מערכת איתור לקטנוע – מה חשוב לדעת?

קטנועים הם כלי רכב פופולרי מאוד בישראל, בקרב מבוגרים וצעירים כאחד. מעבר ליתרון הברור שלהם במהירות ובזריזות על פני כלי רכב עם ארבעה גלגלים, קטנוע הוא כלי שקל יחסית לתחזק – התיקונים לא יקרים במיוחד, הוצאות הדלק לא גבוהות ובימים בהם חצי מדינה עומדת באופן קבוע בפקקים בכל בוקר וערב, האיש שעל הקטנוע תמיד יצליח לעקוף אותם.

אולם, יש סעיף אחד שבו רוכבי הקטנועים סובלים מחיסרון ברור על פני חבריהם במכוניות: סטטיסטיקת הגניבות מראה בבירור כי רכב דו גלגלי, וקטנועים בפרט, הוא מועד הרבה יותר לגניבות ולמעשה קטנוע הוא כלי הרכב הנגנב ביותר בישראל, גם אם מחשיבים בסטטיסטיקה את המכוניות הפרטיות. יחד עם רמת הסיכון שברכיבה, שהיא כמובן גבוהה יותר מאשר בנהיגה ברכב, זה הופך את פוליסת הביטוח המקיף לקטנוע ליקרה במיוחד ולהוצאה שלא כולם יכולים לעמוד בה. ואם במקרה הפעלתם את הביטוח במהלך השנה, צפויה לכם הפתעה עוד פחות נעימה כאשר יגיע זמן החידוש, והפרמיה תקפוץ עוד יותר גבוה.

עקב כך, למרות היתרונות הברורים של הכלי, לא מעט רוכבים חושבים פעמיים אם לערוך ביטוח מקיף לקטנוע שלהם. לא תמיד המחיר שווה את התמורה ואם מדובר בסטודנטים או צעירים שמשתמשים בקטנוע לעבודה כשליחים, גם לא תמיד יש ברשותם את הסכומים הגבוהים. במקום לסמוך על המזל שלא תמיד מאיר פנים, מחפשים חובבי הקטנועים פתרונות אחרים שיקנו להם ביטחון ושקט נפשי כאשר הקטנוע לא לידם.

מערכת מיגון ואיתור לקטנוע – פתרון אלטרנטיבי

פתרון אחד כזה הוא מערכת איתור לקטנוע. לא מדובר בתחליף לביטוח מקיף (או לביטוח בכלל) משום שתפקידן של מערכות ומיגון וואיתור הוא לאתר את מיקום הקטנוע ולא לפצות במקרה שהוא נגנב או נפגע. אך למרות שאלו שני דברים שונים, בכל זאת מתקבלת התחושה שאם מותקנת מערכת איתור על הקטנוע שלנו, אפשר להיות קצת יותר רגועים ושיש מיש שמשגיח גם כשאנחנו לא בסביבה. כי כל גנב מתחיל יודע לפרוץ די בקלות מנעולים לאופנועים, ויש כאלה מתוחכמים יותר שיודעים לנטרל גם אזעקות. מערכת מיגון ואיתור מוצפנת ומוגנת, היא המילה האחרונה בכל הקשור במיגון לרכב דו גלגלי. אז רגע לפני שאתם מתקינים מערכת איתור לקטנוע שלכם, הנה כמה דברים שחשוב לדעת עליה ועל היתרונות שהיא מעניקה לכם.

יתרונות של מערכת מיגון ואיתור לקטנוע

  • כאמור, מדובר במערכת מיגון ואיתור. זה מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב – לאתר. בכל רגע נתון המערכת משדרת את מיקום הקטנוע, גם אם הוא זז וגם אם הוא עומד. האיתור מתבצע באמצעות GPS ולכן מדויק מאוד, עד רמת הרחוב והבית הספציפי.
  • לאן המערכת משדרת? אליכם! כל מי שמותקנת על הכלי שלו מערכת איתור, מתקין גם אפליקציה ייעודית על הטלפון הנייד שבו הוא יכול לראות בכל רגע נתון את מיקום הכלי וגם לקבל דרכה התראות במקרה של ניסיון גניבה, גרירה או אפילו הזזה מהמקום.
  • המערכת חכמה ויודעת להתריע גם אם נעשה ניסיון לניתוק המצבר. ניתוק מערכת החשמל זו פעולה שגנבים מבצעים כדי לבטל את המיגון שמותקן על הכלי. ברגע שייעשה ניסיון כזה, המערכת תזהה אותו מיד ותתריע באפליקציה שלכם.
  • כמובן שזה שהמערכת מיידעת אתכם זה מצוין אבל זה לא מספיק. היתרון האמיתי הוא חיבור למוקד מבצעי מאויש 24/7 שאליו מגיעות התראות מכל הכלים שמותקנים עליהם מערכות איתור. כל התראה שמתקבלת אצלכם באפליקציה, מתקבלת גם במוקד ובמידה והיא מצביעה על פעולה חריגה (למשל תזוזה של הכלי באמצע הלילה) נוצר קשר עם בעל הכלי. אם מתברר שהנסיעה לא מתבצעת על ידו, היא מזוהה כניסיון גניבה וצוות ייעודי מוזנק מיד בעקבות הקטנוע שלכם. כמו כן, המוקד נמצא בקשר עם כוחות הביטחון הרלוונטיים כדי לקבל סיוע במקרה הצורך, סיוע שכבר הביא להשבת מאות כלים גנובים לבעליהם מכל חלקי הארץ.
  • עוד יתרון גדול של מערכת האיתור הוא היכולת להשתמש בה גם בשגרה, לצרכי עבודה. מסעדות רבות, וגם חברות משלוחים, מחזיקות צי רחב של קטנועים למטרות עבודה שמסתובבים בכבישי ישראל מהבוקר ועד הערב. מנהל עבודה שיודע בכל רגע היכן נמצא כל שליח, יוכל לנהל את העבודה בצורה יעילה יותר וגם לעקוב אחרי העובדים שלו ולבדוק את התנהלותם.
  • חשוב מאוד להתקין את המערכת שלכם אצל מתקין מורשה ומקצועי בלבד. התקנה אצל "חאפר" או בעצמכם עלולה להביא לתוצאה הפוכה ולעבודה שאין עליה אחריות במקרה של גרימת נזק. אצל מתקין מורשה תקבלו גם את השירות הטוב ביותר לאחר ההתקנה במקרה ונדרש תיקון או החלפה של חלק, וגם תוכלו להעביר את המערכת לכלי אחר במידה וקניתם אחד חדש.
  • כפי שנכתב קודם, וחשוב לציין – מערכת איתור לקטנוע אינה ביטוח, ואינה מחליפה ביטוח. אם אתם רוצים לבטח את הקטנוע שלכם זה אחלה ומומלץ, אבל אין קשר למערכת איתור, שמומלצת גם היא בין אם יש לכם ביטוח מקיף ובין אם לא. העלות החודשית בדרך כלל נמוכה מהתשלום לחברת הביטוח, והתמורה עבור המחיר שווה את השקט הנפשי.

 

בסופו של דבר, השיקולים להתקנה של מערכת מיגון ואיתור הם רבים ושונים, וכמובן שיש סוגים שונים של מערכות מיגון לקטנועים. אם היינו צריכים לבחור מערכת אחת שתשמש את הכלי שלנו זו היתה ללא ספק מערכת מיגון ואיתור PRO של הזעקה האחרונה. זו המערכת האמינה ביותר, היעילה ביותר והיחידה שיכולה להביא להשבת הקטנוע לאחר הגניבה ולא רק לנסות ולמנוע אותה. היא מתאימה גם לאופנועים וגם לקטנועים, מתריעה באופן שקט באמצעות האפליקציה לבעל הכלי, משדרת מיקום בזמן אמת, כוללת גלאי זעזועים המתריע בכל ניסיון גרירה או הזזה של הכלי (גם כשאינו מונע) ומספקת מטריית הגנה מלאה לקטנוע שלכם. 

אל תהיו חלק מהסטטיסטיקה – הצטרפו כבר עכשיו לעשרות אלפי לקוחות מרוצים של הזעקה האחרונה והתקינו מערכת איתור לקטנוע שלכם כדי לישון טוב יותר בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן