מערכת איתור לאופנועים עם ביטוח מקיף

כבישי ישראל מלאים בכלי רכב דו גלגלי מכל הסוגים ובכל הגדלים. קטנועים ואופנועים הם כלי רכב פופולריים מאוד בישראל, במיוחד לאור גודש התנועה והעבודות הרבות בכבישים, שמקשות על תנועת כלי רכב פרטיים. ככל שעומסי התנועה מתרבים והעבודות בכבישים מתרחבות, אנו רואים יותר ויותר אנשים שמעדיפים לדלג על הפקקים ועוברים לרכוב על קטנוע או אופנוע. זהו כמובן גם כלי רכב פופולרי בקרב שליחים שלא יכולים לבצע את העבודה שלהם בכלי רכב אחר.

לצערנו, כלים דו גלגליים פופולריים לא רק בקרב הרוכבים, אלא גם בקרב הגנבים. כל כלי רכב שלישי שנגנב בישראל הוא דו גלגלי, וזה באופן טבעי הופך את הביטוח שלהם ליקר מאוד. אם במקרה יש לכם היסטוריה של תאונות או גניבות, הפרמיה עלולה להתייקר עוד יותר, ובמקרים מסוים אף להפוך ללא משתלמת. ביטוח מקיף בכל מקרה לא מחזיר את הכלי הגנוב ורק מעניק פיצוי בגין גניבה שלו, וכך לא משנה אם ערכתם ביטוח או לא, במקרה של גניבה הסיכוי שתראו את הכלי בחזרה הוא נמוך מאוד.

ביטוח מקיף לאופנוע

ואולם, רוכבים רבים עדיין עורכים ביטוח מקיף לאופנוע שלהם, וזה כמובן הגיוני ולגיטימי למרות העלות הגבוהה. ביטוח מקנה ראש שקט בכל הנוגע לפיצוי כספי, אבל גם לעריכת ביטוח מקיף נדרשת כתנאי התקנת מערכת מיגון ואיתור.

כדי לבטח רכב דו גלגלי חברות הביטוח דורשות מעטפת מיגון שתקשה מאוד על גניבתו. זאת בגלל הפופולריות הרבה של כלים דו גלגליים והסטטיסטיקה העגומה של גניבות הכלים. משום שקל יחסית לגנוב אופנוע או קטנוע, הסיכון בביטוח גדול יותר ולכן הוא יקר יותר ומעלה דרישות ספציפיות למיגון. מערכת המיגון והאיתור מדגם PRO Z מיועדת בדיוק לעמידה בדרישות אלה, כדי שתוכלו לערוך ביטוח מקיף לכלי שלכם ללא בעיות מיוחדות.

 

מערכת מיגון ואיתור – כתוספת לביטוח מקיף

מערכת המיגון והאיתור PRO Z של הזעקה האחרונה נועדה בדיוק לשם כך. המערכת מיועדת להתקנה על אופנועים וקטנועים מכל הסוגים, בכל דגם ובכל נפח, מחוברת למוקד מבצעי המאויש 24/7 ובו מוקדנים שמודעים למיקום הכלי בזמן אמת, ומקבלים התרעה מיידית בכל אירוע חריג – גניבה, הזזה, הרמה, גרירה או ניתוק מצבר. במקרה כזה הלקוח מקבל התראה מידית באפליקציה ייעודית וגם כמובן מתקבלת התרעה במוקד ומוזנק צוות ייעודי לאיתור הכלי וניסיון להשיבו.

המערכת מותקנת על כל כלי בצורה מוצפנת שלא ניתנת לגילוי ולפירוק, עמידה מפני פגעי מזג האוויר, כולל גלאי זעזועים המזהה גם ניסיונות גניבה ללא התנעת הכלי וכאמור מחוברת למוקד מבצעי שפעיל 24/7, ומעניק שירות גם מעבר לגבולות הקו הירוק, בשטחי יהודה ושומרון.

 

חברת הזעקה האחרונה עובדת עם כל גורמי הביטחון והאכיפה בשיתוף פעולה הדוק, כדי להגיע במהירות האפשרית לכל כלי גנוב. לאורך השנים השיבה הזעקה האחרונה אלפי כלים גנובים לבעליהם, לעתים תוך זמן קצר מאוד, ואף פחות מ-24 שעות.

 

הגיע הזמן לישון טוב יותר בלילה – הצטרפו גם אתם לאלפי לקוחות שכבר עברו למיגון מתקדם  לאופנוע שלהם עם מערכת מיגון ואיתור לקרוואנים מדגם PRO Z.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן