל מקום אליו הוא נגנב, גם מעבר לקו הירוק. המערכת מתאימה לכל סוגי האופנועים (כולל אופנועי שטח) והקטנועים, לרייזרים ולטרקטורונים.

PRO Z

חברות הביטוח מחייבות את כל בעלי הכלים הדו-גלגליים למגן את הכלי לפני עריכת ביטוח. לשם כך יש צורך במערכת מיגון שעונה על הדרישות של חברת הביטוח מצד אחד, וגם כמובן מספקת הגנה מרבית מפני גניבות מצד שני. מערכת PRO Z לאופנועים ולקטנועים נהנית מחיבור למוקד המבצעי, וכן ניסיון השבה של הכלי בכל הארץ ואף מעבר לגבולות הקו הירוק. היתרון הגדול של המערכת נעוץ בעלות ההתקנה הנמוכה יחסית לשירות ולשקט הנפשי שהיא מעניקה, וכמובן בהתאמה מלאה לכל דרישות חברות הביטוח. 

למה הזעקה האחרונה?

מערכות המיגון והאיתור שלנו כוללת מנגנון איתור מוצפן המשדר למוקד מבצעי מאויש 24/7 את מיקום הכלי ומהירות הנסיעה ומאפשר לנו לדעת בזמן אמת אם מתבצע ניסיון גרירה או גניבה של הכלי וכמו כן על מקרים של מתח נמוך.

המוקד שלנו מחובר לצוותי סיירים ממונעים בפריסה ארצית, הפועלים באופן מידי במקרה הצורך למנוע את גניבת הכלי ולהשיבו לבעליו החוקיים במהירות האפשרית, גם במקרה שהועלה על נגרר והוזז ממקומו. כמובן מתקיים שיתוף פעולה הדוק בין המוקד לבין כל כוחות הביטחון הרלוונטיים.

בכל רגע נתון וכמו כן מזהה ניסיון גניבה, גם ללא התנעת הכלי. בכל מקרה של חשד לגניבה נשמר הקשר עם הלקוח באמצעות עדכון חי בזמת אמת מהמוקד המאויש, עד להשבת הכלי לבעליו. 

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מספקות שקט נפשי לרוכב, מתאימות לכל דרישות חברות הביטוח ומעניקות למנויים ביטחון מלא מפני גניבה, שטרם הכירו כמותו. 

הגיע הזמן להתקדם – עוברים לזעקה האחרונה וישנים בשקט בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן