מערכת מיגון ואיתור לאופנועי שטח

אופנועי שטח נחשבים לכלי שהגנבים אוהבים במיוחד ולכן רבים מהכלים הדו גלגליים הנגנבים בישראל הם בקטגוריה של אופנועי שטח. בחלק מהמקרים אפילו אין צורך להתניע אותם והגנבים פשוט מעמיסים אותם על כלי רכב ונעלמים איתם במהירות. במקרים רבים הסיכוי הקלוש למצוא אותם הופך לבלתי אפשרי, ובעלי הכלים נשארים עם עוגמת נפש גדולה.

מה בכל זאת אפשר לעשות?

הזעקה האחרונה מציעה מערכת מיגון ואיתור מסוג PRO המעניקה שירות איתור וניסיון השבה של הכלי, לאחר גניבה.

מדובר במערכת מיגון ואיתור עם כל היתרונות  – אזעקה שקטה המחוברת לאפליקציה המתריעה על כל פעילות חריגה, חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7, גלאי זעזועים המזהה כל ניסיון גרירה ו/ או הרמה, מערכת מוצפנת ומוגנת מפגעי מזג אוויר ובלאי.

איך זה קורה?

חברת הזעקה האחרונה עובדת בשיתוף פעולה עם כל כוחות הביטחון – משטרת ישראל, מג”ב וצה”ל – וכן מחזיקה צוות סיירים ייעודי לטובת הזנקה במקרה של גנבה.

 

מאפייני המערכת והשירות:

  • חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7
  • אזעקה שקטה – מתריעה רק אצל בעל הכלי באמצעות אפליקציה ייעודית
  • צריכת זרם נמוכה לשימוש חסכוני במצבר
  • סוללת גיבוי המחזיקה 30 יום
  • גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה או הזזה של הכלי
  • מידע בזמן אמת ומעקב אחר הכלי דרך אפליקציה ייעודית לטלפון הנייד
  • במקרה של גניבה יוזנק צוות סיירים לניסיון השבת הכלי
  • השירות ניתן בשטחי מדינת ישראל בלבד

 

מחיר:

  • עלות השירות כולל התקנה: 1,400 ש”ח (תשלום חד פעמי)
  • דמי מנוי חודשיים: 44 ש”ח

 

מערכת מיגון ואיתור PRO I

בנוסף, מוצעת גם מערכת מיגון ואיתור לאופנועים שטח מסוג PRO I, בה ההבדל המרכזי ממערכת PRO הוא בסוג השירות. במערכת PRO I ניתן שירות גם מעבר לגבולות הקו הירוק במקרה של גניבה. שירות זה חיוני במיוחד באופנועי שטח משום היות פופולריים ואוהבים במיוחד על הגנבים, ולאחר גניבתם חוצים במהרה את הקו הירוק לשטחי יהודה ושומרון. שיתוף הפעולה של הזעקה האחרונה עם כוחות הביטחון, מאפשר השבה של אופנועי שטח גם מאזורים אלו.

מאפייני המערכת דומים לאלו של מערכת ה-PRO והשוני הוא רק בסוג השירות.

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

 

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

מערכות מיגון ואיתור לפי כלים

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לטרקטרונים / רייזרים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO I עם אזעקה שקטה, המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. השירות כולל השבה גם מעבר לקו הירוק.

מערכת מיגון ואיתור

לקטנועים / אופנועים - מותאמת לדרישות חברות הביטוח

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO Z המיועדת להתקנה על קטנועים ואופנועים מכל הסוגים, ומותאמת בדיוק לדרישות חברות הביטוח. אפליקציה ייעודית, מחיר אטרקטיבי וחיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7.

מערכת מיגון ואיתור

לאופנועי שטח

מערכות מיגון ואיתור מתקדמות PRO / PRO I, המותאמות במיוחד לאופנועי שטח, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7, כוללות גלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גרירה ו/או הרמה.

מערכת מיגון ואיתור

לרכבים תפעוליים וקלנועיות

מערכת מיגון ואיתור חסכונית ומתקדמת PRO, עם אזעקה שקטה המספקת מידע בזמן אמת, לרבות מיקום הכלי, ומתריעה למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית וגלאי זעזועים לזיהוי ניסיון גניבה. מתאימה לרכבים תפעוליים וקלנועיות מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

מערכת מיגון ואיתור

לקרוואנים

מערכת מיגון ואיתור מתקדמת PRO, המותאמת לקרוואנים, עם חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7. המערכת כוללת אפליקציה ייעודית ומתאימה לקרוואנים מכל הסוגים ושל כל היצרנים.

דילוג לתוכן