מיגון לקלנועיות

קלנועיות צברו בשנים האחרונות פופולריות רבה, והפכו לכלי הרכב המועדף בקרב אנשים הנאלצים ללכת מרחקים ארוכים במהלך עבודתם או אנשים המתקשים בהליכה.

יתרונותיה של הקלנועית

קלנועיות משמשות ככלי רכב המסייע בהתניידות מהירה במרחקים קצרים. הן יכולות להגיע למהירות של עד 12 קמ”ש ולקחת את הנוסעים בה בקלות ובמהירות ממקום למקום.

בנוסף, הקלנועית היא כלי רכב חשמלי ועל כן ידידותי למשתמש ולסביבה ונחשב לכלי רכב “ירוק”. היא פועלת על מצברי V24 ומסוגלת לנסוע עד 40 קילומטרים ללא טעינה נוספת. ניתן להטעין קלנועיות בכל שקע חשמלי ביתי סטנדרטי.

אין צורך ברישיון מיוחד על מנת לעשות שימוש בקלנועית – כל אחד יכול לנהוג בה! בנוסף, חשוב לא פחות, קלנועית היא כלי רכב קל, פשוט ונוח לתחזוקה.

גניבת קלנועיות – למה זה קורה?

לאחר פירוט היתרונות קל להבין מדוע נתוני גניבת הקלנועיות עלו בשנים האחרונות: הן זמינות, נוחות לשימוש, קלות לתפעול וחסכוניות. משקלן הקל של הקלנועיות מאפשר העמסה פשוטה שלהן על רכב משא וכך ניתן לגנוב קלנועית מבלי להתניע אותה כלל.

בנוסף, רבים מהמשתמשים בקלנועית הם אנשים המתקשים בהליכה וודאי שאינם יכולים לעשות דבר, גם אם הקלנועית נגנבת מול עיניהם.

קראו עוד על גניבת קלנועיות:

גל של גניבת קלנועיות מנכים וקשישים – באתר nrg

ארבעה נערים גנבו קלנועית – באתר mynet

מיגון לקלנועיות

למה צריך  ביטוח לקלנועית?

על פי חוק, נחשבת הקלנועית לכלי רכב מנועי, ועל כן חייבת בביטוח. ביטוח לקלנועיות יכסה את הקלנועית שלכם מפני מקרים של תאונה ונזקי גוף שנגרמים בעקבותיה, הן לנוסעים בקלנועית והן להולכי רגל או כלי רכב נוספים שהיו מעורבים בתאונה. ביטוח מקיף לקלנועיות יספק כיסוי גם במקרים של גניבת קלנועית, אולם הוא יקר יותר באופן משמעותי, והתשלום הוא לפי פרמייה שנתית, בדומה לכל כלי רכב.

עשיתי ביטוח לקלנועיות – האם הקלנועית שלי בטוחה?

לא. ביטוח לקלנועית אולי יפצה אותם כספית – אבל לא על עוגמת הנפש. בנוסף, אסור לשכוח שממש כמו במקרים של גניבת רכב – תצטרכו להוכיח שהקלנועית אכן נגנבה ולעבור תהליך בירוקטי שעשוי להיות ארוך ומסורבל כאשר רק בסופו תזכו לקבל את הפיצוי במידה ותצליחו להוכיח זאת. כמו כן, ביטוח לקלנועית אינו כולל בדרך כלל רכב חלופי – מה שאומר שאם הקלנועית משמשת אתכם כתחליף להליכה – אתם למעשה נשארים בלי רגליים.

אז איך אני שומר על הקלנועית שלי בטוחה?

מערכת ההגנה DEFENDER PRO מבית הזעקה האחרונה, מעניקה למנויים מערך שירותים כולל המגן על קלנועיות מפני גניבה. המערכת אינה מהווה תחליף לביטוח לקלנועיות, אלא מדובר למעשה בכלי איכון מתקדם, אשר יסייע לנו לאתר את הקלנועית שלך ולהשיב אותה אליך בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. מאחורינו מאות מקרים של השבת כלים לבעליהם החוקיים, לעתים תוך פחות מ-24 שעות.

האם מערכת ההגנה  Defender Pro יכולה להחליף ביטוח לקלנועית?

לא. מערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO תגן עליכם טוב יותר מביטוח במקרה של גניבה – אבל לא תסייע לכם במקרה של תאונה. לכן, אם רכשתם קלנועית – מומלץ ללכת על הגנה כפולה: גם ביטוח לנזקי גוף וגם מערכת האיתור שלנו.

מערכת הגנה על קלנועיות – איך זה עובד?

מערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO מסייעת לנו לדעת היכן נמצאת הקלנועית שלך בכל רגע נתון. המערכת כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן, ואפשרות לשליטה מרחוק לצורך האטה של הקלנועית. מנגנון האיתור משדר למוקד ארצי המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה ומתעורר חשד לגניבת הקלנועית – נפעיל מיידית את מנגנון השליטה מרחוק להאטה של הרכב ונזעיק סיירים למקום בו נמצאת הקלנועית. במקביל, תשלח אליך הודעת SMS המעדכנת אותך בפרטי המקרה. המוקדנים שלנו יעמדו איתך בקשר רציף על מנת לעדכן אותך בפרטי המקרה ולפרט את הפעולות בהם אנו נוקטים כדי להביא את הקלנועית שלך הביתה בבטחה במהירות האפשרית.

במה שונה מערכת ההגנה על קלנועיות של Defender Pro ממערכות אחרות?

מערך השירות של חברה “הזעקה האחרונה” עובד בפרישה ארצית מדן ועד אילת, ומעניק שירות של מוקד מאויש וסיורי אכיפה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המערכת שלנו כוללת גם גלאי זעזועים ויודעת לזהות גרירה או הרמה של הכלי ולהתריע על כך באופן מיידי. בכל מקרה שבו יש חשד כי הקלנועית הוזזה ממקומה שלא על ידי הבעלים שלה או שהמערכת מזהה ניסיון גרירה או העמסה – נפעל באופן מיידי תוך עדכון הבעלים ושיתוף פעולה עם כוחות הביטחון לטובת איתור הקלנועית בהקדם והשבתה לבעליה.

האם מערכת ההגנה של Defender Pro מתאימה לקלנועיות מכל הסוגים?

כן. לאחרונה התקנו מערכות שלנו על קלנועיות של יצרנים שונים: קלנועית קימקו, קלנועית שופריידר, קלנועית אפיקים, קלנועית SCOOTERZ, קלנועית גלגלים ירוקים, קלנועית תל יוסף, ירוקנועית ועוד. בנוסף, אנו מתקינים מערכות גם על קלנועית יד 2.

האם מערכת האיתור מתאימה לכלי רכב נוספים?

כן. בנוסף להיותה כלי איתור מצוין נגד גניבת קלנועיות, מערכת האיתור המתקדמת DEFENDER PRO מתאימה לכל סוגי הקטנועים, האופנועים והטרקטורונים. חברת הזעקה האחרונה עוסקת בתחום המיגון והאיתור של רכב דו גלגלי מזה עשר שנים ומתגאה בעשרות אלפי לקוחות מרוצים, שישנים טוב יותר בלילה ונותנים לסיירים והמוקדנים שלנו לעבוד בשבילם.

הגנו על הקלנועית שלכם באמצעות מערכת האיתור DEFENDER PRO – מערכת איתור מתקדמת שתאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

לפרטים נוספים ולקלבת הצעת מחיר צרו קשר כאן או בטלפון: 03-6839129

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן