מערכת איתור לאופנוע – הדור החדש של מיגון לדו גלגלי

עקב הסטטיסטיקה העגומה של גניבות אופנועים בישראל (גניבה של כלי בכל שלוש שעות בקירוב) רוכבים רבים יודעים כי חלק לא מבוטל מההוצאות השנתיות לתחזוקת הכלי שלהם מיועדות למיגון שלו. מעבר לאגרת רישוי, ביטוח, דלק וכל מה שנדרש על מנת לרכב עליו כחוק ובבטחה, צריך להשקיע גם באביזרים ומערכות שיבטיחו ככל הניתן לצמצם את הסיכוי שהאופנוע או הקטנוע שלנו יעשו את דרכם לידיים הלא נכונות. זה אף פעם לא נעים להתעורר בבוקר ולא לראות את האופנוע שלנו במקום שהשארנו אותו, ולכן ההשקעה במיגון איכותי לאופנוע כבר לא נחשבת למותרות וכמעט ואין רוכב שלא לוקח זאת בחשבון עם רכישה של כלי חדש, או מיד שניה.

לאורך השנים השתכללו גנבי האופנועים בשיטות ובכלי העבודה שלהם – אם פעם הם היו יכולים פשוט לגרור את הכלי ולהעמיס אותו על טנדר או משאית, היום כבר יש אמצעים שונים ומגוונים להתמודדות עם מנעולים לאופנוע וגם לנטרול אזעקות המותקנות עליו. עם השכלולים בתחום הגניבות הגיעו גם חידושים בתחום המיגון – האזעקות המודרניות כבר לא סתם מרעישות כדי ליצור בהלה והרתעה, אלא מיידעות את הרוכב דרך הטלפון הנייד או השלט על כל ניסיון להתעסק עם הכלי. בנוסף, אזעקה מרעישה היום היא כבר אינה חוקית ולכן היצרנים התאימו את עצמם ואת המוצרים ואת הטכנולוגיות למציאות החדשה.  

אזעקה לאופנוע

בעקבות השינויים הללו, אזעקה לאופנוע לבדה כבר לא תמיד מספיקה היום כדי לספק מיגון יעיל לכלי שלכם. אזעקת ביפר היא אמנם אזעקה מודרנית, שקטה ויעילה מאוד, אולם במקרה של גנב זריז במיוחד גם היא עלולה שלא להספיק ואם אתם לא מגיבים בזמן האופנוע שלכם יעשה את דרכו עד מהרה למקום שבו יהיה קשה עד בלתי אפשרי למצוא אותו, גם אם הגשתם תלונה במשטרה. לכן, עולם המיגון לרכב דו גלגלי עובר היום ממערכות אזעקה למערכות איתור לאופנוע מבוססות GPS.

מדובר על מערכת המותקנת בצורה מוצפנת על הכלי שלכם (עוד יתרון – הגנבים ברוב המקרים בכלל לא יודעים על קיום המערכת) ויודעת לאתר את מיקומו בכל רגע נתון. המיקום משודר גם אליכם דרך אפליקציה ייעודית שמותקנת על הנייד שלכם, וכך אתם יכולים להישאר בשליטה גם כאשר אין לכם קשר עין עם הכלי או שאינכם נמצאים בטווח שמיעה ממנו. לא פחות חשוב מהחיבור לרוכב, הוא החיבור למוקד מבצעי שמאויש 24 שעות ביממה, משגיח ומקבל התראה על כל דבר חריג שקורה עם האופנוע או הקטנוע שלכם (המערכת מתאימה גם לטרקטורונים, רייזרים וקלנועיות).

החיבור למוקד מאפשר להגיב על כל ניסיון גניבה במהירות, בשיתוף פעולה עם צוות ייעודי של סיירים או עם כוחות הביטחון הרלוונטיים, ובכך להגדיל מאוד את הסיכוי שלא תצטרכו להיפרד מהכלי שלכם לנצח. מערכת איתור לאופנוע הוכחה במאות מקרים כיעילה מאוד בהשבת כלים גנובים, מכל מקום ובכל מזג אוויר. וכך, גם הגנבים הכי מקצוענים עם כלי העבודה הכי משוכללים, לא יכולים להיות רגועים כאשר הם יוצאים “לעבודה”, משום שגם לאחר שהצליחו להתגבר על המנעול ולנטרל את האזעקה, מערכת האיתור עדיין עובדת ומשדרת את המיקום שלהם למוקד בכל רגע.

המערכות המודרניות להגנה על רכב דו גלגלי לא נוצרו סתם כך, אלא הם תולדה של צורך. אם הגנבים יודעים להתגבר על אזעקות, כנראה שצריך לתפוס אותם גם אחרי שהצליחו להתניע ולנסוע עם הכלי. לכן, התקנת מערכת איתור לאופנוע יכולה בסבירות גבוהה לצמצמם את הסיכוי שהאופנוע שלכם ייעלם, ובכל מקרה מבטיחה לפחות ניסיון אמיתי להשבת הכלי, מה שלא תקבלו ככל הנראה משום חברת ביטוח. שיתוף הפעולה של המוקד עם כוחות הביטחון (משטרה, מג”ב או צה”ל) מאפשר גמישות רחבה מאוד ואפשרות להגיע כמעט לכל מקום שאליו הכלי שלכם יגיע.

מערכות האיתור המתקדמות של הזעקה האחרונה הן הדבר הבא בשוק המיגון לכלי רכב דו גלגליים. מערכות קטנות וחכמות שמותקנות בצורה סמויה והוכיחו את יעילותן כבר במאות מקרים. הצטרפו לעוד אלפי לקוחות מרוצים שישנים טוב יותר בלילה בידיעה שיש מי ששומר על הכלי שלהם – התקשרו 03-6839129 על מנת לתאם מועד להתקנה או השאירו את פרטיכם בעמוד הזה ונחזור אליכם עם כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר למערכת של הזעקה האחרונה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן