מיגון לקלנועיות

קלנועיות צברו בשנים האחרונות פופולריות רבה, והפכו לכלי הרכב המועדף בקרב אנשים הנאלצים ללכת מרחקים ארוכים במהלך עבודתם או אנשים המתקשים בהליכה.

קלנועיות משמשות ככלי רכב המסייע בהתניידות מהירה במרחקים קצרים. הן יכולות להגיע למהירות של עד 12 קמ"ש ולקחת את הנוסעים בה בקלות ובמהירות ממקום למקום.

בנוסף, הקלנועית היא כלי רכב חשמלי ועל כן ידידותי למשתמש ולסביבה ונחשב לכלי רכב "ירוק". היא פועלת על מצברי V24 ומסוגלת לנסוע עד 40 קילומטרים ללא טעינה נוספת. ניתן להטעין קלנועיות בכל שקע חשמלי ביתי סטנדרטי.

אין צורך ברישיון מיוחד על מנת לעשות שימוש בקלנועית – כל אחד מגיל 16 ומעלה יכול לנהוג בה! בנוסף, חשוב לא פחות, קלנועית היא כלי רכב קל, פשוט ונוח לתחזוקה.

גניבת קלנועיות – למה זה קורה?

קל להבין מדוע נתוני גניבת הקלנועיות עלו בשנים האחרונות: הן זמינות, נוחות לשימוש, קלות לתפעול וחסכוניות. משקלן הקל של הקלנועיות מאפשר העמסה פשוטה שלהן על רכב משא וכך ניתן לגנוב קלנועית מבלי להתניע אותה כלל.

בנוסף, לא מעט מן מהמשתמשים בקלנועית הם אנשים המתקשים בהליכה וודאי שאינם יכולים לעשות דבר, גם אם הקלנועית נגנבת מול עיניהם.

קראו עוד על גניבת קלנועיות:

ביטוח לקלנועית

טכנית, נחשבת הקלנועית לכלי רכב מנועי, אולם אינה חייבת בביטוח. יחד עם זאת, עריכת ביטוח לקלנועיות יכסה את הקלנועית שלכם מפני מקרים של תאונה ונזקי גוף שנגרמים בעקבותיה, הן לנוסעים בקלנועית והן להולכי רגל או כלי רכב נוספים שהיו מעורבים בתאונה. ביטוח מקיף לקלנועיות יספק כיסוי גם במקרים של גניבת קלנועית, אולם הוא יקר יותר באופן משמעותי, והתשלום הוא לפי פרמייה שנתית, בדומה לכל כלי רכב.

עשיתי ביטוח לקלנועיות – האם הקלנועית שלי בטוחה?

לא. ביטוח לקלנועית אולי יפצה אתכם כספית – אבל לא על עוגמת הנפש. בנוסף, אסור לשכוח שממש כמו במקרים של גניבת רכב – תצטרכו להוכיח שהקלנועית אכן נגנבה ולעבור תהליך בירוקטי שעשוי להיות ארוך ומסורבל כאשר רק בסופו תזכו לקבל את הפיצוי במידה ותצליחו להוכיח זאת. כמו כן, ביטוח לקלנועית אינו כולל בדרך כלל רכב חלופי – מה שאומר שאם הקלנועית משמשת אתכם כתחליף להליכה – אתם למעשה נשארים בלי רגליים.

אז איך אני שומר על הקלנועית שלי בטוחה?

מערכת המיגון והאיתור PRO מבית הזעקה האחרונה, מעניקה למנויים מערך שירותים כולל המגן על קלנועיות מפני גניבה. המערכת אינה מהווה תחליף לביטוח לקלנועיות, אלא מדובר למעשה בכלי איכון מתקדם, אשר יסייע לנו לאתר את הקלנועית שלך ולהשיב אותה אליך בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. מאחורינו אלפי מקרים של השבת כלים לבעליהם החוקיים, לעתים תוך פחות מ-24 שעות.

האם מערכת המיגון והאיתור PRO יכולה להחליף ביטוח לקלנועית?

לא. מערכת המיגון והאיתור PRO תגן על הקלנועית טוב יותר מביטוח במקרה של גניבה – אבל לא תסייע לכם במקרה של תאונה. לכן, אם רכשתם קלנועית – מומלץ ללכת על הגנה כפולה: גם ביטוח לנזקי גוף וגם מערכת מיגון ואיתור.

מערכת מיגון ואיתור לקלנועיות – איך זה עובד?

מערכת המיגון והאיתור המתקדמת PRO מסייעת לנו לדעת היכן נמצאת הקלנועית בכל רגע נתון. המערכת כוללת מנגנון איתור חסין ומוצפן, ואפשרות לשליטה מרחוק לצורך האטה של הקלנועית. מנגנון האיתור משדר למוקד מבצעי המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה ומתעורר חשד לגניבת הקלנועית – נפעיל מיידית את מנגנון השליטה מרחוק להאטה של הרכב ונזעיק סיירים למקום בו נמצאת הקלנועית. במקביל, הלקוח יקבל עדכון מידי דרך אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד. המוקדנים שלנו יעמדו עם הלקוח בקשר רציף על מנת לעדכן אותו בפרטי המקרה ולפרט את הפעולות אותן אנו נוקטים כדי להביא את הקלנועית הביתה בבטחה במהירות האפשרית.

במה שונה מערכת PRO ממערכות אחרות?

מערך השירות של חברה "הזעקה האחרונה" עובד בפריסה ארצית מדן ועד אילת, ומעניק שירות של מוקד מאויש וסיורי אכיפה במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המערכת שלנו כוללת גם גלאי זעזועים ויודעת לזהות גרירה או הרמה של הכלי ולהתריע על כך באופן מידי. בכל מקרה שבו יש חשד כי הקלנועית הוזזה ממקומה שלא על ידי הבעלים שלה או שהמערכת מזהה ניסיון גרירה או העמסה – נפעל באופן מידי תוך עדכון הבעלים ושיתוף פעולה עם כוחות הביטחון לטובת איתור הקלנועית בהקדם והשבתה לבעליה.

האם מערכת PRO מתאימה לקלנועיות מכל הסוגים?

כן. לאחרונה התקנו מערכות שלנו על קלנועיות של יצרנים שונים: קלנועית קימקו, קלנועית שופריידר, קלנועית אפיקים, קלנועית SCOOTERZ, קלנועית גלגלים ירוקים, קלנועית תל יוסף, ירוקנועית ועוד. בנוסף, אנו מתקינים מערכות גם על קלנועית יד 2.

האם המערכת מתאימה לכלי רכב נוספים?

כן. בנוסף להיותה כלי איתור מצוין נגד גניבת קלנועיות, מערכת PRO מתאימה לכל סוגי האופנועים והקטנועים, לרבות אופנועי שטח, לרייזרים וטרקטורונים, וכן לקרוואנים נגררים. חברת הזעקה האחרונה עוסקת בתחום המיגון והאיתור של רכב דו גלגלי מזה 28 שנה ומתגאה בעשרות אלפי לקוחות מרוצים, שישנים טוב יותר בלילה ונותנים לסיירים והמוקדנים שלנו לעבוד בשבילם.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן