כל סוגי המיגון לרכב דו גלגלי

הרכב הדו גלגלי הולך ותופס מקום מרכזי בכבישי ישראל, במיוחד בתוך הערים. הפקקים הבלתי נגמרים ולא מעט עבודות תשתית על הכבישים הפכו אותו לכלי רכב פופולרי ובעיקר מוצלח מאוד בהגעה ממקום למקום, במהירות וביעילות. גם העובדה שבתל אביב יש אפשרות לאופנועים וקטנועים לנסוע במסלולי התחבורה הציבורית תורמות ליכולת שלהם להתנייד מהר יותר מרכב פרטי, ולכן לא מפתיע לראות עלייה קבוע בנתוני המכירה שלהם ובעובדה שרבים רואים בהם את כלי התחבורה המושלם לזוז ממקום למקום ולהיות תלויים בכמה שפחות משתנים חיצוניים.

לצערנו, גם הסטטיסטיקה של גניבות הכלים עולה בהתאם, וכלים דו גלגליים הם פופולריים לא רק בקרב הרוכבים אלא גם בקרב הגנבים. אופנוע או קטנוע הוא כלי קטן וקל יחסית ולכן קל לגנוב אותו, והעלייה בביקוש לכלים מביאה איתה גם עלייה בביקוש לחלקי חילוף, וזו הרבה פעמים המטרה של הגנבים. לכן, לעבור מרכב פרטי לאופנוע זה אולי רעיון טוב, אבל יש להביא בחשבון שצריך גם למגן אותו כדי שההשקעה לא תרד לטמיון מהר מאוד.

מה אפשר לעשות כדי למגן את הכלי?

ובכן, לא מעט. הדברים הבסיסיים הם כמובן חובה לכל רוכב ולכל כלי – כיסוי שיסתיר אותו מפני גנבים פוטנציאליים (וגם יעזור מפני פגעי מזג אוויר) וגם הקפדה על חניה במקום מוסתר יחסית ולא נוח, כדי לא לעשות לגנבים חיים קלים מידי. השלב הבא הוא כמובן נעילה של הכלי, עדיף עם קיבוע לעצם שלא ניתן להזיז כמו עמוד או עץ. נעילת הכלי במנעול שרשרת מפלדה כבר מפחיתה את הסיכוי שמישהו יתעסק איתו ולו רק בגלל שעצם ההתעסקות תהיה ארוכה ורועשת ואולי תגרום לגנב לדלג לכלי אחר שלא יהיה קשור.

אפשרות נוספת היא מנעול דיסק, שמתחבר לדיסק של הגלגל ומונע תזוזה שלו. זהו גם פתרון מוצלח יחסית, אולם הגנבים הולכים ומשתכללים הם הוכיחו כבר שגם על מנעול דיסק הם יודעים להתגבר אם יש להם מספיק זמן וכלים מתאימים. לכן, שכבת מיגון ראשונית היא הכרחית אבל לא בהכרח מספיקה.

מערכות מיגון מתקדמות

בין אם יש לכם מנעול לאופנוע ובין אם לא, כדאי להשקיע במערכת מיגון רצינית ואיכותית יותר, כזו שיכולה לתת לכם שקט נפשי גם אם הכלי לא קשור מסיבה מסוימת. בעבר היה נהוג להתקין אזעקה לאופנוע, כמו אזעקת ביפר. האזעקה ידעה להתריע במקרה שמתרחש משהו חריג עם הכלי ולתת אינדיקציה לבעל הכלי גם אם אינו בטווח ראיה או שמיעה ממנו. יחד עם זאת, העולם התקדם, ואיתו גם הטכנולוגיות ולצערנו גם שיטות הגניבה.

לכן, כיום הפתרון הטוב ביותר הוא מערכת מיגון ואיתור לאופנועים ולקטנועים, שלא רק מתריעה על תזוזה או גרירה של הכלי, אלא גם יודעת לומר היכן הוא נמצא והאם הוא בתנועה. המערכת הזו מוצפנת ולכן הגנבים לא יודעים על קיומה, ופעמים רבות כאשר נגנב כלי עם מערכת איתור הם מופתעים לגלות שעקבו אחריהם והגיעו כדי להשיב את הכלי לבעליו.

משום שהמערכת מחוברת לא רק לאפליקציה במכשיר הנייד של הרוכב אלא גם למוקד מבצעי מאויש 24/7. בכל מקרה של ניסיון גניבה מוזנק צוות ייעודי שתפקידו לאתר את הכלי הגנוב ובמקרה הצורך נוצר קשר עם כוחות הביטחון כדי שיפתחו במרדף או סריקה אחרי הכלי. שיתוף הפעולה בין המוקד לבין כוחות הביטחון הביא למאות מקרים שבהם הושבו כלים לבעליהם, לפעמים זמן קצר מאוד לאחר שנגנבו וללא שנגרם נזק משמעותי לכלי.

המערכת הזו מעניקה מענה לרוכבים שמבקשים להיות בראש שקט גם כאשר האופנוע לא נמצא לידם אבל מתקשים לעמוד בתשלומים הגבוהים של הביטוח המקיף לאופנוע. משום מידת הסיכון והפופולריות של הכלים הללו, חברות הביטוח מעלות מחירים מידי שנה ובמקרים מסוימים עלות הביטוח השנתית עלולה להיות גבוה  יותר מעלות הכלי עצמו. לכן, אפשר להבין את מי שמחפש פתרונות חלופיים כדי לשמור על הכלי שלו, וטוב שיש גם מי שיכול לספק אותם.

חשוב לציין כי מערכות מיגון כאלה הן רגישות וכדי שיעבדו ביעילות ברגע האמת כדאי מאוד להתקין אותן אך ורק במקום מורשה עם מתקינים מנוסים ומקצועיים, שיודעים להתאים את המערכת לסוג הכלי וגם יכולים לספק שירות במקרה שמשהו משתבש. לעומת ביטוח מקיף מדובר בעלות שהיא נמוכה יחסית ולכן מהווה אלטרנטיבה לא רעה שרבים משתמשים בה.

מערכות המיגון והאיתור לרכב דו גלגלי של הזעקה האחרונה הן מהטובות והמתקדמות ביותר בשוק המיגון לרכב, ומותקנות על ידי צוות מיומן בהתאמה מלאה לסוג הכלי וגודלו. המערכות שלנו, יחד עם המוקד המבצעי, השאירו עשרות אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים, ושיטת העבודה מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

עברו גם אתם למערכות המיגון המתקדמות של הזעקה האחרונה והתחילו לישון טוב יותר בלילה!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן