מערכת איתור – גם לקטנועים

קטנועים הם כלי רכב פופולרי מאוד בישראל, שהולך וצובר תאוצה ככל שעומסי התנועה בכבישים מחמירים. המהירות והקלות היחסית שבה אפשר להגיע איתם ממקום למקום עושים את שלהם וכל שנה אנחנו רואים עוד ועוד קטנועים מכל הסוגים על כבישי ישראל, בעיקר בתוך הערים אבל גם מחוצה להם. העלייה בפופולריות של הקטנועים הביאה לצערנו גם לעלייה בסטטיסטיקת הכלים הנגנבים, והקטנוע היום הוא אחד מכלי הרכב הנגנבים ביותר בישראל. אנחנו רואים את זה כמעט מידי יום אצל הלקוחות שלנו.

אין ספק שלהתעורר בבוקר ולא למצוא את הקטנוע במקום שהשארנו אותו זה אחד הדברים הכי מתסכלים שיכולים לקרות. קטנועים נגנבים לא רק מהחניה של הבית, אלא כמעט מכל מקום – מהחניה במשרד, מהרחוב וגם מתוך חניונים מסודרים. הניסיון מלמד שבמקרה של גניבת קטנוע אין הרבה מה לעשות כדי להשיב אותו – חברות הביטוח לא מתעסקות בהשבת כלים ופניה למשטרה הכרחית כמובן, אבל גם היא לא מבטיחה שנראה את הכלי שלנו בחזרה.

מחירי הביטוח המקיף לרכב דו גלגלי הם גבוהים מאוד, בעיקר בגלל הסיכון הגבוה שבגניבת הקטנוע, ורוכבים רבים לא מבטחים את הקטנועים שלהם. קטנוע לא מבוטח שנגנב הוא לא רק כאב לב, אלא גם כאב לא קטן בכיס, משום שבמקרה כזה אין שום פיצוי שמגיע לנו. הדבר הכי טוב שאפשר לעשות הוא לנסות להקשות על הגנבים כמה שאפשר, כך שגם במקרה שהקטנוע נעלם, יהיה סיכוי שהוא ישוב אליכם. לכן, אם כבר השקעתם כמה אלפי שקלים בקטנוע, במיוחד אם הוא משרת אתכם ביום-יום, בהחלט כדאי להשקיע עוד כמה שקלים במיגון שלו ולישון טוב יותר בלילה.

אמצעי מיגון לקטנוע

אזעקה לקטנוע למשל, יודעת להתריע בזמן אמת באמצעות השלט במקרה שמישהו מנסה להתעסק עם הקטנוע או להזיז אותו ממקומו. אם הצלחתם לראות את  זה בזמן, תוכלו להגיע מידית לקטנוע ולראות מה בדיוק קרה. אולם, אזעקות לקטנוע (ולרכב דו גלגלי בכלל) כבר לא נמכרות כיום כאזעקות בלבד. חלפו הימים בהם היה די בצופר רעשני והתראה כדי להבריח את הגנבים, והטכנולוגיה היום מאפשרת התקנת אמצעי מיגון מתקדמים ויעילים הרבה יותר. 

הפתרון הכי טוב לצורך מיגון קטנועים הוא מערכת מיגון ואיתור. זהו רכיב אלקטרוני קטן שמותקן באופן מוצפן ומוגן על הקטנוע ומשדר את המיקום שלו לאורך כל שעות היממה לאפליקציה ייעודית שמותקנת על הטלפון הנייד שלכם. האפליקציה יודעת לשלוח התראה ברגע שהכלי זז ממקומו, וכך יש אפשרות לדעת בזמן אמת לא רק אם מישהו מזיז את הקטנוע אלא גם לאן הוא נוסע. מערכת מיגון ואיתור לקטנוע טובה גם לשימוש לא רק במקרים של גניבות, אלא יעילה מאוד גם לניהול טוב יותר של ציי רכב, בחברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות מספר רב של שליחים הנעים על קטנועים.

חשוב שעל כל מערכת מיגון ואיתור יהיה מותקן גם גלאי זעזועים שניתן לכוון את הרגישות שלו, כדי שגם במקרים של ניסיון הרמה והעמסה של הכלי תוכלו לקבל התראה. האפשרות לכוון אותו חשובה כדי שלא כל משב רוח יפעיל התראה ויגרום לכם לרוץ חמש פעמים ביום כדי לראות אם קרה משהו.

מעבר לאפשרויות האלה, מערכת מיגון ואיתור לקטנוע מחוברת למוקד מבצעי שמאויש 24/7 על ידי מוקדנים שמקבלים התראה בכל פעם שהכלי זז ממקומו, ומאפשרים מעקב בזמן אמת על התנועה שלו. זה נותן למוקד אפשרות להזעיק צוות מיוחד למרדף אחרי הכלי או להזעיק את כוחות הביטחון בסביבתו, ובכך להגיע לגנבים במהירות, לפעמים תוך מספר שעות בלבד.

מערכת מיגון ואיתור לקטנוע – השקעה ולא מותרות

מערכת מיגון ואיתור לקטנוע היא בעצם הערך המוסף של כל מערך המיגון לכלי שלכם. דברים בסיסיים כמו שרשרת לנעילה הם חובה בדרך כלל כדי לבטח את הכלי, אבל מערכת איתור תעניק רשת הגנה טובה יותר וגם הבטחה שבכל מקרה של גניבה ייעשה ניסיון איתור והשבה של הכלי, שמצליח באחוזים מאוד גבוהים (ובמקרים רבים אפילו תייתר את החובה לנעול את הכלי).

חשוב לציין שזו לא מערכת שמחליפה ביטוח מקיף, ובעצם אין אף מערכת מיגון שיכולה להחליף ביטוח מקיף, אבל אם בחרתם שלא לערוך ביטוח לכלי, מערכת איתור יכולה בהחלט לגרום לכם לישון קצת יותר טוב בלילה, לפחות בגלל העובדה שעשיתם את המקסימום האפשרי כדי להגן על הכלי היקר שלכם.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה הן המתקדמות ביותר בשוק ומעניקות ללקוחות שלנו רשת הגנה מעולה על כלים דו גלגליים. המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה פעיל סביב השעון, 24 שעות, 7 ימים בשבוע, והמוקדנים המנוסים שלנו יודעים לזהות במהירות ניסיונות גניבה ולדווח על כך מידית למי שצריך כדי להשיב את הכלי לבעליו כמה שיותר מהר.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן