מערכת איתור לאופנוע – הדור החדש של מיגון לדו גלגלי

עקב הסטטיסטיקה העגומה של גניבות אופנועים בישראל (גניבה של כלי בכל שלוש שעות בקירוב) רוכבים רבים יודעים כי חלק לא מבוטל מההוצאות השנתיות לתחזוקת הכלי שלהם מיועדות למיגון שלו. מעבר לאגרת רישוי, ביטוח, דלק וכל מה שנדרש על מנת לרכב עליו כחוק ובבטחה, צריך להשקיע גם באביזרים ומערכות שיבטיחו ככל הניתן לצמצם את הסיכוי שהאופנוע או הקטנוע שלנו יעשו את דרכם לידיים הלא נכונות. זה אף פעם לא נעים להתעורר בבוקר ולא לראות את האופנוע שלנו במקום שהשארנו אותו, ולכן ההשקעה במיגון איכותי לאופנוע כבר לא נחשבת למותרות וכמעט ואין רוכב שלא לוקח זאת בחשבון עם רכישה של כלי חדש, או מיד שניה.

לאורך השנים השתכללו גנבי האופנועים בשיטות ובכלי העבודה שלהם – אם פעם הם היו יכולים פשוט לגרור את הכלי ולהעמיס אותו על טנדר או משאית, היום כבר יש אמצעים שונים ומגוונים להתמודדות עם מנעולים לאופנוע וגם לנטרול אזעקות המותקנות עליו. עם השכלולים בתחום הגניבות הגיעו גם חידושים בתחום המיגון – מערכות המיגון המודרניות כבר לא סתם מרעישות כדי ליצור בהלה והרתעה, אלא מיידעות את הרוכב דרך הטלפון הנייד או השלט על כל ניסיון להתעסק עם הכלי. בנוסף, אזעקה מרעישה היום היא כבר אינה חוקית ולכן היצרנים התאימו את עצמם ואת המוצרים ואת הטכנולוגיות למציאות החדשה.  

מערכות מיגון ואיתור מתקדמות – כדי להיערך בהתאם

בעקבות השינויים הללו, אזעקה לאופנוע לבדה כבר לא תמיד מספיקה היום כדי לספק מיגון יעיל לכלי שלכם, ולכן כבר אינה משמשת ככלי להגנה עליו. עולם המיגון לרכב דו גלגלי עבר ממערכות אזעקה למערכות מיגון ואיתור לאופנוע מבוססות GPS.

מדובר על מערכת המותקנת בצורה מוצפנת על הכלי שלכם (עוד יתרון – הגנבים ברוב המקרים בכלל לא יודעים על קיום המערכת) ויודעת לאתר את מיקומו בכל רגע נתון. המיקום משודר גם אליכם דרך אפליקציה ייעודית שמותקנת על הנייד שלכם, וכך אתם יכולים להישאר בשליטה גם כאשר אין לכם קשר עין עם הכלי או שאינכם נמצאים בטווח שמיעה ממנו. לא פחות חמשוב מהחיבור לרוכב, הוא החיבור למוקד מבצעי שמאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, משגיח ומקבל התראה על כל דבר חריג שקורה עם האופנוע או הקטנוע שלכם (המערכת מתאימה גם לטרקטורונים, רייזרים, קלנועיות, רכבים תפעוליים וקרוואנים).

החיבור למוקד המבצעי מאפשר להגיב על כל ניסיון גניבה במהירות, בשיתוף פעולה עם צוותים ייעודיים של סיירים או עם כוחות הביטחון הרלוונטיים, ובכך להגדיל מאוד את הסיכוי שלא תצטרכו להיפרד מהכלי שלכם לנצח. מערכת מיגון ואיתור לאופנוע הוכחה במקרים רבים מאוד כיעילה מאוד בהשבת כלים גנובים, מכל מקום ובכל מזג אוויר. וכך, גם הגנבים הכי מקצוענים עם כלי העבודה הכי משוכללים, לא יכולים להיות רגועים כאשר הם יוצאים "לעבודה", משום שגם לאחר שהצליחו להתגבר על המנעול, אם מותקן, מערכת האיתור עדיין עובדת ומשדרת את המיקום שלהם למוקד בכל רגע.

המערכות המודרניות להגנה על רכב דו גלגלי לא נוצרו סתם כך, אלא הם תולדה של צורך. אם הגנבים יודעים להתגבר על אזעקות, כנראה שצריך לתפוס אותם גם אחרי שהצליחו להתניע ולנסוע עם הכלי. לכן, התקנת מערכת מיגון ואיתור לאופנוע יכולה בסבירות גבוהה לצמצמם את הסיכוי שהאופנוע שלכם ייעלם, ובכל מקרה מבטיחה לפחות ניסיון אמיתי להשבת הכלי, מה שלא תקבלו ככל הנראה משום חברת ביטוח. שיתוף הפעולה של המוקד עם כוחות הביטחון (משטרה, מג"ב או צה"ל) מאפשר גמישות רחבה מאוד ואפשרות להגיע כמעט לכל מקום שאליו הכלי שלכם יגיע.

הצטרפו לעוד עשרות אלפי לקוחות מרוצים שישנים טוב יותר בלילה בידיעה שיש מי ששומר על הכלי שלהם!

לקבלת הצעת מחיר ותיאום התקנה צרו איתנו קשר כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם, או צרו קשר טלפוני במספר 03-6839129

תוכן עניינים

שאלות ותשובות.

מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מתאימות לכל סוגי הרכב הדו גלגלי – קטנועים, אופנועי כביש ואופנועי שטח. כמו כן המערכות שלנו מותאמות גם עבור כלי השטח והפנאי – טרקטורונים, רייזרים, רכבי עבודה ותפעול, קלנועיות, נגררים וקרוואנים.

מידע נרחב על כל מערכות המיגון והאיתור שלנו קיים באתר. להתאמת המערכת הנכונה לכלי שלכם ולתיאום התקנה, צרו קשר עם המוקד שלנו: 03-6839129 או השאירו פרטים כאן.

ההבדל בין המערכות השונות של הזעקה האחרונה הינו בסוג השרות בו מעוניין הלקוח ובסוג הכלי עליו מותקנת המערכת. המערכות מותאמות באופן מיטבי לכלי הרכב עליהם הן מותקנות.

מערכת המיגון והאיתור אינה מחליפה את הביטוח המקיף. חברות הביטוח דורשות להתקין מערכת מיגון ואיתור כתנאי לרכישת ביטוח מקיף. תפקידה של המערכת לשדר למוקד בכל זיהוי ניסיון גניבה ולאפשר לבעל הכלי לקבל אינדיקציות לגבי סטטוס הכלי בכל זמן נתון, באמצעות אפליקציה ייעודית.

כל מערכות המיגון והאיתור של הזעקה האחרונה מחוברות למוקד מבצעי מאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. המוקד מאויש במוקדנים והשטח מאויש בסיירים ממונעים, בפריסה ארצית, הנמצאים בכוננות מתמדת לטובת מניעת גניבות כלים והשבתם לבעליהם החוקיים במהירות האפשרית.

כל מערכות המיגון והאיתור מבית הזעקה האחרונה מתאימות לדרישות כל חברות הביטוח. קיים מידע נרחב בגין כל מערכת ומערכת באתר. לקבלת פרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר בטלפון 03-6839129, או השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

אפליקציית הזעקה האחרונה הינה אפליקציה ייעודית המאפשרת ללקוח לקבל את המידע החיוני ביותר עבורו והוא: מיקום הכלי בזמן אמת, חיווי האם המערכת דרוכה, האם המנוע מופעל או כבוי ומהו מתח המצבר. כמו כן במידה ומתבצע ניסיון גניבה או הזזה של הכלי, המערכת משדרת התראה לבעל הכלי באמצעות האפליקציה, במקביל לשידור ההתראה למוקד המבצעי.

כאשר מערכת המיגון והאיתור המותקנת על גבי הכלי מזהה ניסיון גניבה, היא משדרת למוקד על אירוע חריג ובמקביל משדרת התראה באמצעות האפליקציה לבעל הכלי. המוקד יוצר קשר מיידי עם בעל הכלי על מנת לבדוק  סטטוס. במידה ואכן מדובר בניסיון גניבה, המוקד יפעיל את צוות סיירי השטח ו/או את כוחות הביטחון הרלוונטיים לטובת השבת הכלי.

המחיר נקבע על פי דרישות הלקוח בהתאמה לכלי עליו המערכת תותקן. לפרטים נוספים, התאמת השירות ולתיאום התקנה, יש ליצור קשר עם המוקד בטלפון 03-6839129 או להשאיר פרטים כאן ונציג מטעמנו יחזור בהקדם. 

לקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
דילוג לתוכן