מערכת איתור – גם לקטנועים

קטנועים הם כלי רכב פופולרי מאוד בישראל, שהולך וצובר תאוצה ככל שעומסי התנועה בכבישים מחמירים. המהירות והקלות היחסית שבה אפשר להגיע איתם ממקום למקום עושים את שלהם וכל שנה אנחנו רואים עוד ועוד קטנועים מכל הסוגים על כבישי ישראל, בעיקר בתוך הערים אבל גם מחוצה להם. העלייה בפופולריות של הקטנועים הביאה לצערנו גם לעלייה בסטטיסטיקת הכלים הנגנבים, והקטנוע היום הוא אחד מכלי הרכב הנגנבים ביותר בישראל. אנחנו רואים את זה כמעט מידי יום אצל הלקוחות שלנו.

אין ספק שלהתעורר בבוקר ולא למצוא אות הקטנוע במקום שהשארנו אותו זה אחד הדברים הכי מתסכלים שיכולים לקרות. קטנועים נגנבים לא רק מהחניה של הבית, אלא כמעט מכל מקום – מהחניה במשרד, מהרחוב וגם מתוך חניונים מסודרים. הניסיון מלמד שבמקרה של גניבת קטנוע אין הרבה מה לעשות כדי להשיב אותו – חברות הביטוח לא מתעסקות בהשבת כלים ופניה למשטרה הכרחית כמובן, אבל גם היא לא מבטיחה שנראה את הכלי שלנו בחזרה.

מחירי הביטוח המקיף לרכב דו גלגלי הם גבוהים מאוד, בעיקר בגלל הסיכון הגבוה שבגניבת הקטנוע, ורוכבים רבים לא מבטחים את הקטנועים שלהם. קטנוע לא מבוטח שנגנב הוא לא רק כאב לב, אלא גם כאב לא קטן בכיס, משום שבמקרה כזה אין שום פיצוי שמגיע לנו. הדבר הכי טוב שאפשר לעשות הוא לנסות להקשות על הגנבים כמה שאפשר, כך שגם במקרה שהקטנוע נעלם, יהיה סיכוי שהוא ישוב אליכם. לכן, אם כבר השקעתם כמה אלפי שקלים בקטנוע, במיוחד אם הוא משרת אתכם ביום-יום, בהחלט כדאי להשקיע עוד כמה שקלים במיגון שלו ולישון טוב יותר בלילה.

אזעקה לקטנוע

אזעקה לקטנוע למשל, יודעת להתריע בזמן אמת באמצעות השלט במקרה שמישהו מנסה להתעסק עם הקטנוע או להזיז אותו ממקומו. אם הצלחתם לראות את  זה בזמן, תוכלו להגיע מידית לקטנוע ולראות מה בדיוק קרה. אזעקות חכמות לקטנוע הן אזעקות כמו אזעקת ביפר – אזעקה שקטה שלא מאפשרת לגנב לדעת שהיא מותקנת על הכלי, אבל כן מתריעה אצל הרוכב. כך אפשר לנסות ולתפוס את הגנב “על חם” בשעת מעשה.

אם כבר אזעקה, חשוב שיהיה מותקן עליה גם גלאי זעזועים שניתן לכוון את הרגישות שלו, כדי שגם במקרים של ניסיון הרמה והעמסה של הכלי תוכלו לקבל התראה. האפשרות לכוון אותו חשובה כדי שלא כל משב רוח יפעיל את האזעקה ויגרום לכם לרוץ חמש פעמים ביום כדי לראות אם קרה משהו.

הפתרון הכי טוב לצורך מיגון קטנועים הוא מערכת איתור. זהו רכיב אלקטרוני קטן שמותקן באופן מוצפן ומוגן על הקטנוע ומשדר את המיקום שלו לאורך כל שעות היממה לאפליקציה ייעודית שמותקנת על הטלפון הנייד שלכם. האפליקציה יודעת לשלוח התראה ברגע שהכלי זז ממקומו, וכך יש אפשרות לדעת בזמן אמת לא רק אם מישהו מזיז את הקטנוע אלא גם לאן הוא נוסע. מערכת איתור לקטנוע טובה גם לשימוש לא רק במקרים של גניבות, אלא יעילה מאוד גם לניהול טוב יותר של ציי רכב, בחברות משלוחים או מסעדות שמחזיקות מספר רב של שליחים הנעים על קטנועים.

מעבר לאפשרויות האלה, למערכת איתור לקטנוע יש אפשרות להתחבר למוקד מבצעי שמאויש 24/7 על ידי מוקדנים שמקבלים התראה בכל פעם שהכלי זז ממקומו, ומאפשרים מעקב בזמן אמת על התנועה שלו. זה נותן למוקד אפשרות להזעיק צוות מיוחד למרדף אחרי הכלי או להזעיק את כוחות הביטחון בסביבתו, ובכך להגיע לגנבים במהירות, לפעמים תוך מספר שעות בלבד.

מערכת איתור לקטנוע היא בעצם הערך המוסף של כל מערך המיגון לכלי שלכם. דברים בסיסיים כמו אזעקה או שרשרת לנעילה הם חובה בדרך כלל כדי לבטח את הכלי, אבל מערכת איתור תעניק רשת הגנה טובה יותר וגם הבטחה שבכל מקרה של גניבה ייעשה ניסיון איתור והשבה של הכלי, שמצליח באחוזים מאוד גבוהים. חשוב לציין שזו לא מערכת שמחליפה ביטוח מקיף, ובעצם אין אף מערכת מיגון שיכולה להחליף ביטוח מקיף, אבל אם בחרתם שלא לערוך ביטוח לכלי, מערכת איתור יכולה בהחלט לגרום לכם לישון קצת יותר טוב בלילה, לפחות בגלל העובדה שעשיתם את המקסימום האפשרי כדי להגן על הכלי היקר שלכם.

מערכות האיתור והמיגון של הזעקה האחרונה הן המתקדמות ביותר בשוק ומעניקות ללקוחות שלנו רשת הגנה מעולה על כלים דו גלגליים. במשך השנים הצלחנו להשאיר אלפי לקוחות מרוצים לאחר שהשבנו להם כלים שנגנבו, לעתים ממש מפתח הבית, והוחזרו תוך זמן קצר. המוקד המבצעי של הזעקה האחרונה פעיל סביב השעון, 24 שעות, 7 ימים בשבוע, והמוקדנים המנוסים שלנו יודעים לזהות במהירות ניסיונות גניבה ולדווח על כך מידית למי שצריך כדי להשיב את הכלי לבעליו כמה שיותר מהר.

לקבלת הצעת מחיר להתקנת מערכת איתור לקטנוע שלכם, התקשרו עוד היום למספר 03-6839129 או השאיר פרטיכם בעמוד הזה ונחזור אליכם בהקדם.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן